чдг Палави крачета

  • 10 780
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте, открили са нова ЧДГ Палави крачета в кв.Бояна.
Разгледах сайта им и много ми хареса.

Моля, ако на някой детето я посещава, споделете впечатления - такса, транспорт, кухня, спални помещения, учителки.

# 1
  • Мнения: 5
И аз искам повече информация. Тъй като от скоро съм в София и живея в Бояна. Сега се колебая м/у Палави крачета и При баба.
Моля ако има майки вече в Палави крачета да пишат Simple Smile
За При баба прочетох доста хубави мнения, но още не съм я разгледала.

# 2
  • Мнения: 5
Здравейте отново. Виждам, че все още няма майки там. Исках само да ви кажа, че таксата е 500 лв. Обадих се, но мисля да ходя да видя на място. Хубаво е че взимат и по-малки дечица. Даже засилената им група е до 4 годинки.
Като отида ще ви споделя повече неща.
И все пак ако има майки нека пишат Sad

# 3
  • Мнения: 5 255
Такса 500 лв, транспорт 210 лв.

# 4
  • Мнения: 2
привет,
и аз загледах Палави крачета, даже мисля, че вече съм го решила да записвам малката там от пролетта
но на мен ми казаха такса 570 по телефона

# 5
  • Мнения: 2
Хубаво е че взимат и по-малки дечица. Даже засилената им група е до 4 годинки.
Като отида ще ви споделя повече неща.
И все пак ако има майки нека пишат Sad
ние на година и половина ни казаха че нп и ще я вземат. чакам с нетърпение повече инфо
Къде в бояна сте вие? за да не пълня темата....http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=361563.msg10460142#msg10460142

# 6
  • София
  • Мнения: 95
Някой вече може ли да даде отзиви за градината?

# 7
  • София
  • Мнения: 178
И аз чакам отзиви за тази градина

# 8
  • Мнения: 3 423
И аз се записвам да чакам за отзив, на сайта изглежда добре.

# 9
  • Мнения: 11
Аз ходих на място, но не сме се записали още. Таксата е 570 лв (или 580 нещо ми убягна) с храната, най-вероятно на Daizy са й казали цената без храна. Транспорта е 210 лв, да. Останах с много добро впечатление, нещата на живо изглеждат също толкова добре колкото и на сайта, нова къща, добе направена, свежи цветове, не голям но хубав двор, качествени и смислени играчки вкл. доста дървени, много добра хигиена. Капацитета е 25 деца, в три групи по около 8 в група. Спалните помещения са си супер, с двуетажни легълца. Понеже ходих сравнително скоро след откриването, все още имаше малко деца и в момента имаше една учетелка, която беше ангажирана с тях. Но отношението на собственичката и директорката си беше ок. Предпочитат дечковците да са на около 2 г. най-малко.

# 10
  • Мнения: 3 423
Brannita мерси много   bouquet
Как е пътя до там ?
Според теб в зимни условия ще е проходимо ли?
Има ли охрана ?
В сайта пише, че има .
За мен е едно от изискванията.
С какво ги хранят?
На място ли приготвят хрната или доставят?
Само една учителка ли? А лели?
Какви допълнителни занимания предлагат?
Мерси предварително   bouquet

# 11
  • Мнения: 11
Пътят ми се стори проходим, да, имаше една леко стръмна част, но не много стръмна. Обаче аз живея в Бъкстон и незнам зимата как е в тази част на Бояна  Simple Smile
Има охрана.
Храната е кетъринг. В началото май били с Ози ама децата почти нищо не изяждали, защото била безвкусна, и те избрали друга фирма.
Това с учителката го казах в смисъл, че ми се искаше да я видя по-отблизо нея, ама те бяха май само 3 деца тогава. Има и лели разбира се.
Заниманията - има ги описани на сайта, да не се повтарям.

# 12
  • Мнения: 3 423
Благодаря ти , златна си   bouquet
Ще емна мъж ми да видим на място   bouquet

# 13
  • Мнения: 199
И аз току-що говорих с някаква жена по телефона.Беще много учтива и ми обясни подробно.Такасата е 580лв.като в цената са вкл.2часа седм.-учител по английски и 2часа/седм.-учител по немски.Всеки ден ги извеждали(в момента,в снега също),веднъж/седм.ги водят на излет в планината.Имат музикален педагог.Държали много на доброто здраве и не премали сополиви деца.Всичко ми звучеше добре.Радвам се,че на живо изглежда толкова добре,колкото на снимките в сайта им.Мисля да отида на място в близките дни.
Ще пиша отзиви.
А,между другото,вашите деца колко са големи?Моето е за 1ва група.

# 14
  • София
  • Мнения: 318
И аз се записвам да следя темата.
Може ли някой да сподели по-пресни впечатления от градината, последните са от преди година Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт