Още малко ни остана,през ОКТОМВРИ ще сме двама

  • 19 783
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27
Привет момичета!

Честито бебче на Венира . bouquetДа расте здраво и много да радва мама и тати!
Както Деси ви спомена днес  по- рано се запознахме в ТК и добре си побъбрихме.
Деси , наистина беше много приятна среща пред кабинета на ЖК, а  ти изглеждаш много добре  Simple Smile
При мен всичко е ок.Бебка добре е похапнала през последния месец и вече е 2.5 кг.,по  размер на главичката отговаря на 34 г.с. , а по размер на крачетата на 36 г.с , изглежда че ще имаме манекенски пропорци с тези дълги крачета  Wink Simple Smile. Това за сега от мен - лека вечер момичета и сладки сънища на всички ! Simple Smile

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 420
Честито на мама Венира! Да е живо и здраво бебенцето;-) Как се казва и какви габиритчета има:-) Hug

Бънси,  Peace ха така, че и зет ти върви дълъг, тъкмо да си паснат;-)

# 62
  • Сф
  • Мнения: 13
Честито бебче на Венира!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Деси, страхотна е кошарката, направо е като от приказките!!! Hug Hug Hug Heart Eyes

Ани, стаята е много хубава, браво!!!  bouquet

Стайли, идва, а? Laughing

Каки, ама ти верно си вечния студент-ама браво, така си трябва!!!  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 715
Ехх  Каки , не показвай такива вкусни торти Embarassed Много оби4ам такава  Crazy

# 64
  • Мнения: 203
Да се запиша в новата тема!
Честито бебче на Венира!Да е живо и здраво!
При нас всичко е наред!2300 сме с главичката надолу отговаряме на седмиците,но пъпната връв пак е около вратлето Rolling EyesСлушаха му и тоновете и доктора ми няма забележки!

# 65
  • Мнения: 23 402
Еййй,ново бебе имамеееее....Simple Smile

Венира,да ти е живо и здраво бебчето,много радост да ви носи!!!!Скорошно възстановяване и прибиране у дома!!!  bouquet

Мерси,момичета,радвам се ,че кошчето ви харесва.За нашата тясна спалня е много удобно.Само дето му сменихме колелата,че едното/дървено/ се счупи.Със старите иглеждаше като кошче от приказките,наистина.

Черната чанта до скрина е тази за раждането,да.... Mr. Green
Бънси,благодаря ти,много си мила.Радвам се,че се запознахме.Дано запознаем после и бебетата. Party
Каки,ти си като моя приятелка,все нещо учи.Да ти е честита новата студентска книжка. Grinning

Ани,стаята е страхотна,много ми хареса,особено дървото,браво.  bouquet
Аддри,горе главата,не се давам на лошото време.
Силве,споко за пъпната връв.Моя синко си я е размотал ,явно,защото нищо не ми казват засега за нея/последната ФМ при Марков се беше омотал/.
БейбиМама,какво стана с болките?
Стилисима,твойта бебка вече се е приготвила,а. Simple Smile
Мегс,как си,как е мамчето ти?Защо да си носиш багажа другата седмица?
На всички с нови придобиви-четито.
На всички с добри резултати-също,много се радвам Hug
Сега да докладвам:

Бебето е около 3300кг и 50 см.Ако изкара до термин може да стане около 3800-3900 и 51-52 см.Главичката му е 9,2 см.,заело е перфектна позиция за раждане.Хълца и мърда много.Плацентата ми е 2-3 степен,водите доста,но не е притеснително,явно затова тумбака ми е голям.Лекарите са доволни от нещата досега. Grinning

Последна редакция: чт, 17 сеп 2009, 18:27 от ДесиХ2

# 66
  • Русе
  • Мнения: 511
Честито синче на мама Венира!!! Да е жив и здрав и за носи само радост на мама и тати!!!



Честит имен ден на всички именнички и именници! Да си носите името със здраве!!!

Каки, честито! Но ще те глобяваме с тези торти! Добре че Неделя ми е под носа!

Ани, стаята на Раян е невероятна! Да расте здрав и щастлив в нея!

Аз също нямам търпение вече да гушкам моя бебооооо... Напоследък ми е толкова сдухано, че със сигурност само това ще ме оправи! В тази връзка да попитам - при разкритие 1 - 2 см не е ли опасно да се прави секс? Не могат ли да влязат някакви бактерии?

Последна редакция: чт, 17 сеп 2009, 18:33 от OnlyOne

# 67
  • Мнения: X
Честито бебче на мама Венира. Да расте живо и здраво и много щастливо  :hug:   bouquet
Каки, браво на теб  Hug
Деси, кошчето наистина е много сладко  Peace
Ани, стаята на Райн е приказна, а така сладко си подредила дрешките Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 571
Венирка честито!
Ани стаята е много готина. Деси кошчето е сладурско много.
Айде и аз на отчет.
Тонове- добри - няма контракции.
Скъсяване на шийка 50%, без разкритие. така че сигурно ще си карам до термин  Laughing
Аз като разправям, че не ми се ражда и шубето е голям страх... Joy Ето виждате ли колко качествено си се стискам hahaha

# 69
  • Мнения: 20

Мегс,как си,как е мамчето ти?Защо да си носиш багажа другата седмица?

Благодаря ти, че питаш Деска, трудно и е възстановяването Confused , но се бори, вчера на цялата дъндания имаше и бъбречна криза, та е ходила в спешното, но....трябва бързо да се оправя, че да се радва на беболинка Wink
А багажа да си нося, за да се видим с бебка Grinning ,имайки в предвид отлепването на плацентата с Ники и определено се притесни, та ще я вадим тогава Grinning Все още не знам как, тя ме попита за предпочитания за раждането (Ники ми е секцио), казах и , че ще се съобразя с нейното мнение по въпроса, (но това на място тогава ще решаваме) Иска ми се нормално да оптам, но ще видим. Peace

# 70
  • Мнения: X
Честито бебенце Венира,да ви е живо и здраво и много да ви радва.

На теб бързо възтановяване.  bouquet
Деси,Ани,направо си сплакнахме очите.Нещата са много красиви. Hug

# 71
  • Мнения: 1 668
еска, Ани, сега разгледах снимките - прекрасни местенца сте спретнали за малките момченца...
Мегс, ако първото ти е секцио не могат да ти предизвикат второто  newsm78 newsm78 newsm78. Ако ще се гледате с беболинка не е ли добре да изчака да си тръгне сама. Аз много съм се нашашкала явно...

# 72
  • Сф
  • Мнения: 13
Деси,благодаря, че попита, ами не помня докъде стигнах с разказите, но вече отминаха, пуснах си пълна кръвна картина и левкоцитите са в норма-10.08 от 11.03-горна граница, което било нормално за бременност Grinning
Личната ми каза, че и щом не ме боли да не се притеснявам, а утре да кажа и на лекарката ми от ЖК и така! Laughing

Деси, много се радвам, че сте толкова пораснали Hug

# 73
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Здравейте и от мен
Деси ,Ани много са ви хубави бебешките кътчета.Герчо и твоите снимки сега разгледах,много си хубава и женствена.

Честито на мама Венира.Бързо възстановявани и чакаме снимкиии.

Аз днес бях на преглед,слушахме тонове,всичко е наред.Бебо тежи 3000 гр.Нямам разкритие.Всичко е ОК.Имам обаче желязодефицитна анемия и сега трябва да пия желязо.На резултатите от цитонамазката пише РАР 1/2 .Някой има ли идея какво значи.Докторката нищо  конкретно не ми каза(пък и да беше казала как ли щях да я разбера де).Каза че всичко е наред.
Да споделя и аз за хълцането,бебока постоянно хълца.По 5-6 пъти на ден,че и през ноща също.
Исках и друго да пиша ама забравих... ooooh!

# 74
  • Мнения: 103
Честито на Венира, в очакване на повече информация и снимки сме.   bouquet
Ани, браво за стаичката. Вече и бебо може да идва.
Каки, поздравления за ентусиазма! Пожелавам ти успех! 
Мария, виждаме те и чакаме твоя разказ за първата среща с малката принцеска.  Party Как се чувстваш сега?
Хайде, мамите от първата половина на октомври вече да започват да ни радват, защото и нашият ред трябва да идва.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт