Още малко ни остана,през ОКТОМВРИ ще сме двама

  • 19 796
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 58
Честито на Атадар   bouquet  bouquet  bouquet Да е живо и здраво малкото момченце, а мама бързо да се възстановява!

# 691
  • Мнения: 199
Ихаа колко бебчета имало днес Heart Eyes: Да са честити Денислав на Алексче, Борислав на  Деси77 и хубавия рус мъж на Атадарчето  Grinning ( как ще се казва той)! Да растат много здрави  Grinning!

Анхелика и аз нещо съм изпуснала, а защо ще го вадят бебока, със сигурност си казвала, но се убърках вече  Blush. Радвам се,че си по-спокойна, ама твойта лекарка наистина ме втрещи  ooooh! Shocked.
Бейбиуан и от мен най-искрени съболезнования за дядо ти.

Оставям ви сега, че малкият се събуди Wink

# 692
  • Мнения: 1 341
Деси, Ипанемче, мерси за отговорите! Hug
Ще заложа на Авент този път. Честно казано не си го спомням Лансинох да е чак тооолкова вълшебен...но това защото паметта ми изневерява сигурно. Joy

Деси, споко с този албумин бре, и стига чете, че само се шашкаш допълнително. Всичко ще е наред с новите изследвания. А пък и звездите ми говорят, че до 2 максимум 3 дни си родила. Party

Ипанемче, тази кръвна захар не е с верни стойности щом си яла преди това. Така, че дишай дълбоко и спокойно и си гледай шкемби докато е още на теб, че полсе липсва малко. Wink

# 693
  • Мнения: 1 107
Ипанемче, тази кръвна захар не е с верни стойности щом си яла преди това. Така, че дишай дълбоко и спокойно и си гледай шкемби докато е още на теб, че полсе липсва малко. Wink
Мерси за успокоението- аз иначе винаги си ям преди изследвания, но този път и мед си добавих Embarassed
Иначе и аз се чудя дали ще ми липсва тумбака така сладко сега сигнализира преди мен като завивам по ъглите на улиците Joy Вчера една позната ме видя и ми вика как може такъв малък човек такъв товар да носи- аз й викам, не товар, направо диня Mr. Green

# 694
  • Sofia
  • Мнения: 26
Ронка,аз ползвам Авентското кремче и нямам оплаквания Wink Като се нахраним пада и голямо дъвкане,докато пуснем цицата,но като го сваля от там веднага се мажа,слагам тампончета и съм 6  Crazy  Praynig

# 695
  • Мнения: 1 107
Ронка,аз ползвам Авентското кремче и нямам оплаквания Wink Като се нахраним пада и голямо дъвкане,докато пуснем цицата,но като го сваля от там веднага се мажа,слагам тампончета и съм 6  Crazy  Praynig
като споменахте тампончета- има ли нещо специално при тях, което трябва да се гледа или всички са еднакви?

# 696
  • Мнения: 23 466
Ронка,аз ползвам Авентското кремче и нямам оплаквания Wink Като се нахраним пада и голямо дъвкане,докато пуснем цицата,но като го сваля от там веднага се мажа,слагам тампончета и съм 6  Crazy  Praynig
като споменахте тампончета- има ли нещо специално при тях, което трябва да се гледа или всички са еднакви?
Тампоните са въпрос на лично удобство.Зависи колко и дали гърдите текат.Някои тампони са по-дебели,други по-тънки.Има едни с двойнозалепваща лепенка,фиксират подплънката на сутиена,за да не мърда.Аз по спомен, ползвах на Чико,те най ми допадаха.Има и такива за многократна употреба,които смятам да слагам у дома.,

# 697
  • Мнения: 1
Днес определено е мъжки ден  Simple Smile

Да е жив и здрав русият младеж на Атадар и много да радва мама и тати  smile3525 smile3525 smile3525

# 698
  • Мнения: 1 341
Плами, за да откачиш Гуги по- лесно от гърдата, дръпни му лекичко с пръстче едното крайче на устичката и ще пусне. Wink Дано ме разбра, че никаква ме няма в обясненията.

Аз сега си взех Тампони на Авент. Бяха най-изгодни в аптеката където пазарувам. Мисля, че всички са еднакви. С Ема използвах най-евтините и оплаквания нямах. При цялата кърма която изтече/мнооооого нещо/ Crazy

# 699
  • Мнения: 1 107
Мерси Деси!   bouquet Може пък да не ми потрябват, но да питам аз Embarassed Снощи като ме свиваше корема и набързо си направих рекапитулация какво не съм взела Mr. Green Ще трябва да се стегна да прибера всичко в една чанта, макар че ми е рано май още Simple Smile

# 700
  • Sofia
  • Мнения: 26
Ронка,мерси за съвета Hug
За тампончетата-аз ползвам каквито ми паднат,защото нямам течаща кърма,а ги слагам за да не ми цапа кремчето дрехите и сутиена Wink Е,на 3-4 пъти ми капна по някоя друга капка  Crazy

# 701
  • София
  • Мнения: 48
Ама днес луната ли , слънцето ли ги влекат тез бебета newsm78 Laughing
Раде - жив и здрав да ти е русокосия мъж!!!

При мен грам помен няма от наближаване на раждане... а излъсках цялата къща, изпрах и изгладих всичко налично, обувките даже на ръка прах!!! Вчера една огромна разходка направих и ниииииииищо.... Само един кръст дет ме заболява и те това...

Тампончета - това явно са еднократните подплънки за кърмата (хвърлихте ме в размисъл Laughing) - аз имам на ТомиТипи (бяха в промо с помпата...) А кремче за зърната си взех Лансилох - мажа си се, ок е... ама да го видим в полеви условия как ще действа...

# 702
  • Мнения: 3 641
Честит син на Адатарчето! Семейство, аз ви пожелавам, на този ден велик за вас:
детенцето да ви радва, да ви дава топлина, само радости от сега, много щастие всеки ден, и любов от сърце!
 bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug

# 703
  • Мнения: 1 341
Леле, Радостинче, като ти гледам лентичката и настръхвам! Laughing
То не останало бре.
Аз моята не я поглеждам преднамерено. Joy Joy Joy Дано устискам повече. Joy

# 704
  • Мнения: X
Честити радости на мама Ради и на мама Алексче. Да са живи и здрави и много да ги радват малките малчугани и да внесат много щастие в семействата им  Hug

Общи условия

Активация на акаунт