Филия?

  • 14 033
  • 180
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 197
Само топено сирене. Общо взето тя предпочита мръвка. И се храни "разделно" - първо изяжда месото, след това филията. Заедно не иска да ги яде.

# 31
  • Мнения: 3 367
Освен някои от гореспоменатите мажем препечени или не черен хляб филии с авкокадо,хумус,тахини,пастет от масини, пастет от сирене,зеленчуци с подправки, фъстъчено и бадемово масло с или без сладко,мазилце от яйца и крема сирене харесват също...

# 32
  • Мнения: 63
филиики с пастет,принцески а понякога и само препечена филиика.хубаво е според мен да яде детето разни филиики намазани а не само грис,нишесте и разните му кремове за десерт. Peace

# 33
  • Мнения: 2 090
Топъл сандвич с шунка и кашкавал,филийка с лютеница и сиренце.Това са му любимите.
Като цяло сина ми много обича сандвичи,освен гореизброените яде филийка с топено сирене,пастет и маслини,крема сирене.

# 34
  • BG
  • Мнения: 1 900
Зависи  на какъв кеф е.Може и само сух хляб да яде.Но обича филия с маргарин и меродия или т.нар.циганска баница,филия с лютеница,принцеси.

# 35
  • Мнения: 1 669
Не давам филии. Не давам никаква суха храна.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 311
Филийки давам само за вечеря от време на време, печени с кашкавал предимно,  и то непременно с мляко

# 37
  • Мнения: 467
само черен, наистина черен хляб с всичко което може да се намаже. Моя син не  е претенциозен и сандвичи правя

# 38
  • София
  • Мнения: 44 225
пастет, печен кашкавал, мед, яйце и сирене...

# 39
  • Мнения: 4 296
Рядко хапва сандвичи, но все пак се случва. Обикновено мажа с масло и отгоре парче пушено месо - пуешко, пилешко или свинско. Понякога запичам във фурната с кашкавал или мажа с лютеница и слагам резен сирене.

# 40
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
с лютеница,с кайма,с пастет,със салам,топъл сандвич с яйце ,сирене и кашкавал.давам му да яде филии,защото ,когато яде супа или основно ястие,яде без хляб.

# 41
  • Мнения: 1 044
Нашият хит в момента е филия с мед  и масло. Обича също и тостове.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Масло със сладко от боровинки е номер едно прдъщеря ми.Следват намачкано авокадо,заквасена сметана,лютеница.

# 43
  • Мнения: 5 577
 Sick  Филия с мед???? Филия с мармалад ???? Филия с майонеза ???? Филия със заквасена сметана ???

Ужс  Sick

Без да се лигавя, или да се правя, стана  ми  лошо само като си представих вида и вкуса на гореспоменатите. Българите май заслужаваме да сме дебели, разплути и с наднормено тегло.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Цитат на: Вергилия
Без да се лигавя, или да се правя, стана  ми  лошо само като си представих вида и вкуса на гореспоменатите. Българите май заслужаваме да сме дебели, разплути и с наднормено тегло.

 Laughing LaughingХа,ха,ха.Така е да.Добре че се случва рядко и не се причислява към любимите храни/пък и сме далеч от наднорменото тегло/.В интерес на истината ми се е случвало да обядвам на работа точно някакъв многозърнест хляб със заквасена сметана.М-м-м-м много ми е вкусно  Embarassed.

Общи условия

Активация на акаунт