Отговори
# 720
  • Мнения: 113
Честит Рожден ден, Роси,
много любов, здраве, късмет и щастие ти желая. Прекрасна възраст!
Честити месечинки на всички празнуващи - да папкат и да нанкат без да мрънкат!
При нас нищо особено - бебо е подсечен на вратлето, зад ушите и под мишничките. Водих го на доктор мажем с лосион на биодерма и паста. Според мен е от обилното потене при кърмене - главичката му става вир - вода. Питах доки на последната консултация нямаме ли рахит случайно - вика НЕ, ама това потене ... Малко ми е притеснително.
Купих оризова каша на Милупа - много ни хареса. Ориентирах се към нея по препоръка от форума ни. И ние никак не спим през деня 2-3 пъти за точно 30 мин. А вечер на 30мин - 1 час се буди. Направо да подлудееш.
Баткото го пращам на гости на леля му и чичо му в Брюксел за 10 дни. Той пък взе, че се разболя. Ще гледам да го пооправя максимално днес и утре - бай, бай. Купих сребърна вода, пак по препоръка на МАЙче - само дето много малки разфасовки бе.

Дано опазя бебето от заразяване.

Хубав ден на всички, предполагам покрай кофтито време ще се заседяваме повече в нетЪТ Simple Smile

# 721
  • Мнения: 1 574
Ч.Р.Д. Росита! Желая ти да бъдеш все така красива и усмихната, както и една страхотна мама и желана жена!  newsm59

Честита половин годинка на Гого! Пожелавам ти да бъдеш едно послушно и добро дете!  newsm07

Честито на днешните месечинки (които не са по-малко важни, разбира се)!  newsm32 newsm32 newsm32

# 722
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Роси, честит рожден ден! И ти си от мамите, които са направо престъпно млади, за разлика от мен  Mr. Green Бъди здрава, щастлива и най-обичаната мама и жена с прекрасно семейство!   bouquet
Честита половин годинка на юнак Гого (като че ли вчера следяхме постовете на Ели от болницата)! Да расте много здрав и послушен!
Честити месечинки и на Мира  на  Ани Борисова, Ани на waterlilia, Денислав на Marsia_kzl и Росен на мама mam@cvety!
И ние днес си седим вкъщи - тук много духа, преди малко и заваля. Въпреки това е още топло и чак се замислям следобед (след като изгладя и сготвя  Crazy) да излезем на разходка. Вие мислите ли да извеждате бебоците, макар че захладня, ако не духа и не вали?  newsm78

# 723
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Отчет от консултацията: половин килце и само един см. Не очаквам при моите 158 см. той да расте великан ама можеше да сложи на височина още 1-2 см. Естествено показа колко дицибела може да вдига докато го мереха  ooooh! Киселоч. Сега спи. По случай месечинката днес ще папка пуйка. За първи път ще пробва месце и дано му хареса. Кашите отпаднаха от менюто - нито оризова, нито бананова. Пак ще хвърлям пари на вятъра  ooooh!
Времето тук се скапа тотално. Добре че не тръгнах пеша, духа ураганен вятър. Май за тази седмица това бяха разходките, нищо че вчера в дъжда излязохме. Метнах му дъждобрана и айде. Нямаше други луди като нас  Mr. Green

# 724
  • Мнения: 83
Здравейте мами и сладурчета  Hug
Честити месечинки на родените днес бебчета,да са здрави,щастливи и много слушкащи!
rosita,честит рожден ден!Пожеланията от нас -здраве,щастие,късмет и всичко да ти е наред  Heart Eyes
Рони,честита ви годишнина(на патерица),още много такива на прекрасното ви семейство!
Сега да кажа за вчерашната ни консултация. Тежим 7,100кг (400+ за месеца)и сме 68см (4+ за месеца) .Поставиха ни и последния Пентаксим и сега е малко киселяк,но в сравнение с първия прием си е направо перфектно състоянието му.Няма да коментирам захранването,че ние с нашия проблем сме само за коментар  Peace
И сега с това гадно време какво ще правим?Ние свикнахме да сме по цял ден навън,и сега ни е тегаво вкъщи затворени.Дано да има още много хубави и слънчеви дни,а зимата да е бяла,но не мрачна а  слънчева!
Ех размечтах се....
Лек и усмихнат ден на всички  Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 113
Ваня1975, освен че децата ни са родени на една дата, по ника виждам че сме набори Simple Smile

# 726
  • София
  • Мнения: 94
Честит рожден ден и от мен Роси Grinning
От всичко хубаво ти пожелавам по много

Дадох сокче и се прие мнооого добре Grinning

# 727
  • Мнения: 87
Роситка, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си; смелост - да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш; и много любов, за да дава смисъл на всичко това!

Честито и на всички мъници, които пораствт с още една месечинка!!!Да са живи и здрави и много засмяни!!!

# 728
  • София
  • Мнения: 6 209
Ух, да сваря да се разпиша и аз, че тия дни само висяхме вън, и вчера до последно  Simple Smile За излизането - такива са ми плановете, ако не духа и не вали, да се разхождаме, но... то ще се види.
В събота се качихме малко на планина - Бонсови поляни, и беше чудесно, като се изключи това, че имаше някаква сбирка на млади турчета под един дъб. Бяха домъкнали агрегат (така ли се казва?) и тонколони, и околността се огласяше от турски маанета, чат-пат мешани с караоке  Crazy Дребният бе носен в кенгуруто, към което продължава да се отнася подозрително  Simple Smile, но като го поразходим, и заспива. Ето ни.
Честит рожден, ден, Роси!! Да си много щастлива, здрава и обичана мама!!  newsm59
Честита годишнина на Рони, още мнооого такива заедно, любов и щастие!
Честити месечинки на порасналия Гого и останалите бебчовци!! Да растат весели и здрави!
Ако има още някой повод, който съм пропуснала - извинявам се  Blush, честитя го и него.

Последна редакция: вт, 13 окт 2009, 13:29 от лято!

# 729
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Ваня1975, освен че децата ни са родени на една дата, по ника виждам че сме набори Simple Smile
Супер Joy, с тази разлика, че ме "водиш" с едно дете в повече  Party

# 730
  • Мнения: 781
Росита,   Бъди добра, бъди щастлива, върви с една звезда в нощта и нека никога да не заспива смеха на твоята устa. Честит празник!
Честита половин годинка на Гого. Да расте винаги усмихнат, жизнен и много щастлив.
Честито и на Ани , Росен и Мира. Много усмивки на красивите им муцунки.
Искам да благодаря на всички за съпричастността. За пореден път се убеждавам, че няма значение познат или не, искреността е най-важна. Hug Hug Hug

И накрая(ама дано не ми се карате)  - Моето дете яде вече банан с мляко и го обожава. Няма сила, която да я накара да го върне. Питах доки и ми каза, че щом няма проблеми да давам. Blush
Лили, ама ще го изям този Ванчо-калпазанчо. Трябваше да уговорим едно сватство Grinning

Пс. Аз пак ще питам за нова тема, че сега ще я заключат. А то неудобно само Дени, Мадленка и Минолта(която се губи напоследък) да я правят. Ама като не знам как става newsm78

# 731
  • Мнения: 397
Честит рожден ден Росита! Бива ли да си толкова млада Heart EyesМного здраве, усмивки и щастие с Боби и Еви ти пожелавам!
Честито на всички малки месечковци, и на Гого половинката годинка!
Лято малкият Иван е голям сладур- да го цункаш по челцето Heart Eyes
malachika отиваш на първия пост и му даваш цитат. Копираш каквото ти излезне и правиш нова тема като го постнеш(това според мен е вариант Mr. Green)

# 732
  • Русе
  • Мнения: 343
Честит Рожден Ден Роси! Много здрава, щастлива и обичана!  bouquet

Честита годишнина на Гого! Да е много здрав, кротък и послушен   bouquet /и да оцелее до купона довечера  Mr. Green/.

Честито и на Мира, Ани и Росен! Много, много усмивки!

Честито на всички, празнували последните дни!


Лято!, Ванко е голям сладкиш, пу-пу![/b]

Добре, че успяхме да излезем за малко преди обяд - сега вече няма мърдане Confused.

Усмихнат ден на всички!

# 733
  • София
  • Мнения: 6 209
Хехе, много благодаря!  Simple Smile Ми, malachika, засега няма други кандидатки...  Wink

# 734
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Благодаря Ви от сърце!!!На всички пожеланията са прекрасни Hug
Честита 6-та месечинка на бързака Гого!Много весели и безгрижни детски игри,както и да е много здрав!
Честито и на другите месечковци Мира,Ани и Росен!
Чакам Боби да се прибере от работа всеки момент и ще излезнем двамата на ресторант и може и на кино да отидем а Еви при баба  Mr. Green
Лято голям сладур е синковеца ти   love001
А за годините ми не са много малко ама от тук нататък все нагоре ще вървят както досега де  Laughing
Приятна вечер на всички !

Общи условия

Активация на акаунт