Кои са най-красивите и вкусни детски торти?

  • 166 110
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Много полезна тема, но гледам че и тук има скандалчета. Жалко.

Открих Буболинка случайно чрез съфорумка. И съм много благодарна. Тя направи най-прекрасната торта за 1-ия РД на дъщеря ми. Дори едногодишното ми момиченце разбра, че е нещо много специално и искаше да гушне пеперудките по тортата си  Grinning Тортата е компилация от няколко мои идеи, които Бубето успешно реализира в едно.  
Бубето направи и тортата за прощъпулника и - и до сега си пазя като ценен сувенир червените обувчици. Тази торта е същата като на друга съфорумка. Аз поисках да е такава и Бубето поиска специално разрешение от първоизточника.
Мъжът ми за последния си РД получи най-прекарасното самолетче, което все не му остава да направи.  Laughing Пак Бубето го направи по моя идея, като за макет използва играчка на малкия си син.

Поръчвам и ще продължавам да поръчвам тортите на Бубето, защото... не са крадени (Viliko   bouquet), защото са вкусни, защото са уникални, и не на последно място защото са толкова специални и красиви, че правят всеки наш празник още по съвършен.
А що се отнася до цената... да мога да си я позволя няколко пъти в годината и изобщо не съжалявам. Ценя труда на другите и смятам, че качеството и уникалността си заслужават парите.

# 676
  • Мнения: 7 947
О, да, на една годинка детето е оценило бутиковата торта  Joy Joy Joy
Абе вие наистина се оляхте....

# 677
  • София
  • Мнения: 23 124
Тук някои много си вярват  Mr. Green
И бих казала, че имат свободно време в излишък за търсене на уникалното и бутиковото.

Твърдо тази година се спирам на Лагуна. Но се колебая дали еклеровата или бисквитената с горски плодове  Thinking

# 678
  • Мнения: X
Viliko мога да ти изпратя снимка от която ясно си личи оценката, която дъщеря ми даде на тортата си.  Mr. Green Аз никога не говоря празни приказки и винаги мога да докажа това което говоря, за разлика от твоите празни обвинения.


tonkabonka да вярвам си. Ти не си ли вярваш? Нямам свободно време в излишък и затова директо поръчвам при Буболинка, защото знам че всичко ще е изпипано до последния детайл и няма да имам никакви проблеми с тортата. Хората със свободно време участват активно в тази тема за да намерят хубавото, но евтино пък макар и ширпотреба. В което няма нищо лошо, но на мен ми липсва това време, а и искам нещо уникално, правено само за мен с много любов.

Реагирах така, защото прочетох някои изключително грозни думи, написани от хора, които хал хабер си нямат за какво точно говорят.

# 679
  • Мнения: 7 947
И аз мога да ти пратя една торта от сладкарницата в квартала с отвратителен вкус - която де тето като видя и припадна, защото имаше детски нещица там  Crazy
Какви обвинения, абе вие наред ли сте??? Какво ви става??? Трябва всички да ви аплодират, че сте си купили торта от някаква безизвестна дама, която правела бутикови...а знаете ли какво е бутиков всъщност??? Айде  Stop

Купувайте каквото искате,  абсолютно ми е все тая  Peace

# 680
  • Мнения: X
И аз мога да ти пратя една торта от сладкарницата в квартала с отвратителен вкус - която де тето като видя и припадна, защото имаше детски нещица там  Crazy
Какви обвинения, абе вие наред ли сте??? Какво ви става??? Трябва всички да ви аплодират, че сте си купили торта от някаква безизвестна дама, която правела бутикови...а знаете ли какво е бутиков всъщност??? Айде  Stop

Купувайте каквото искате,  абсолютно ми е все тая  Peace

Ами ти каза, че са крадени от нета. Не ме карай да се връщам за да ти цитирам думите.
А що се отнася до вкуса... показателно е че торта на Бубето не остава за следващия ден. А аз от непроверени сладкарници не купувам, но ти съчувствам за неуспешната покупка.  Mr. Green

Аплодисменти не съм целяла, а просто ме възмутиха и твоите и думите на някои други тук. Дамата не е безизвестна, а просто скромна и много възпитана. Твой проблем си е че не си я чувала. Просто спри да говориш и изказваш мнение за неща с които нямаш личен опит.
Темата е за най-красивите и вкусни торти и определено тортите за които говоря са такива. Който иска ще и намери блога и снимките във Фликър и сам ще се увери в това.
Това, че във всяка тема в която пишеш създаваш скандали само говори що за човек си. Стига с този негативизъм и скандали.

# 681
  • Мнения: 7 947
Сори, че мнението ми ти звучи като скандал. Явно си много засегната. Кофти е да даваш толкова пари, а да не можеш да убедиш всеки да ахка.

# 682
  • Мнения: X
Сори, че мнението ми ти звучи като скандал. Явно си много засегната. Кофти е да даваш толкова пари, а да не можеш да убедиш всеки да ахка.

Нещо си се объркала много дълбоко. На теб няма как да съм засегната, защото много малко внимание обръщам на негативизма и опитите за скандал. Но наистина привлече виманието ми с постояните ти скандали в няколкото теми, които чета. А в колко още се вихриш и раздаваш недоказани квалификации само мога да гадая.  Stop
Парите са си мои и ще ги давам за каквото аз преценя. Никого не карам насила да се възхищава, но само хора с липса на вкус няма да оценят това за което говоря.

Казах каквото имам да казвам и спирам с диалога с теб. Приятен ден!

# 683
  • Мнения: 7 947
Кои теми?
И как не обръщаш внимание като изписа сума ти постове  Joy
Нищо, че нямам вкус, пак имам мнение. Разбираш ли?

# 684
  • Мнения: 822
Къде им е сладкарницата, къде може човек да ги опита?

http://www.skylinecakes.com/sweet-shop/p2-20-0.html

Ето адресите. С доста съмнения и неприязън ги посочвам, но все пак....тортите на място, които опитахме бяха много вкусни.

# 685
  • софия
  • Мнения: 2 140
Цитат
Твърдо тази година се спирам на Лагуна. Но се колебая дали еклеровата или бисквитената с горски плодове
И няма да сбъркаш! PeaceКолкото до избора на торта,бисквитената е страхотна,но аз съм направо пристрастена към еклеровата. eat

# 686
  • София
  • Мнения: 1 715
Вчера ядохме 2 торти от Бейби Флай - с холандски крем. Много вкусни и с вид по описание. Едната беше с малката русалка и морската вещица Simple Smile Втората беше с калинки и цветя като роклята на дъщеря ми, която пратих на снимка. Доволна съм. Благодаря на споделилите, че клуб "Цар Лъв" ги поръчват там  bouquet
За събота ще поръчам още една с праскови. Дано и тя е толкова хубава. Пробвах еклерова при тях и не може да се сравни с чудната на "Лагуна". Тази с шоколад и банан ми дойде доста тежка, но не беше лоша.

# 687
  • Мнения: 1 531
ооо, тези бейбифлай изглеждат страхотни, чакам отзиви, олив, макар,че платките им са мн разнообразни и звучат апетитно Crazy Crazy фен съм, май тях ще пробваме, гледам вс година да сме от различна сладкарница Peace

малко офтопик, но лагуна имали ананасова торта, тя е зо големи според мен, но била мнооого вкусна Crazy

# 688
  • Мнения: 1 965
Извинявам се че нахлувам в темата, но търсейки стар пост на Бубето, попаднах на нейния пост и оттам - тук.
Единственото което искам да кажа, е че никой не може да обвинява по този безобразен начин. Конкретизирам Вилико.  Когато сочиш с пръст и обвиняваш, трябва да можеш да се конкретизираш. Нямаш право да обвиняваш Бубето в кражба, без да си я виждала, без да си я наблюдавала докато твори, без да имаш какъвто и да било контакт с нея. Пиша това, защото аз я познавам, контактувам с нея и съм я виждала в действие. Когато наричаш някой "КРАДЕЦ", трябва да си много смел. А ти не си.
Нищо, че нямам вкус, пак имам мнение. Разбираш ли?
Слагам този цитат, защото съм съгласна. Всеки има право на мнение. Но понякога съвестта му не трябва да позволява да го изказва. Ти, девойко, преди време премина през тортената тема и аз много добре те помня, защото и там връхлетя със взлом и на втория си постинг направи скандал.
Пазя си и "прекрасните, възпитани" ЛС които си ми писала.
Бъди си такава, щом ти харесва, но недей да приравняваш и другите към себе си.
На останалите, се извинявам за нахлуването.

# 689
  • Мнения: 7 821
Хайде стига реклама на Бубето! И без това всичко е по ръба на правила, прекалявате. Не и правите услуга. И двете страни се изказаха, прочетохме ги!

Общи условия

Активация на акаунт