Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 18

  • 54 314
  • 801
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 122
ами Чоча писа наскоро, че май са обявили фалит
давай да поръчваме двете, аз само ластички и диадеми искам от там, ама ще натамъним 50 паунда

# 751
  • Мнения: 464
Бингълче, тъкмо отивах да си лягам и видях, че си писала - е не мога да не ти отговоря Hug

и аз съм влюбено в чорапогащника, пуловера и ботушките - в тази поръчка това са ми фаворитите Peace

Ако си пускаш подобни ботушки за теб, би ли ми казала как им върви дамската номерация? Аз тук нося № 39, но май от подобни трябва да взема номер по-голям newsm78

Относно черната блузка, утре следобед ще ти дам размери, че сега съм я дала на една приятелка ако й стане на дъщеря й да я купи..
 Но със сигурност за Али не става, просто е поне един номер умалена ( за 3 г.)

И аз гледах от Адамс да изберем нещо, но така и не можах... А от Джордж пуснах една днес през Римин, и съм попълнила 2 форми за поръчки от Некст #Crazy направо ужас и си търся квартира като ме изгонят от вкъщи, че скоро ще застудее и за палатки в междублоковото пространство няма да става Joy

айде лекичка и спокойна на всички

# 752
  • Мнения: 340
Даа,Дидка,определено са фаворити...сега тъкмо разглеждам сайта...има много добри попадения.
Ще те взема у нас,нали ще те осиновявам и без това,но не е гаранция,че и  от тук няма да изхвърчим hahaha

За дамската номерация-и аз нося 39 и по английската винаги си поръчвам 6-ца,в някои случаи 6-цата дори е 39 1/2,мисля,че не е необходимо да се поръчва номер нагоре,особено от този модел,той си е по-широчък и долу,и нагоре Peace

debenhams приемаха бг карти,нали?

Мини,надявам се доста шнолки си харесала,тъй като ботушките са 19 лири Mr. Green

# 753
  • Мнения: 2 122
пусни ми ги, ще направя поръчката на адреса на Чоча
ако иска още един да се включи при нас  Rolling Eyes
от сайта на Теско искат и телефон в ЮК като се регистрираш, май няма да ни огрее  Rolling Eyes

# 754
  • Мнения: 4 215
Аз искам да се включа към адамс. Много интересни диадеми има. Не съм ги виждала преди.
Само, че Чоча ме помоли временно да не изпращам към адреса им. Ще обсъждат с партньора си нови условия.

Ако се навие да участва някой от Пловдив може да изпратим поръчката към Евгени Меров.

# 755
  • Мнения: 537
И аз от няколко дена ги гледам тези нови аксесоари от Адамс  Laughing
Още повече, че чакам тези дни една поръчка от там с офиц. черна рокля, болеро, черни ботушки и т.н.
Тези диадеми ще ни подхождат много  Simple Smile

ММ Директ успешно ли приемат наши карти, че сме закъсали за маратонки  Wink?

# 756
  • Мнения: 50
Момичета, и аз ще се включа ако има обща поръчка към Адамс. От Пловдив съм Simple Smile

# 757
  • Мнения: 11 728
Ще ме включите ли и мен към Адамс  Praynig  Hug
Намерих ботушки за на малката якето   Crazy
Пишете ако някой ще поръчва  Hug

# 758
  • София
  • Мнения: 3 689
Ако ще има обща поръчка от Адамс и аз бих участвала Peace

# 759
  • Мнения: 2 122
аз да пусна, ама трябва да е с друг доставчик  Rolling Eyes
чоча в момента има реорганизация и не приема поръчки на адреса
забравих да кажа, че на Маталан чорапогащниците са умалени, вчера пробвах на Стефания и трита сет-а са й малки  Confused

# 760
  • София
  • Мнения: 965
Дидка, би ли измерила колко са дълги клинчетата от чатала? Благодаря!
А дрешките са страхотни!!!! Аз сега чакам от dеbenhams нещата чрез eftelya. Повечето са на Blu Zoo и добре, че съм поръчала 4-5 г., защото сме на 3,5 и така сигурно ще са ни точно щом са умалени.

# 761
  • Сливен
  • Мнения: 295
Момичета има намаление и в Маталан и се чудя това http://www.matalan.co.uk/fcp/product/fashion-to-buy-online/Sale/ … ze-Duvet-Set/5388 какво ли включва, иначе цената е превъзходна

# 762
  • Мнения: 498
Момичета, някой от вас чака ли поръчка от Римини? Имам една пусната на 17 и още няма вести  newsm78 Чакам си търпеливо, но все пак да попитам колко сме  Grinning

Тъй като виждам доста въпроси за размери на NEXT, да споделя:

Аз лично се водя от таблицата им с размери - дължина на ръка, бедро и т,н, и от 3 поръчки нямам оплаквания или разминавания, освен това, че аз самата авансово слагах по-големи размери. С обувките по същия начин - отговарят си на графиката с дължина на крачето.

Така например дъщеря ми ще стане на 3, но е едва 90 см, съответно сега съм и поръчала чорапогащи 1.5-2 и като дойдат, ще пиша, но съм сигурна, че няма да има проблем.

Лично аз съм много доволна от кожените сандали , които и взех - не са мръднали, да не говорим, че предимно тях носихме, защото и бяха най удобни.

Последна редакция: ср, 07 окт 2009, 11:08 от ronja

# 763
  • Мнения: 252
Момичета има намаление и в Маталан и се чудя това http://www.matalan.co.uk/fcp/product/fashion-to-buy-online/Sale/ … ze-Duvet-Set/5388 какво ли включва, иначе цената е превъзходна

Щом пише 'сет', някакъв комплект ще е, но дали е завивката с чаршаф или завивката с възглавници..... Аз погледнах и хавлиените кърпи. Ами дадена е едната, пише един размер. Ама какъв е този размер?

# 764
  • Мнения: 4 215
Момичета има намаление и в Маталан и се чудя това http://www.matalan.co.uk/fcp/product/fashion-to-buy-online/Sale/ … ze-Duvet-Set/5388 какво ли включва, иначе цената е превъзходна

Щом пише 'сет', някакъв комплект ще е, но дали е завивката с чаршаф или завивката с възглавници..... Аз погледнах и хавлиените кърпи. Ами дадена е едната, пише един размер. Ама какъв е този размер?

Пише, че е Duvet Set - Би трябвало да е горен чаршаф и калъфка.

Общи условия

Активация на акаунт