Родихме се!

  • 1 342
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
Честито бебче! Да е жив и здрав и голям късметлия! Ще си празнуваме с него заедно рождените дни - и аз съм на 01.09, но малко по-отдавна!  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 616
Честито ти бебче! Да ти е живо и здраво! Кажи как мина раждането, как се чувстваш?

# 17
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ТОНИ
Поздрави за гордата майка   bouquet

# 18
  • Мнения: 136
ЧЕСТИТ МЪЖ!!!  bouquet
МНОГО РАДОСТ ДА ВИ НОСИ!!! (и съвсем мъничко ядове - да не е без хич)  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 108
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ!!!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Да ти е живо и здаво и мноого щастливо

# 20
  • Мнения: 2 952
Мом4енце !!!  4естито....!!!!  bouquet  Олекнало ти е ве4е , и аз 4акам  ред  Peace , и моето ще е мом4енце .....

Желая ти бързо приспособяване към новата обстановка и да се 4уствате  добре и двамата ! Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 3 689
Честито и от нас!

# 22
  • Мнения: 3 663
честито бебче и от мен!
нека расте много много здраво и усмихнато и щастливо и обичано Simple Smile

# 23
  • Мнения: 592
Да ти е живо и здраво малкото септемврийче. Да ти носи много радост и усмивки в живота! На теб и на цялото ти семейство много щастие и здраве за да се радвате на малкия юнак!
[/size][/color][/i]  bouquet

# 24
  • Мнения: 3 334
Честито бебче и от нас!Да ти е жив и здрав малкия мъж!  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 259
ЧЕСТИТО БЕБЕНЦЕ! ДА РАСТЕ ЗДРАВИЧКО И МНОГО РАДОСТ ДА ВИ НОСИ  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 396
Честито бебче! Да е жив и здрав и голям късметлия! Ще си празнуваме с него заедно рождените дни - и аз съм на 01.09, но малко по-отдавна!  Simple Smile

Ами тогава честит ти рожден ден с малко закъснение! newsm51

# 27
  • Мнения: 396
Честито ти бебче! Да ти е живо и здраво! Кажи как мина раждането, как се чувстваш?
Ами раждането не беше от най-леките като се има предвид колко е голям бебок, но сега и двамата сме добре, което е по-важното!

# 28
  • Мнения: 528
Честито малко човече.Желаеме ви много да ви радва по малко бели да ви прави и да е здраво и весело дете.И ние до няколко дена ще се родиме.

# 29
  • Мнения: 53
da ste jivi i zdravi i mnogo 6tastlivi  bravo[smilie=smile3501.gif]

Общи условия

Активация на акаунт