Кога най-рано признаци за бременност ?

  • 54 385
  • 213
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 588
Честито Afroditttta   bouquet
Дано всички, които искаме бебче да изпитаме това, което ти в момента. Лека и безпроблемна бременност Hug

# 151
  • Мнения: 3 698
Привет, прекрасни момичета  Hug,
пожелавам лека бременност на всички почувствали вълшебството да разберат, че в тях расте нов живот, а на останалите искащи бебе, съвсем скоро да стане Praynig!
Аз се нареждам в искащите  Grinning.
Чудесна темичка, поздравления!
Чудех се и аз точно за ранните признаци...на мен от неделя ми закъснява, т.е. днес е втори ден закъснение...след три отрицателни теста и едно розовеещо едва забележимо зацапване вчера, днес отново нищо.../ или по-скоро днес отново надежда за нещо  Laughing/.За първи месец бебеправим и ми е малко невероятно да се получи веднага...но пък съм в чуденка от закъснението  newsm78 .Имам някои от признаците, които описвате-болки в гърдите и кръста, напрежение в яйчниците ...Мислех да изчакам още няколко дни и да направя пак тест, но с тези отрицателни резултати започвам леко да се притеснявам ...Ще пиша пак, хубав ден на всички!  bouquet

Редактирам се, за да кажа, че при мен не са били признаци за бременност, оказа се обикновено закъснение Sad  и повечко внушение Simple Smile. Ако модератор прецени, моля да изтрие поста.

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 12:18 от setony

# 152
  • Мнения: 62
На втората и третата седмица от зачеването - световъртеж, отпадналост, причерняване. Може да ви се струва много рано или че е имало друга причина, но никога преди не съм се чувствала така и бях сигурна, че е бременност.

# 153
  • Мнения: 39 687
Един глупав въпрос -сърцебиенето може ли е да признак на бременост ?

# 154
  • Мнения: 588
Чувала съм, че при всеки симптомите може да са различни, а при някои може и да липсват всякакви симптоми.
При мен за жалост винаги на време си идва и никога не е закъснявало. #Crazy

# 155
  • София
  • Мнения: 10 704
Един глупав въпрос -сърцебиенето може ли е да признак на бременост ?
може

# 156
  • Мнения: 2 453
sigma, аз имах сърцебиене в първите няколко седмици.

# 157
  • Мнения: 39 687
ох ,дано, дано .Вече година и половина се измъчвам.Мъжът ми се оперира от варикоцеле и този месец изтичат трите гратисни месеца .Само дето може и да си въобразявам .

# 158
  • Мнения: 39 687
Вчера цял ден бях с пулс 94 ,а днес вече си е нормален -80  .Гърдите ми бяха напрегнати ,зърната болезнени - днес меки .Май и тоя път без резултат  .

# 159
  • Мнения: 776
  При мене винаги преди цикъл гърдите ми бяха болезнени, но този път- кръвоносните съдове много си личаха, спеше ми се честичко. Гаденето ми се появи някъде към 7г. с.
  Имах и аз отвреме на време сърцебиене.

# 160
  • у нас
  • Мнения: 1 872
при мен беше първи симптом-2-3 дни преди датата на цикъла. Получаваше ми се вечер и траеше около 10-тина минути обаче имах чувството че ще ми изхвръкне сърцето Crazy

# 161
  • Мнения: 39 687
Момичета , благодаря за  рамото  Hug, но си мисля че и тоя месец няма да видя двете чертички.Е, все още силно се надявам .

# 162
  • Мнения: 2 908
Не съм имала признаци,бях забравила и кога ми идва цикъла,добре че се усетих,като го подминах...не съм имала симптоми и цяла бременност-за това някои,дето чакат симптоми може и да не ги дочакат все пак... Mr. Green

# 163
  • Мнения: 38
Здравейте момичета, аз съм нова тук. От година и половина се опитвам да забременея. Преди 2седмици ходих на гинеколог. Всички изследвания са ми добри. И на съпруга ми също са добри. Трябва да ми дойде на 04.02 а от 5 дни имам ужасни болки в областа на яйчниците. Вечер се събуждам от болки. Пия нош-па но почти не ми помага. Отидох при личния и той ми каза че болките може да са от студа и ми изписа едни прахчета, но аз избягвам да ги пия, понеже ако има нещо да не навредя на плода. Възможно ли е въобще да съм бременна. Гърдите почнаха чак сега да ме болят. Въобще ако си направя тест толкова рано дали изобщо ще отчете някакъв резултат. Един два дни преди да почнат да ме болят яйчниците имах леко зацапване на тоалетната хартия.. Последния ми цикъл беше на 31.12. Моля ви дайте ми съвет какво да правя?  предварително благодаря

# 164
  • Мнения: 39 687
Прави теста .Възможно е и да си бременна ,щом има и  зацапване .По мои изчисления цикъла ти е на 35 дни .

Общи условия

Активация на акаунт