Кафе или не....

  • 12 760
  • 167
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
ЕДно на ден едва ли е проблем.

# 16
  • Мнения: 115
Аз пия максимум по едно на ден, даже и пропускам понякога, откакто съм бременна нещо не ми понася кафето, не съм питала доки дали може или не...

# 17
  • Мнения: 1 763
Аз пиех по едно-две кафета на ден.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Продължавам да пия сутрини и след обяд. Пиех и с предната бременност.
Сега луднах по кафе Инка, хем е кафе, хем пък от цикория, уж  безвредна.
Както някой е писал по -горе нищо умерено не е вредно.

# 19
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
И сутрин и следобед съм пила, в големи чаши.
Не е имало проблеми.

# 20
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
аз цигари не пушех ама без кафе.... и си пиех по едно,две и нямаше проблем, а и съм питала ,не не е.....

# 21
  • Мнения: 96
Пия си кафето и смятам че няма да навредя на бебето все пак спрях цигарите ,не пия алкохол и като м се пие кафе си го позволявам.

# 22
  • софия
  • Мнения: 2 140
Кафе си пиех през цялата бременност.И аз съм с ниско кръвно,
и аз си мислех,че не мога да се откажа от него.Но вече с
кърменето по друг начин стоят нещата.Детето се
превъзбужда страшно много като пия кафе.И ми се наложи
да го спра.Първите дни не бях на себе си,но се свиква.
Така,че пийвай си сега,че после няма! Naughty

# 23
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 921
Аз лично не съм пила, но това си беше мой избор.
По едно кафе на ден е ок.  Peace

# 24
  • Мнения: 304
На мен ми ставаше лошо в началото на бременността от кафето,но не мисля ,че с 1 мах2 кафета на ден  може да навредиш на бебето.А защо не пробваш с чайче.Между другото си е жива заблуда това ,че без кафе не можеш да се събудиш-аз не можех да си отворя очите без кафе,но в момента,в който започна да ми става зле от него започнах да си ги отварям и без него.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 011
Пиех си по едно кафе на ден с чиста съвест. И сега пак си пийвам и не ми пречи на кърменето.

# 26
  • София
  • Мнения: 250
Много обичам да пия кафе и по принцип си изпивам по 2-3 на ден. Но когато бях бременна, не съм изпила нито едно, просто така си бях решила.
Въпреки всичко, не мисля, че 1-2 кафета на ден са проблем за бременната  Peace

# 27
  • Мнения: 7 723
И аз пиех кафе с кофеин.

# 28
  • Мнения: 118
Може едно,две на ден с мляко най-добре каза една диетоложка.Лека бременност Peace

# 29
  • Мнения: 167
През бременността едно еспресо сутрин заради ниското кръвно ми беше даже от лекар препоръчано  Simple Smile Но не забравяй, че кофеин има и в какаото, черния и зеления чай, шоколада... Просто всички тези неща трябва да са с мярка, а не само кафето! По време на кърменето също- едно/две еспреси директно след кърмене не вредят спрямо моя лекар  Peace

Общи условия

Активация на акаунт