Какво бебешко корито сте избрали за вашето беб4е?

  • 22 870
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • България
  • Мнения: 105
Обикновено корито с възглавничка за къпане.Имам и шезлонг за къпане,но ми е адски неудобен.

# 76
  • Мнения: 2 111
Ерота сега видях линка на вашето корито,но ме изуми цената :crazyeyes:107лв.Наистина ли е
толкова в Бг. Rolling Eyes
http://www.albeebaby.com/fisher-price-3-stage-rainforest-bath-tub.html
това е моето корито за 29$ сме го купили Peace
И нашето е от чужбина,цената беше около 30-40 евро.
Тук в България са по-скъпи.

# 77
  • Мнения: 9 973
обикновено

# 78
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 070
Анатомична ваничка със стойка на САМ, но я ползвахме до годинката.После му взехме 1 голям леген на Бертони и досега си караме с него.

# 79
  • Мнения: 3 929
Обикновено корито с допълнителна подложка, която изобщо не беше практична и удобна и я използвахме само веднъж-два пъти.

# 80
  • Мнения: 73
обикновенно с стойка

# 81
  • Мнения: 528
Анатомична със стойка.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Анатомично корито на САМ и сме доволни.

# 83
  • София
  • Мнения: 2 132
Обикновено корито. Имаме и шезлонг с хавлия и пластмасов и възглавнички имаме. Най-удобно е с хавлиения.

# 84
  • Мнения: 373
Анатомично със стойка на САМ. Много съм доволна, ползвахме го точно 1 година и 1 месец, после детето проходи и оттогава се къпе право. Иначе препоръчвам този вариант пред обикновеното, много се ми нестъбилни и неудобни допълнителните подложки  Peace

# 85
  • Мнения: 6 713
Обикновено корито. За подложка ползвахме ръката на тати. Laughing Вече седи в коритото самичка. Peace

# 86
  • Мнения: 3 993
Анатомична вана със стойка, ето такава: http://mal4o.com/product_info.php/products_id/402 , все още я ползваме, макар че редуваме с къпане под душа права, голяма е вече.  Simple Smile
Маркуча за източване на мръсната вода е голямо удобство.  Peace

# 87
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Съвсем обикновена ваничка с плоско дъно. Използвах хавлиена кърпа за подложка под гръбчето и главичката, когато се е налагало.

# 88
  • Мнения: 1 146
Обикновено корито, без подложки и стойки.

# 89
  • Мнения: 246
Обикновено с хавлиен шезлонг-супер удобно е.

Общи условия

Активация на акаунт