за панделките на момиченцата

  • 1 372
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
Помните ли едно време как у нас на момиченцата се слагаха панделки на опашките, във "вашата чужбина" има ли такова нещо?

Помним, как да не помним. Кви убави бяхме  Flutter Laughing. И моите ми ги пращаха от СССР Grinning
Но сега точно такива не съм виждала.

# 16
  • Мнения: 636
Ах, как ги оби4ах!!! И мен все късо ме постригваха, а толкова исках да имам опашки и панделки като другите деца!   Sad
Имах една бяла и една оранжева панделка. Оранжевата беше една лъскава, хубава - смятах, 4е е много специална!  Flutter Слагаха ми ги по празници само.  Sad
Ако имам дъщеря някой ден ще я ки4а толкова 4есто, колкото иска  Wink

# 17
  • Мнения: 1 909
Тук слава Богу няма панделки  Joy
Като малка баба ми ме киче6е, но никога не ми слага6е таzи, която аz искам, все най-гроzните ми монтира6е на главата  Twisted Evil и все бяха свръхдименсионални, колкото главата ми... червени, накъдрени до припадък  Sick
а аz исках бяла, сатенена, дълга, т.е. да не е като топка, а просто като лента, да ми пада с косата zаедно  Cry

# 18
  • Мнения: 4 390
Помня ги и още как!
Ненавиждах панделки и кордели (особено вторите)! #Cussing out Sick
Винаги са ми били анти.

# 19
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
О, помня ги съветските огромни панделки, но въобще не ги харесвах. Помня, че не давах да ми ги слагат, zащото мен и беz това ме мислеха zа русначе Close, а като ме питаха, дали съм русначе, иzпадах в див бяс. #Cussing out

# 20
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Помня и оЩе как...4е и снимки колко имам в такъв вид   ladyuu
Ина4е тук такова 4удо няма,но то и в Бг не се прави от години ( поправете ме ако греШа ). Ина4е сега за моми4енцата какви 4удесии продават: то не са Шнолки,фиби4ки , ленти4ки,ласти4ета, със камъ4ета,4ове4ета,лъскави,Шаренки,да се 4удиШ кое по_ напред.
Жалко ,4е на моето торнадо на главата се задържат за максимум 15 мин. и то с много заплесване от моя страна  Crossing Arms 4удя се дали да я подстрижа късо,4е ина4е е като бухал4е в главата  newsm78

# 21
  • Мнения: 2 952
То  днес не се  слагат никъде ,но си  ги спомням , бяха ми по-големи от главата , супер , вееха ми се  на вятъра ...сладурана .....много се кефих ....бяха ми 4ервни на бели то4ки ...най-любимите .....ходих и летях ....нищо не виждах ...само......аз   в  центъра на вселената ....красавица .....хаха   Grinning

# 22
  • Мнения: 508
Лаура,от Добри4 сьм,или поне там сьм живяла винаги.
Не се ли ка3ва булинки Embarassed
И3винявам се,може и да е 4уждица.
Ве4е 3апо4вам да полу4авам комклеси с писане и говорене.
Може и от вь3раста да е.

# 23
  • Мнения: 221
Ех, спомени, спомени....
Майка ми о6те ни пази корделите, на мен и сестра ми. Татко носе6е панделки от тогава братския СССР и мама ги 6ие6е на корделки....и рокли ни 6ие6е и бяхме едни хубавици babydust7...жалко, 4е нямам снимки тук да сложа някоя. Все не ми остава място в куфара за тях...ама един ден 6те си ги взема.
Сега моми4енцата си падат пове4е по фиби4ки и 6ноли. Но си мисля, 4е е до време. Модите винаги се завръ6тат по някое време. Ето например сега пак излязоха каубойските боту6и на мода...
Трябва просто някой да покаже и айде вси4ки след него:)
Така 4е...мами с моми4енца, напред с корделите !!!:) 4470 4470 4470 4470 4470 4470

Общи условия

Активация на акаунт