Twilight/"Здрач" : тема 40 (за романтични вампири и върколаци)

  • 34 645
  • 731
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 354
Как да свалим песничката от клипа в мр3

# 661
  • Мнения: 21
Как да свалим песничката от клипа в мр3

аз...песничка за Бела, а не момиче за Роб...това ли търсим? hahaha hahaha

# 662
  • Мнения: 0

 Shocked Нещо свързано с Volvo-то ли е? За какво става въпрос?

# 663
  • Мнения: 6
И аз съм тук, и аз съм тук Mr. Green

Мерси за всички видове бюлетини   bouquet

Песничката може да си я свалите тук http://listentoyoutube.com/ - само пействате урл-то с песента от youtube. Ама верно е много забавна.....

Другия път за кафенце ще се организираме по от рано, за да се съберем повече хора Hug

# 664
  • Мнения: 21
Shocked Нещо свързано с Volvo-то ли е? За какво става въпрос?

Ами според Cullenboysanonymous   е официална реклама на Волво, но знае ли вече човек....може да се окаже шега, виж, не съм чела подробности

# 665
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 937
Анди, не четеш добре нещата, които се пускат Laughing. Май Деничка Thinking преди два дни я пусна тази новина Wink

# 666
  • Мнения: 3
 На Андрю и екипа      bouquet   за следобедната доза новини.
 Тина ни напомни за Волвото  Grinning  Но черно ли е все пак, защото ми кафевее, може би от общия жълтеникав филтър на Новолуние?  Редактирам се, като гледам подписа на Мириел съвсем си е черно.

 Монка,  приятно и умната в Уелс  Laughing    Виж как стоят там нещата с конкуренцията за нашия отбор  Mr. Green
 Танзен, Цвети, надявам се другото кафе да не се състои чак за премиерата  Grinning  Нека да е по-скоро.
   Текста на песента за г-жа Патинсън съм го срещала преди някъде, когато бродех и самостоятелно за новини  Grinning  Мисля, че беше написан от една майка за нейната дъщеря тийн.

# 667
  • Мнения: 116

Песничката може да си я свалите тук http://listentoyoutube.com/ - само пействате урл-то с песента от youtube. Ама верно е много забавна.....

Ами нещо на моя комп не стана и не успях да я сваля, така че ако някой успее да казва и да праща на скайп или нещо друго.

# 668
  • Мнения: 2 897
Да, това е реклама на волвото, бях я пуснала преди 2 дни Mr. Green Имаше дискламер - Волвото не идва с Едуард, който ме уби (диксламерът, не Едуард) hahaha

# 669
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 937
Да, това е реклама на волвото, бях я пуснала преди 2 дни Mr. Green Имаше дискламер - Волвото не идва с Едуард, който ме уби (диксламерът, не Едуард) hahaha

Помня аз, помня. Нали се опитвам да внимаваме да не повтаряме едни и същи новини за да не досадим Whistling


thgiliwTwilight, днес бях толкова заета, че едвам гледам. Утре обаче ти си ми приоритет.

# 670
  • Мнения: 2 897
Имам предложение за анкета за следващата тема - ще гледате ли 20те минути, които ще излъчат в Рим Grinning

RadarOnline EXCLUSIVE: Въпроси и отговори с Jackson Rathbone (превод)

# 671
  • Мнения: 54

thgiliwTwilight, днес бях толкова заета, че едвам гледам. Утре обаче ти си ми приоритет.

Аз съм търпелива.  Hug

# 672
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 937
Имам предложение за анкета за следващата тема - ще гледате ли 20те минути, които ще излъчат в Рим Grinning


Пусто любопитство - в момента, в който излезе. Вече съм достатъчно разочарована, така че очаквам нещо хубаво да гледам. Иска ми се крещенето на Бела да е сменено, но предвид наближаващите коледни празници не се и надявам.

# 673
  • Мнения: 2 897
Аз съм решена да НЕ гледам, не заради спойлери относно съдържанието, все пак по-голям спойлер от книгата.. няма.. но не искам да виждам материала, така да се каже.

# 674
  • Мнения: 474
Моля за линк на споменатия откъс.... аз нямам търпение  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт