Честита нова седмичничка 12-18.09.

  • 2 349
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Момичета, закачих ви темата за ин-витро, за да не потъне надолу, да не се чудете къде е

# 16
  • Мнения: 508
Благодаря ти Ва  bouquet
Радвам се 4е има още моми4ета с ин витро,които пишат и тук.

# 17
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Да, Ва това което си направила за темата за ин витро е наистина много добре.Благодаря ти и аз  bouquet.Аз също съм одобрена от ЗК и ще правя ин витро, само че януари(в най-добрия случай, ако всички изследвания са наред), така че ще е много полезно да чета това което ще споделят момичетата и да се подготвям психически.

# 18
  • Мнения: 1 419
Най-накрая привет и от мен  Hug
Миме, много силно ти желая успех  Heart Eyes
Перла, и ти да ни се похвалиш  Flutter
Момиче, надявам се да са почнали да ти се подреждат нещата вече   bouquet

А на Ва, добре дошла   bouquet

Аз събота и неделя бях извън София, а вчера имах ужасно много работа, та едва сега успявам да се включа при вас  Blush

Днес бях на лекар пак (при трета дето и преди на общи прегледи съм си ходила - уж само на консултация, ама доста се проточи  Confused). Последно ще подходя така:
- 2 месеца ще пия дуфастон (да не позволяваме на малките фоликулчета да се пукат безразборно)
- ще следим дали по естествен път няма да имам овулация
- ако нямам, ще ме стимулират
- после, каквото сабя покаже  Crazy

Ааа, забравих да кажа, че гъбите си стоят - и не само гъби ами и някакви бактерийки си отглеждам  Embarassed. До пет дни чакам резултатите Tired
Отчетох се - хубава седмичка   bouquet

Последна редакция: вт, 13 сеп 2005, 13:57 от Aya

# 19
  • Мнения: 1 320
Привет и от мен!
Днес взех частично решение-засега се насочвам към д-р Стаменов за всички процедури, свързани с моето забременяване. В събота пак съм при него и тогава вече ще го реша абсолютно окончателно. Коментирахме с моята лекарка, че е хубаво той да си ми направи всичко.
Успех на всички през тази дълга седмица Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 4 272
Момиче, браво, че си взела решение! Дано оттук нататък всичко ти върви по вода. Да минат бързо и успешно изследванията!

# 21
  • Мнения: 3 010
Здравейте момичета,
аз само да Ви кажа, че се чувствам доста зле. Много ми е напрегнато и нервно и ми се плаче! smile3518 Няма видима причина, в средата на цикъла съм, обаче се чувствам доста депресирана Weary. Сякаш нямам сили за нищо по-ве4е........ no. Психиката ми не издържа, а да не говорим въобще пък за някакво желание за контакти със милото.
Реших май да сменя лекарката, тука във Варна чувам доста суперлативи за д-р Танев. Май ще отида при него.  yes. Пък дано започнем всичко от начало по правилния начин и бъда по-обнадеждена. Момичета кога ще свърши целият този кошмар само Господ знае. Давам си срок до края на този цикъл - ако ми дойде /става 1.5 година опити/ почвам упорито всичките нужни изследвания. Незнам в момента просто не мога да мисля за друго, не искам друго - само да збременея. Не ме радва нищо ,нямам удовлетворение в работата, в нищо. Не ми се излиза, не ми се заблавлява.................... Weary Weary newsm45
Пожелавам на всички Ви съвсем скоро да се преместите в другият форум. От както съм тук с малки изключения Вие все се сменяте, а аз си стоя тука и не мърдам, казвам го защото винаги 4ета, но рядко пиша.

# 22
  • Мнения: 7 716
Денди, аз за съжаление в този форум не съм забелязала особено движение от година и половина.
Виж в Искам бебе е друго - там просто нямат проблеми и забременяват бързо и успешно.
Ще успееш и ти. Вярвай и ще си най-добрата мама Laughing
Обаче си потърси добър лекар.

# 23
  • Русе
  • Мнения: 526
   Здравейте!
   dendy, много съжалявам, че в момента си тъжна и обезверена и искам да ти вдъхна от моята надежда  Hug
   Аз пък днес не издържах и си направих теста Grinning Мислех да почакам до петък, ама не можах Wink Втората чертичка вече е по-наситена, но все още не се е изравнила с контролната. Като си гледам теста от неделя - там е толкова бледа, а днес вече се вижда с невъоръжено око Grinning
   Сега само се моля всичко да е наред и да не ми идва Praynig

# 24
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Дано Мимето! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 25
  • Мнения: 303
Денди, аз за съжаление в този форум не съм забелязала особено движение от година и половина.
Стига бе Ренци-Коремци да не е станала невидимка - вярно, че повече прииждат, отколкото си отиват е положението във форума, ама сега като гледам как всичко живо ще се инсеминира, инвитрира, иксира и т.н. асистирано или неасистирано ще се пробва да забременява и се надявам догодина лятото резултатът да ни разхожда в парковете и градинките, барабар с количката си.
А някои и по-рано Simple Smile Мимето и ти си в тази група надявам се.

Последна редакция: чт, 15 сеп 2005, 03:40 от klia

# 26
Мими, ще се молим за теб ти да си следващата отишла във форума "Бъдещи майки"  Praynig preggo
Денди, а ти не се отчайвай. Мисля, че всички момичета в Проблемно са разбрали, че борбата ни ще бъде тежка, още щом са решили да влязат във форума, но на мен лично, подкрепата, която получавам тук ми дава много сили и всеки път ме зарежда с положителна енергия. Ако искаш още нещо за кураж, виж това  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=43542.0  Grinning

А аз искам да ви попитам за ЛУФ синдрома. Порових и тук и в Зачатие и в google, но това което откривам е какво представлява, как се диагностицира, "евентуално" на какво се дължи, но нищо за това дали и как се лекува и има ли шансове за забременяване без АРТ?
Вие знаете ли нещо или попадали ли сте на статии?

# 27
  • Мнения: 1 419
Денди, само не се отчайвай - тук от доста време не сме се сменяли ...
Но ето че Вяра и Мимето почват да повличат крак и ние започваме да вярваме още по-силно Wink

Миме, аз и като пуснеш темичка ще ти кажа, ама не мога и сега да не ти се израдвам на хубавката новинка - айде сега ще сме с теб в следващите седмици нещата да се развият само положително и да ни навестяваш от време наа време да разказваш  Heart Eyes

# 28
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Успех, Миме! Dendy, не се предавай, изтрии сълзите и давай напред.Всички минаваме през такива етапи на отчаяние, добре че е форума за да си даваме взаимно кураж.

# 29
  • Мнения: 856
Денди, надявам се днес да се чувстваш по-добре. Нали знаеш, че всички имаме трудни моменти, и плачем, и тъгуваме, и се отчайваме. Важното е да намираме сили да преодолеем огорчението, защото някой ден всички ние ще гушкаме нашите толкова дълго чакани бебчета. Бъди силна!
МимиPraynig

Общи условия

Активация на акаунт