Перник-20

  • 63 425
  • 756
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 5
Много благодаря момичета,мисля да посетя д-р Кокалова и тя е хомеопат....знае ли някоя от вас нещо повече за нея добра ли е в тази област?

# 466
  • Мнения: 379
Аз също мислех да водя детето при нея,но чух,че не е много веща в занаята, а таксата й за преглед е като на софийски лекар - 50лв.

# 467
  • от Луната
  • Мнения: 1 784
Алиса, хич няма да е зле да си поговориш
. В петък я заведох напълно здрава сутринта, а вечерта вече беше с хрема и в събота започна и да кашля. А аз от неделя вечерта съм зле. Разбирам, че има някои родители, които нямат избор, но все пак да си водят болните деца на градина е доста кофти и спрямо тях самите и спрамо здравите деца, които се разболяват. Аз тази седмица хич и няма да я пускам. Вече е по - добре Praynig, но мисля да си я държа в нас тази седмица, че те като оздравяват са най - заразни, поне така съм чула  Crazy

# 468
  • Мнения: 162
Виктоалия, за дете което за първа година е на градина е напълно нормално да боледува често, защото досега не е имало контакт с толкова много деца и вируси. Габи боледуваше всяка седмица, когато отиваше на ясла. Но тя вече четвърта година е на градина и си изградила имунитет към повечето вируси. И да е болна втори път след като само две седмици е ходила на градина, не е редно. Особено след като цял месец им правиха ремонт. Имам чувството, че на учителките не им е удобно да връщат децата след като толкова дълго не еработила градината, но мен това не ме устройва все пак имам бебе вкъщи.
Не се притеснявай за Мишето, следващата година със сигурност няма да боледува толкова често. Hug

# 469
  • от Луната
  • Мнения: 1 784
Аз тайно се надявах да има поне някакъв имунитет от кака си, че тя и носеше от яслените вируси Embarassed

# 470
  • Мнения: 162
Сега трябва да си вземе и своята част. На мен ми се ревеше всеки четвъртък. Винаги си я взимахме болна от яслата. Тя няма нито една цяла седмица да е ходила.

# 471
  • Перник
  • Мнения: 5 092
Бързо оздравяване на всички! И Калоян е с хрема тази седмица - само хрема, вече му минава. А не ходи на ясла/градина.

И какво става? Май няма да се организираме за коледно парти  Thinking

# 472
  • Мнения: 3 374
Бързо оздравяване на всички! И Калоян е с хрема тази седмица - само хрема, вече му минава. А не ходи на ясла/градина.
Добавяме и наш Сашко в отбора на хремавите Tired От днес се почва със сиропите и капките

# 473
  • от Луната
  • Мнения: 1 784
Е, Миме, много малък още бре  Confused. Дано бързо му мине Hug

# 474
  • Мнения: 379
И мой Криско беше с хрема,но за 3 дни я спрях - Стеримар,Коларгол, Вит.С на ампули и Мултисаностол. И беше като нов за 3 дни. Peace

# 475
  • Мнения: 3 374
Е, Миме, много малък още бре  Confused. Дано бързо му мине Hug
Малък, а пък му е за втори път вече Sick И направо незнам от какво се разболя като нито навън сме излизали скоро, нито има болни около него.....а пък в нас е такава жега.. Дано бързо му мине Praynig

# 476
  • Перник
  • Мнения: 396
Здравейте, момичета Heart Eyes
На всички болнички - бързо оздравяване Praynig И моят мъник е с хрема, а от тази нощ започна и да кашля. И пак в почивните дни ни се случват такива работи Confused

Някой знае ли за колко време издават Свидетелство за съдимост от съда? Моя позната ми каза, че може да се извади само в определени часове през деня Rolling Eyes дали има нещо такова или няма значение по кое време на деня ще отида?

# 477
  • Мнения: 3 374
Надя, незнам дали е в определени часове обаче ако си родена в Перник става за един ден, а ако си от друг град за три

# 478
  • Мнения: 162
Пък ние си имаме второ зъбче.

# 479
  • от Луната
  • Мнения: 1 784
Алиса, честито ви второ зъбче, дано все така лесно и бързо да ги вади   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт