Каква е разликата м/у ХА млеката (Милумил, Аптамил) и Фризопеп

  • 14 980
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 786
От същото количество Фризо ХА имахме пак обрив - аз говоря за леки обриви, не цялостно обриване. Ами нито аз нито той сме яли нещо ново. Само спанак той яде за 2-ри път. Пак да пробвам като се скрие обрива освен ...?

# 16
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте!
Просто за информация искам да споделя: единият от близнаците ми разви алергия към белтъка на кравето мляко. В болницата не го захраниха с фризопеп, а с аптамил ADC. Доколкото разбрах, той се води аналог на фризопепа.

# 17
  • в белята
  • Мнения: 536
Aptamil allergy digestive care е заместителя на Pregomin и то на същата фирма.Вносител е Аксон България.До преди половин година го купувах.Лошото е ,че не на всякъде може да се намери и затова направо от вносителя си го купувах.За съжаление и там понякога се получаваха пробойни с зареждането. #Crazy #Crazy #Crazy

# 18
  • София
  • Мнения: 444
Здравейте, видях че темат отново се е появила.  Simple Smile Искам само да споделя, че съм много доволна от Аптамил ХА. Малката го пи 3-4 месеца и за това време алергията доста се подобри. Сега захранвам с обикновен Аптамил и кисело мляко.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 174
Здравейте, искам и аз да споделя: бебчето ми е с АБКМ и АД, досега беше само на кърма (и аз на диета), но тъй като започна да намалява вечер опитах да дохранвам с адапт. мляко, както и да приготвям картофеното пюре с него. Фризопепа, който ни изписаха изобщо не пожела да го близне, дори пюрето с него не искаше да го яде. Започнах разни магии със захар, после разбрах, че е вредно това, което правя и така стигнах до Аптамил АДЦ. Вчера вечерта дадох за първи път аптамил, изпи го с такова удоволствие! Когато го опитах видях, че то не е горчиви като Фризопепа. Бях толкова доволна, но само час, защото след това той се подриска. Днес приготвих пюрето с аптамил адц, изяде го с удоволствие, но след час отново имаше рядко ако...  Sad
 Много съм отчаяна вече с какво ще го храня, някой имал ли е подобен проблем? Дали след време стомахчето му ще свикне? Мислех, че след като са хидролизати и двете млека са един тип... Tired

# 20
  • Мнения: 3 927
Здравейте, видях че темат отново се е появила.  Simple Smile Искам само да споделя, че съм много доволна от Аптамил ХА.

Това много ме успокоява Simple Smile
Бебо става скоро на 6 месеца. След като захраня с оризовата каша, по някое време ще пробвам минаване от Аптамил АДЦ към Аптамил ХА......нямам бърза работа, де  Wink, но това е предложената ми схема.

Asaly,
бебо пие АДЦ вече 5 месеца.....освен по тъмния цвят на акото, не е имало друг проблем при нас. Но Фризопеп и Аптамил не са еднакви, нищо че са хидролизати.....виж на първа страница мой постинг - бях цитирала двата вида хидролизати.....

# 21
  • Мнения: 632
Искам да попитам мамите, които са кърмили как след това бебето прояде тези гадни млека имаше ли проблем. Аз все още кърмя, и се надявам скоро да не спирам, но се плаша че след това няма да има какво да яде. А поне до 2 год. знам че е добре детето да приема някакво мляко.

Общи условия

Активация на акаунт