Сватба 2010. Помагайте!

  • 15 076
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 388
Имах в предвид, че когато работиш с агенция нещата, които се купуват не са от най-евтините, защото агента ти помага да ги избереш... докато ако сам обикаляш и търсиш може да ги намериш и по-евтино, че понякога и по-хубави неща се намират.... както и да е...

За традициите бяхме се уговорили и уточнили всичко с DJ-я предварително - кое след кое следва, какво трябва да носим и т.н. Аз имах готовност да делегирам на майка ми или на сестра ми да следят за тези неща, но той каза, че ще се оправи и всичко беше в неговите ръце... То като влезеш в ресторанта вече си е купон, няма притеснение, ама пак се забравят някои неща... Затова на сватбата трябва да има един човек, който да отговаря за всичко, но това не трябва да са младоженците или кумовете! Обикновенно майките с удоволствие поемат тази задача, други пък залагат на сватбените агенции. Аз лично вечерта преди сватбата раздадох задачите на сестра ми и баща ми, на свекърва ми също дадох задачка и после хванах майка ми, показах й всичко приготвено и й казах точно кое за къде ми трябва, а после казах "Утре за нищо не искам да ме занимава никой. Ако има нещо - ти се оправяш." и така стана. В последствие се оказа, че е имало някои неуредици, но майка ми и сестра ми се бяха справили чудесно с всичко...

# 61
  • Мнения: 4 420
Ритуалите си вървят един след друг и не е необходимо булката да мисли през цялото време за това. Винаги има кой да се грижи за настаняване на гости (а с тейбълкартичките е много лесно), прибиране на чаши и др неща.
В гражданското ти казват какво да правиш и постоянно те напътстват служителите, също и в църквата. За ресторанта си бяхме наели диджей, от който останахме супер доволни и направи невероятна сватба.
Според мен не е въпроса дали да се наема агенция или не. Това си  е личен избор и зависи от финансите, с които разполагат младите. Във всички случаи подготовката трябва да  е свързана с приятни емоции и да не заторомозява бъдещите младоженци, за да им бъде прекрасен празника. По творческите личности биха се заели с удоволствие да си майсторят сами украсите и да си гласят всичко, а по заетите и хората, на които не им се отдава със сигурност биха се доверили на агенция.  Hug

ps. Подкрепям  краставичка за всяко едно нещо казано от нея, но са малко тези, готови да жертват свободното си време за да си постигнат целите.   bouquet

Последна редакция: чт, 05 ное 2009, 14:52 от deskatta

# 62
  • Мнения: 388
Според мен не е въпроса дали да се наема агенция или не. Това си  е личен избор и зависи от финансите, с които разполагат младите. Във всички случаи подготовката трябва да  е свързана с приятни емоции и да не заторомозява бъдещите младоженци, за да им бъде прекрасен празника. По творческите личности биха се заели с удоволствие да си майсторят сами украсите и да си гласят всичко, а по заетите и хората, на които не им се отдава със сигурност биха се доверили на агенция.  Hug

Абсолютно съм съгласна  Hug
Моето възмущение беше предимно към това колко се подценява финансовата страна на това да си наемеш агенция  Money

# 63
  • Мнения: 1
Честито на всички бъдещи булки!
Аз си мисля, че сватбеният ден може да стане хубав само, ако е предшестван от положителни емоции - било като човек си организира сам сватбата или пък ползва услугите на приятели или агенция. Най-важното е като се събуди на следващия ден да се чувства щастлив, че е преживял сватбата на мечтите си.
А ето нещо любопитно по темата за сватбените агенти - http://cherga.net/blog/?p=18

# 64
  • Мнения: 2 559
краставичка, много е красива украсата ви, страхотна идея е това със сферичките  Peace

# 65
  • Мнения: 21
Мои приятелки, които се омъжиха тази и миналата година поканиха един фотограф от Търговище. Останаха много доволни, както от качеството, така и от цената. Страшно много снимки - над 1000бр., при това и обработени за около 200лв за целия ден! Това си е направо без пари! Знам, че има сайт, както и студио, но то е в Търговище. Разбира се идва и до Варна и до други градове в близост.
Ето ви, погледнете за какво става въпрос, аз за съжаление съм вече омъжена и не мога да се възползвам Blush:
http://sistudio.eu/gallery.html
  bouquet

# 66
  • Мнения: 1
краставичка  ние двете имаме един вкус и аз сам си избрала същия букет като твоя докато се рових да разгледам как стоят нещата с организирането на сватби . Не съм решила какво ще е . Колкото повече гледам направо се обърквам , защото всички са много красиви.
А за агенциите в Бургас аз ги обиколих и не намерих украса на маса под 250 лв. Останалото солове, балони и всички други подробности излиза горе долу кам 800 лв. Това е скромна сватба.

# 67
  • Мнения: 619
Е, момичета скачам и аз в кюпа Simple Smile
Честно казано аз не знам какво и как искам.
В един момент искам само един подпис,в друг всички грандомански неща.
Но да ви призная самата идея да идват да ме вземат с оркестри направо ме изприщва  #Crazy.
Искам нещо скромно, елегатно и без излишни ритуали и суетни .

# 68
  • София
  • Мнения: 1 811

Може ли някой да ми препоръча dj за София? Да знае какво да прави, да усеща ритъма на купона, да не прекалява с говоренето и да не пуска простовати шеги. Май много взех да искам  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 518
Мога да препоръчам фирма за украса с балони с хелий, цените им са може би най-ниските за подобен род услуга.
Ако някой се интересува ще пращам инфо на лични.

# 70
  • Мнения: 21
Ето и една празнична агенция на прилични цени:

http://vulshebnimigove.com/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F.html

# 71
  • Мнения: 2
Препоръчвам DJ за София веднага, невероятни сватби прави  Влади Николов ето и тел. 0888 215 447 и web www.soundbg.net и професионален фотограф Симон Вартерян тел. 0899 12 13 72 и web www.simonvarterian. com , www.studio.simonvarterian. com Към пакета за фотография има и подарък професионална студийна фотосесия, вижте в сайта за какво говоря. На нормални цени работят, качество на ниво , фотографа прави безплатни пробни снимки за да сте сигурни дали е правилния човек и мисля че не е проблем да заснема сватби и извън София. Тук лично трябва да си питате. Усех!

# 72
  • Мнения: 21
Няма нито една снимка на булка в сайта, цени за заснемане на тържеството също не виждам...  MoneyСигурно не са за гледане!

# 73
  • Мнения: 38
Някой да е използвал услугите за наемане на фотограф, видеооператор и диджей от Сватбен център-София?  newsm78
Ако има такива, моля да споделите мнение   bouquet
Благодаря!

# 74
  • Мнения: 2
Препоръчвам DJ за София веднага, невероятни сватби прави  Влади Николов ето и тел. 0888 215 447 и web www.soundbg.net и професионален фотограф Симон Вартерян тел. 0899 12 13 72 и web www.simonvarterian. com , www.studio.simonvarterian. com Към пакета за фотография има и подарък професионална студийна фотосесия, вижте в сайта за какво говоря. На нормални цени работят, качество на ниво , фотографа прави безплатни пробни снимки за да сте сигурни дали е правилния човек и мисля че не е проблем да заснема сватби и извън София. Тук лично трябва да си питате. Усех!

Opppss dopusnala sum greshka pri izpisvaneto na site na fotografa i vutre opredeleno snimki na bulki ima, kakto i cenite sa dosta dostupni
www.studio.simonvarterian.com , www.simonvarterian.com
eto oshte  edin dj DJ Stevie  0899 18 98 56
uspeh na vsi4ki s izbora na foto i dj

Общи условия

Активация на акаунт