Предстои ми инвитро, да поговорим...

  • 177 962
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 959
Не исках да разводнявам темата с моите проблеми и за това помолих Перла да ми пише на лични,но щом няма да е проблем да пишем ще пишем.Бих искала да обменя опит как минава подготовката и самото инвитро в БГ колко време чакате за процедурата и какви лекарства са ви изписали.Ще ми е интересно да направя сравнение с Аглийския метод. Grinning Grinning Grinning

# 16
  • Мнения: 1 959
Доктора ми каза че шансовете ми за успех са 35% което според него е много добър процент,но докатоп не мине процедурата нищо не се знае

# 17
  • Мнения: 508
То4но така е.
Aniji,на теб 3а пьрви пьт ли ще ти е? И кога 3апо4ваш?
Пиеш ли някакви лекарста в момента и какьв е при теб проблемьт?
Ако ве4е си ра3ка3вала,и3вини ме Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 959
По принцип аз нямам никакъв проблем мажът ми има ниско количество на сперматозоиди правихме 4 спермограми и се почна така 1-та беше 5милиона 2-та беше 1 милион 3-та и 4-та бяха 3-ста хиляди.Моите изследвания бяха идеални.Правих за рубиола излезе нормална(другата седмица съм пак)овулацията ми е на 14 ден от цикъла ренген и ехограф на пелвекса и той е добре.На  8.10 имам час за доктора на който той ще ми даде лекарствата и ще разписваме документите.Около 1 седмица след 8 трябва да ми дойде и тогава почвам с хапяетата и инжекциите.Да не забрава ще изследваме и за спин и хепатит B,C.Ние даряваме кръв редовно и знаем че не сме болни от спин или хепатит но все пак трябват и тези изследвания да се направят

# 19
  • Мнения: 1 959
Да за първи път ми е

# 20
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Не му ли изписаха нещо да пие и разбраха ли защо се получава така?

# 21
  • Мнения: 1 959
 да ви кажа първо един куриоз неговата баба е имала 21 деца и това не е измислица.Доктора каза че е генитично прави му изследвания на хормоните и хромозомите всичко излезе в норма и за това не му дадоха медикаменти а решиха че инвитрото е най-добрия вариант

# 22
  • Мнения: 172
Ехо здравейте , чакайте бързо да ви разкажа какво се случи за два дни.....пия си аз противозачатъчните до събота, щото лекарката вика пиеш, след това изследвания, преглед и до там, но в неделя не си пих хапчето защото реших, че не трябва/явно не се разбрахме както трябва/, защото нали дадох кръв за ПКК и утайка...добре че вчера бях на преглед, та докторката каза че за един ден не е фатално че не съм ги пила, но друготно което последва, е че утайката беше със стойности 26!!!!!!, а не трябва да е повече от 15, и ми вика мойта лекарка айде утре пак идвай кръв да даваш  и ако не ти са добри резултатите , въобще не идвай да ти бием Диферелина, но слава Богу всичко е наред, така че довечера ми е първата инжекция, стискайте палци:)

ААААААААААА между другото кажете как да спра тия гадни цигари, пфуууу

# 23
  • Мнения: 1 959
Аз ги отказах заради мъжът ми той не пуши и като нямам дразнител на около не ми се пуши.Пробвай с лепенки или дъвки за отказване на цигари.

# 24
  • Мнения: 508
Успех с на4инанието,успех с инжекциите Hug
А цигарите от ра3 и с мисли 3а бебето.А3 сьм пушила по 1 кутия на ден,като 3абременях ги отка3ах и сега пуша по малко.Не се дра3нех от пуша4ите околко мен.

# 25
  • Мнения: 2 022
Спирай цигарите още преди да си почнала стимулацията! Просто забравяш, че има такова нещо!

# 26
  • Мнения: 172
Аз да споделя, вчера ми сложиха инжекция Декапептил, инвитрото ще бъде по дълъг протокол, т.е от началото на цикала се пият противозачатъчни, около 17 ден на МЦ тази инжекция, след това идва МЦ, и чак тогава следват стимулациите за повече яйцеклетки.

# 27
Здравейте момичета, аз искам да ви споделя и моя опит. Преди близо 3 години правих инвитро и слава богу стана от първия път. Сега имам син на 2 години и 2 месеца. Цялата процедура, наистина е доста поне за мен стресираща, но болка почти нямаше. Само е кофти когато ти правят сондаж (измерват дълбочината на матката), това се прави в самото начало. Имаме замрзени 6 ембриона, и сега мислим да направим пак опит. Пожелавам ви успех на всички

# 28
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Познавам едно детенце "замразен ембрион".
Ако знаете колко е диво! #Crazy
Хич не му личи някога да е било замразявано Laughing
На всички ви желая щастие!  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 172
Познавам едно детенце "замразен ембрион".
Ако знаете колко е диво! #Crazy
Хич не му личи някога да е било замразявано Laughing
На всички ви желая щастие!  bouquet  bouquet  bouquet
eee ова ако не е стимул, то какво друго:)

Общи условия

Активация на акаунт