Предложения за странни, необичайни и интересни имена!

  • 162 346
  • 1 477
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 15 376
Днес попаднах на името Нео. Момченце с българско име и фамилия.

# 931
  • Мнения: 7 089
Фенове на Матрицата  Whistling Морфей и Тринити да се готвят.

# 932
  • Мнения: 4 529
Хахаха,и аз щях да напиша и сестра му Тринити.

Значи Нео може,а Арагорн-не? Crossing Arms

# 933
  • Мнения: 4 615
Мисля, че Боромир има най-големи шансове да се котира Simple Smile

# 934
  • Мнения: 15 376
Едислав - пак от днес, какво ли не може да се измисли със Слав.

# 935
  • Бургас
  • Мнения: 370
О,със -слав и -мир всичко може да бъде измислено, а и не само.Натъквала съм се на невероятни комбинации.Лично аз не харесвам съставните имена,е,има няколко,които ми допадат.Иначе сега се сетих за Мирислава.. Rolling Eyes Сестра на моя съученичка..Винаги съм го свързавала с мирис,миризма...Имам позната Милослава,сещам се за Спасимила,Анимира.А Едислав се среща често последните 6-7 години.. Rolling Eyes

# 936
  • Мнения: 15 376
Не бях срещала Едислав никога.
Пак ми напомни за Мерислава...

# 937
  • Мнения: 10 307
Последните постове ме подсещат за двама братя близнаци - Мирослав и Славомир Laughing Вече не помня дали бяха реални или измислени герои.
От този тип имена май само Белослава, Владимир, Владислав ми харесват. И Велизара, което според повечето звучи грубо, но аз го свързвам с една много приятна дама.

# 938
  • Мнения: 488
И Велизара, което според повечето звучи грубо, но аз го свързвам с една много приятна дама.

Нашата Вяра по проект беше Велизара...

Не погледнах много назад( а може и да съм пропуснала) дали сте писали, но Траян и Траяна ми звучат инересно, а и не са често срещани...

# 939
  • Мнения: 15 376
Траян - римският император.
Не знам защо, но е нарочено за циганско.

# 940
  • Мнения: 4 529
Нашата Вяра по проект беше Велизара...
Добре че е Вяра-нормално хубаво българско име.
Велизара и мен ме дразни-може би заради комбинацията от р и з. Close

# 941
  • Мнения: 488
Траян - римският император.
Не знам защо, но е нарочено за циганско.


Странно какво общо имат циганите  newsm78
 Едно от имената на Стара Загора е Августа Траяна и оттам ми е слабост името   Heart Eyes

А Вяра беше и Владимира, и Венета...  Crazy

# 942
  • Мнения: 15 376
Мила, преди време имаше тема на нещо от рода на "Кои имена са най-разпространени сред ромите?".
Траян беше често споменавано. Явно е характерно за етноса. Не знам.

# 943
  • Мнения: 488
Е, то роми-римляни все там явно...  smile3544

Обраха мангалите хубавите имена и за нас останаха Кълчиславовците  Crossing Arms

# 944
  • Мнения: 4 529
А Вяра беше и Владимира, и Венета...  Crazy
На мен Вяра си ми е фаворит.Останалите не ми харесват-Владимира е мъжко и грубо,Венета ми е едно безлично.

Траян/а и за мен е циганско.Познавах циганче Трайчо.
Но Траяна обичам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт