LaRedoute.fr - 133 - Всичко за поръчката

  • 38 688
  • 759
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Днес получих накуп две поръчки от 5.09 и 6.09.Много се изненадах ,защото не очаквах пощата да работи по празниците.Нещата са всеизвестни.Детския анцуг адидас 94(дойде 98)-харесва ми ,нацелила съм размера(благодарение на вас  bouquet),но като че ли очаквах да е по-дебел.Сешоара-много приятно съм изненадана!Кецовете на адидас 26 номер-супер са,мекички,лекички,ама май трябваше да поръчам един номер по малки.Стелката е 16,5см,а на моето момче крачетата са 15 см.Ама и така стават само трябва да видим дали няма да се спъва Grinning.С кецовете за подарък беше куфарчето бъз,за което се бях настроила да е пълен боклук,ама то съвсем не е лошо,особено като за без пари!Това е-рапорт дад
а дали всички пощи работят днес

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 040
змейковица ,благодаря ти Peace

# 62
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
мацки дайте идея за покупка от ларедут на подарък за сватба ,поне  да знам че си давам парите за качество... Whistling

# 63
  • София
  • Мнения: 4 578
мацки дайте идея за покупка от ларедут на подарък за сватба ,поне  да знам че си давам парите за качество... Whistling
А какъв подарък или поне за колко пари го плануваш. Много ефектни бяха чашите за шампанско /не знам дали ги има още/, но не може само с тях...

# 64
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
мацки дайте идея за покупка от ларедут на подарък за сватба ,поне  да знам че си давам парите за качество... Whistling
А какъв подарък или поне за колко пари го плануваш. Много ефектни бяха чашите за шампанско /не знам дали ги има още/, но не може само с тях...
имах предвид нещо,което да съм сигурна че ще влезе в употреба -за дома ...

# 65
  • Мнения: 368
Някой да има дънки 138 номер да ми измери дължината Praynig

# 66
  • Варна
  • Мнения: 36
Мацки, може ли да ми помогнете с превода на това:  Parure de couette .
Според мен е комплект горен чаршаф с калъфка, но може и да бъркам, защото в по-често срещаните термини е употребено Parure couette, т.е. без de-то  Rolling Eyes.

# 67
  • Мнения: 5 790
Мацки, може ли да ми помогнете с превода на това:  Parure de couette .
Според мен е комплект горен чаршаф с калъфка, но може и да бъркам, защото в по-често срещаните термини е употребено Parure couette, т.е. без de-то  Rolling Eyes.

А пробва ли да прочетеш първия пост на темата?  newsm78

# 68
  • Варна
  • Мнения: 36
Мацки, може ли да ми помогнете с превода на това:  Parure de couette .
Според мен е комплект горен чаршаф с калъфка, но може и да бъркам, защото в по-често срещаните термини е употребено Parure couette, т.е. без de-то  Rolling Eyes.

А пробва ли да прочетеш първия пост на темата?  newsm78

Да, точно това казвам, че в първия пост в термините, отнасящи се за спално бельо е посочено за горен чаршаф + калъфка Parure couette, а в описанието на продукта има едно de между двете думи. Питам да не би то да променя смисъла на превода или означава същото  Peace

# 69
  • Мнения: 5 790
Нищо не променя. Горен плик с калъфка за възглавница е.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 36
Благодаря ти  Hug

# 71
  • Мнения: 685
мацки дайте идея за покупка от ларедут на подарък за сватба ,поне  да знам че си давам парите за качество... Whistling
Сисиписи, имаше комплект прибори (вилици, лъжици, ножове...) в нещо като кутия с чекмеджета, но сега разгледах и не успях да ги намеря, а ги бях гледала преди 2-3 дни, вероятно не търся на правилното място.
И... някоя от машините за хляб...особено ако става и някой код на тях, но доколкото четох в другата тема повечето не хващат в тези раздели.  Confused

# 72
  • Мнения: 69
Момичета, преди няколко дни поръчах от ЛаРедут за първи път и си мисля, че всичко е наред, но днес получих мейл, който ми се струва важен, а не разбирам грам френски. Може ли да ми помогнете с превода и да ми кажете важно ли е това, което пише:

Mademoiselle Chonova Katerina,

Pour vos 12 enfants recevez une offre tout à fait personnelle : une réduction sur les
tondeuses à gazon...STOP .

Vous avez sans doute déjà reçu ce type d'email : des offres, soi-disant
personnalisées, envoyées par des entreprises qui ne vous connaissent pas ?!

À La Redoute, nous mettons un point d’honneur à établir avec nos clients
une véritable relation de confiance.
C’est pourquoi nous vous invitons donc à compléter votre compte personnel
et à remplir les champs vierges : date de naissance, nombre d’enfants, hobbies et
intérêts… tout est important !

Mieux nous vous connaîtrons, mieux nous pourrons cibler nos offres
et vous envoyer celles qui correspondent vraiment à vos attentes…

# 73
  • Мнения: 5 790
И аз не знам френски, но с преводача - канят те да попълниш имената и рожденните дати на 12-тте си деца??? - за да получаваш промоционални оферти за рождените им дни или нещо подобно. Нищо съществено, с две думи. И няма общо с поръчката ти.

# 74
  • Мнения: 69
Майчице... 12...  #Crazy #Crazy #Crazy 2 са само, как така съм писала 12?!?  Joy

Благодаря ти, Алекс! Hug

PS: Хм, проверих, 2 деца са писани... много странно

Общи условия

Активация на акаунт