LaRedoute.fr - 133 - Всичко за поръчката

  • 38 694
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Момичета цял ден нямам розово бутонче и размери на висички дрехи от сайта ( всички артикули де) .Какво да направя за да се оправи ooooh!

# 706
  • Мнения: 3 216
Момичета цял ден нямам розово бутонче и размери на висички дрехи от сайта ( всички артикули де) .Какво да направя за да се оправи ooooh!

А дава ли ти грешка на страницата? При мен обикновено е такъв проблема и се оправя с непрекъснат "Refresh", докато страницата се отвори нормално  Peace

# 707
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Иренка,сподели за кои блузки става въпрос Peace

# 708
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Момичета цял ден нямам розово бутонче и размери на висички дрехи от сайта ( всички артикули де) .Какво да направя за да се оправи ooooh!

А дава ли ти грешка на страницата? При мен обикновено е такъв проблема и се оправя с непрекъснат "Refresh", докато страницата се отвори нормално  Peace
Не неми дава грешка на страницата  Tired.Вече ще се побъркам ,много гадно така .

# 709
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Привет на всичко отново. След дълго отсъствие в темата се завръщам с нова информация.
Тъй като миналата седмица се наложи да връщам продукт, се сдобих с цените за малки пакети от 20 гр до 2 кг, и ги оформих в една табличка. http://www.momentofpeace.net/2009/vryshtane-produkti-laredoute
Надявам се да е полезна за всички, но все пак да не Ви се налага да връщате.
Така поне ще сте наясно дали си струва да върнете даден продукт.




_____________________________________
Търсиш кодове за Ларедут? Мястото е тук
Търсиш всичко за ЛаРедут? Виж тук
Моето местенце

# 710
  • Мнения: 8
aivy разделяй поръчките , поне кодовете 20/33 се с безплатна доставка. Ето тук Финти се е погрижила и може да си избереш друг подарък
http://www.momentofpeace.net/2009/promo-20092010#

Аз все пак да попитам - в какъв смисъл да ги разделям? Аз пробвах няколко кода 20/33 с БД и подарък. Всички ми намалиха с еднаква сума, дадоха ми БД и подаръка, просто избрах подарък, който нямам. Освен якето бях пуснала и ето това http://www.laredoute.fr/vente-housse-de-couette-taie-enfant-patc … &numberpage=1
плюс чаршафа от същия комплект.
Ще съм ви благодарна, ако ми обясните къде греша  bouquet

# 711
  • София
  • Мнения: 179
Момичета, мъж с ханш 116 и талия 106 какъв размер трябва да поръчам? 52-54 ли?
 Praynig
Алекс, моля, помощ Wink Плащам по ценоразписа Wink  Money


# 712
  • София
  • Мнения: 971
[Аз все пак да попитам - в какъв смисъл да ги разделям?
Да разделяш в смисъл - да пускаш по-малки поръчки до малко над 33 евро едната

# 713
  • В реалността
  • Мнения: 214
Да си повторя питането:
Една от поръчките ми беше за около 5Е и на ф-рата май имам код който трябва да въведа за да си дръпнат парите от следваща поръчка. Къде се въвеждаше този код.

# 714
  • Мнения: 959
здравейте, имам едно питане - след като си избрах нещата за поръчка, въведох си код, който ми го прие и искам да продължа напред с плащането, нещо не ме прехвърля автоматично към следващата страница и ми изписва най-отгоре ето това
Article indisponible ne peut être livré à l'international
Някой има ли идея какво означава и какво трябва да направя?
Благодаря ви!   bouquet

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Да си повторя питането:
Една от поръчките ми беше за около 5Е и на ф-рата май имам код който трябва да въведа за да си дръпнат парите от следваща поръчка. Къде се въвеждаше този код.

Това пише под самия код :
Въведете този код на вашата следваща поръчка по телефона или пощата.

Аз също бих искала да знам, как точно се процедира в такъв случай. Имам поръчка, която беше разделена на три отделни пакета, всеки от които на стойност под 10евро. На всяка фактура имам такъв код.   Thinking

ice, да нямаш някой изчерпан артикул, ограден в червено. Махни го и ще можеш да продължиш напред.

# 716
  • В реалността
  • Мнения: 214

здравейте, имам едно питане - след като си избрах нещата за поръчка, въведох си код, който ми го прие и искам да продължа напред с плащането, нещо не ме прехвърля автоматично към следващата страница и ми изписва най-отгоре ето това
Article indisponible ne peut être livré à l'international
Някой има ли идея какво означава и какво трябва да направя?
Благодаря ви!   bouquet
Най-вероятно подаръка от кода ще е наличен след n на брой седмици.

# 717
  • Мнения: 959
еее, аз едвам си намерих работещ код, но благодаря все пак, ще търся друг   bouquet

tatito - ами не, нищо не ми е оградено в червено  newsm78

Последна редакция: ср, 30 сеп 2009, 10:08 от ice

# 718
  • Мнения: 63
Извинявам се че сигурно е коментирано, но мойете ли да кажете машината за хляб на митница ли идва. Че получих другата част от поръчката преди 10 дни , а известие за машината още няма. Понякога не получавам дори Sad

# 719
  • Мнения: 17
Извинявам се че сигурно е коментирано, но мойете ли да кажете машината за хляб на митница ли идва. Че получих другата част от поръчката преди 10 дни , а известие за машината още няма. Понякога не получавам дори Sad
да

Общи условия

Активация на акаунт