Asi/ Гордата Аси - НТВ /3-та тема

  • 55 566
  • 774
  •   1
Отговори
# 705
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Това е - голямата секира. Тази песен я имам на диск в колата и винаги много ме е вълнувала, но като видях клипа все плача на нея. Не си я пускам вече докато карам, че ще се джасна някъде.

Последно и няма повече, обещавам  newsm51http://www.youtube.com/watch?v=7nvEgcRMzko

Аз не съм от ревливите, но този клип докосна сърцето ми. Много, много силен и въздействащ! Сложих си го в фейвъритс. Iva81  bouquet

# 706
  • Варна
  • Мнения: 236
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
За всички-за песните,клиповете и не на последно-коментарите.

# 707
  • София
  • Мнения: 375
хммм какви хубави клипчета сте напускали, досега ги гледах  Mr. Green  bouquet  bouquet  bouquet

гледам сте говорили за нашите убавци в забранена любов  tooth tooth tooth

и ние си имаме манекенка - онази  убавица с конските зъби и телешкия поглед  #Shocked #Shocked #Shocked

изобщо се питам къде сме тръгнали да правим сериали, като тия и стихотворение не могат да изрецитират.....

всички седят като на Отчетно-изборно събрание на Комунистическата партия и гледат умно  ooooh! ooooh! ooooh!

# 708
  • Мнения: 295
Морганче, губиш се цял ден   bouquet

# 709
  • Мнения: 0
Мата благодаря за клипчето сега го изгледах че бях излезнала на пазар .То да ревеш ли да пищиш ли чудно.
А момичта за нашите от Забранена Любов нищо не става опитаха ама не направо са си нула.Така играят че ти иде да се смееш.опитали са завалийте ама не ни бива та ако ще не 5 години в Натфиз а 10 пак същото

# 710
  • София
  • Мнения: 375
Морганче, губиш се цял ден   bouquet

ей ме на, все пак трябваше да сготвя нещо,
че моя Демир се прибира гладен обикновено  Crazy Crazy Crazy

# 711
  • Мнения: 295
мъката на женската участ Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 712
  • Мнения: 0
От Забранена любов не съм гледала нито една серия, но много се кефя на пародийния вариант Разрешена любов в Пълна лудница rotfImao rotfImbo

# 713
  • Мнения: 24
мъката на женската участ Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Демировска мъка пожелавам на всички  Joy Joy Joy

# 714
  • Мнения: 199
Ами те нашти толкова си могат хората,ама да им се чудиш на тез продуценти 100 и кусур епизода(специално проверих на страницата на нова)не им ли дойде на ъкъла,че от това сериал за гледане не става! SickСамо си хвърлят парите на вятъра,ама тяхна си работа като си имат да дават! Money
А Ивето с голямата секира направо ни резна главите. Heart Eyes

# 715
  • София
  • Мнения: 375
От Забранена любов не съм гледала нито една серия, но много се кефя на пародийния вариант Разрешена любов в Пълна лудница rotfImao rotfImbo

недей и да гледаш, ако не искаш в теб да почне да напира желанието да се гръмнеш   bouquet  bouquet  bouquet

Пълна лудница - може, даже препоръчително, то иначе не се преглъща този касов сериал  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

после нека да говорят за турските сериали, че били не знам си какви и че народа се побъркал, ми то като не сме виждали от нашите нищо прилично как да не се побъркаш.....

# 716
  • Мнения: 132
 http://www.youtube.com/watch?v=7nvEgcRMzko

След този клип и невероятната мелодия  ,май-май ще започна да го гледам сериала...
Не ,не е май а със сигурност.

# 717
  • Мнения: 0
Кой ли етоз приятел newsm78

Статията от 45стр преведена ли е някъде, че не съм много редовна във форума и може би съм я пропуснала newsm73

# 718
  • Мнения: 24
http://www.youtube.com/watch?v=sgImA1UfNEo&feature=PlayList& … m=PL&index=36

Бих казала,че тази мелодия описва най-добре страстите и силните чувства,изпепелили всички ни  Cry

# 719
  • Мнения: 76

Олеее, нова звезда на хоризонта  ooooh!
Де да беше колегата и ...  Whistling
Особено на такава романтична разходка.... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт