Asi/ Гордата Аси - НТВ /3-та тема

  • 55 581
  • 774
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 13
здравейте девойки бях изпуснала последните 3 серии и докато успея да се включа и да ви изчето вие сте стигнали до финала на темата. Гледам доста сте се развихрили, Муратчо ви е разбудил фантазиите.
Исам да благодаря на Ива81 и Суит сара за невероятните клипчета.Уникални са първото ми въздейства с много добре подбраните моменти, а и вмкънатите на заден фон кадри, с причините за техните разминавания, просто неверотно майсторско направено, второто клипче е с много добре подбрана музика...   bouquet

и аз гледах сериите напред, не се стърпявам просто...Много ме въвлече този филм, както казва Мишел бавно, но качествено ме зариби, като наближи 17.30 и почват да ме побиват нервни тръпки че съм все още на работа и ще гледам чааак късно вечерта

# 736
  • София
  • Мнения: 2 431
Мата,аз съм на същото мнение .Нека да си плюят че сме фенки на турските сериали но досега от латиното няма такъв интерес и такава голяма любов.Това показва че те са супер артисти и могат да те накарат да повярваш че наистина съществува такава голяма и дълбока до болка любов.Толкова много влизат на гълбоко в ролите че човек си мисли какво ли не.Плюят турците ами те са много по напред във всяко отношение,ние с наще артисти сме само за цирка за никъде другаде.Не можахме толкова години да направим един филм или един сериал що годе добре

Малко ще те поправя и за цирк не ставата нашите, то я колко години и цирк няма..................

# 737
  • Мнения: 0
клипчетата са супер.Благодаря
Мата така се изразих че ми беше неудобно да кажа че от тях и чеп за зеле не става Joy
Много са жалки горките

# 738
  • Варна
  • Мнения: 237
Направо потъвам в тези очи, всеки клип ме поставя на нейно място, на моменти ми се иска аз да съм Аси-колкото и невъзможно да е.Много ми се вдигна летвата към мъжо,ще започнат скандали вече. Майчето ми и тя потвърди,че  след 30 години брак,би изневерила с тези очи:)
На моменти ми липват такива погледи, изненадващи целувки-има ли действително такива мъже? Това ми дава филма-не всеки,трудно се заглеждам,но Евала на тези,които са го написали, и тези,които го пресъздават. Внасят ми ''топлинка''Simple Smile

# 739
  • Мнения: 24
Използвам случая да ви покажа снимките от вечерята ми с Демир....
Нз защо,но на тази снимка хич не приличам на себе си  newsm47

# 740
  • София
  • Мнения: 2 431
Ани не помня казала ли си ми на колко години са но не беше така. Имаше и хубави Български филми. Не говоря за тези от 60-те години. Аз като бях млада /бре как звучи/ точно тогава изгря звезданта на Иван Иванов. Ама какво парче беше и направи сума ти хубави филми. Тоталитаризъм ама имаше филми. Сега има дръжки. Знаеш ли от сегашните може и да става чеп за зеле -актьорите имам в предвид. Но режисьорите са непригодни не само за чеп за зеле ами съвсем са инфантилни но за сметка на това самонвлюбени в собствената си гениалност/според тях де.
И между другото ама много си толерантна и деликатна. Кажи си направо че са бездарници.

# 741
  • София
  • Мнения: 2 431
Използвам случая да ви покажа снимките от вечерята ми с Демир....
Нз защо,но на тази снимка хич не приличам на себе си  newsm47



Не се коси мила то  и Демирчо на Кондьо мяза...............

# 742
  • Мнения: 24

Не се коси мила то  и Демирчо на Кондьо мяза...............

Най-накрая някой да ме успокои....Знаех си,че мога да разчитам на теб Simple Smile  bouquet

# 743
  • София
  • Мнения: 2 431
Нали?!

Я вижте това:
http://www.youtube.com/watch?v=fqriDy6FBgE

уф аман аман как е вярно че никога не е късно да станеш за резил..........

# 744
  • София
  • Мнения: 5 334
Сега чакаме vbox7 да пусне клипчето 35-40. Wink

# 745
  • Мнения: 0
Мата,благодаря
Ние точно с моя за това си говорехме защото тои е на 43 години а аз съм на 34
Тои има същото мнение за тях.Това на мен много жалко ми звучи защото младежта потъва
Ние помним филмите от времето на Тато и един Дунав мост и до там
А за Забранена любов има някъкав смисъл но е много постно не е така чувствен.Наще са си оставили ръцете там

# 746
  • Мнения: 24

Това наистина ме докосна дълбоко...Просълзих се,ураган от чувства забушува вътре в мен... newsm45

Благодаря ти,МАТА!

# 747
  • Мнения: 0
Мата,успокои се не си само ти станала за резил и аз съм там
Моето сърце е вече в Турция и стана Демирово Embarassed
Тинче кажи душо кога ще ги пускат че сега въобще нема да мога да спя

# 748
  • София
  • Мнения: 2 431

Това наистина ме докосна дълбоко...Просълзих се,ураган от чувства забушува вътре в мен... newsm45

Благодаря ти,МАТА!

Няма защо радвам се че ви е доставило удоволствие.
Мата,успокои се не си само ти станала за резил и аз съм там
Моето сърце е вече в Турция и стана Демирово Embarassed
Тинче кажи душо кога ще ги пускат че сега въобще нема да мога да спя
Ани май пак не се изразих както трябва, аз не се тревожа чисто и просто констатирам че като т(те повлекат емоциите спиране няма. Ма пък и аз не се и опитвам да спра нито пък протестирам.

# 749
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
http://www.youtube.com/watch?v=7nvEgcRMzko

След този клип и невероятната мелодия  ,май-май ще започна да го гледам сериала...
Не ,не е май а със сигурност.

Sevi_nil, newsm10, няма да съжаляваш нито за миг.

Общи условия

Активация на акаунт