Хайде на училище от 12 до 18.09

  • 4 000
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
МАя много съжалявам! НАистина много... ДАно ако е възможно да открият  колата... А как ще се оправяте иначе... просто не ми се мисли! С тоя отвратителен транспорт в Сф!  И аз все си казвам, че така човек плаща, за да не плаща с нещо по-ценно, но болката в душата си остава!
А при откраднатото има и едно такова гадно чувство - все едно някой ти бърка под полата, а ти нищо не можеш да направиш, както и унижението около това как хората на реда се държат с теб! Сякаш ти си бандита! Абе гадна работа...
Тая година е тежка и дано всички имаме сили да я издържим и то успешно!
Ние сме добре и няма да се оплаквам защото това са бели къхъри пред някои други!
Много хубави и леки дни тая седмица на всичси - тези които тръгват на ДГ или ясли или училище - успех! НА другите - оздравели и весели деца! НА новоселците - успех кой където е - ЛЕти и Светли - с вас ме!
СВЕТЛА ВЛАДИМИРОВА да се разпише - знам, че е много трудно с дисертацията, но си ми на сърцето с бебчо-нов, така, че пиши как си да не се притесняваме
МАМА ИГИ също да драсне - в Сф или РУсе - да каже как е малкия
МАЯ няма да ти пиша на лични да спестя малко МВ - че съм на ограничен достъп и бе гадно е - почти изчерпах лимита - но има работа в моята фирма - шефовете - като навсякъде и работата също така. НАмира при Южния парк от към "Гоце Делчев" - ул. Костински водопад
Ако искаш инфо пиши на ЛС дом телефон за връзка

# 16
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Мая, много съжалявам за колата,дано се намери скоро, много е трудно без кола,а и това си е голяма загуба.
Ieppe, витамините наистина превъзбуждат,знам го от опит.
 Ние днес кандидатствахме за детски център за деца с увреждания "Звънче" - по-точно минахме комисия,за да ни видят и решат с какво ще се занимаваме. Направо съм отчаяна. Като начало започваме с кинезитерапия ,което подозирам ще е съпроводено с много сълзи и истерии,дано са само по време на гимнастиката,за да не иде по дяволите някоко месечните ми усилия да достигнем търпимо поведение. За другите занимания щели сме да видим,защото вниманието на детето не можело доа се ангажира и как видите ли ще го обучаваме. Ами то ако можеше да се ангажира аз нямаше да съм там. Нали точно там ни е проблема, за мен вече поставен на първо място.Първо се ядосах,после се наревах и сега отново се ровя като луда във всевъзможни сайтове за още инфо по въпроса.

# 17
Здравейте,
от много време не съм писала, но тази вечер ще си начеша пръстите.
Изобщо не съм в час с новините, но ще наваксам Embarassed Ами аз имам само да се хваля. Първо вече сме 1 към нулева степен ЦКС  girluu Второ вече мъничето има 6 зъба. Все още не ходи, но пък желание голямо. И трето най- накрая ще си имаме наш дом.
Туй то от мен, а на вас желая много много щастие, любов, весели дечица и успешна седмица. Целувки на всички, много ми липсваше това форумче, само да ме видите как съм се нахилилиа пред компа  newsm68 newsm47 newsm44

# 18
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Честито на Маги за новата къща  Laughing

И аз мисля, че витамините превъзбуждат, защо не питаш дали да не ги спреш, или да намалиш на положин таблетка?

# 19
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
magy, честито за хубавите новини    bouquet
Ieppe, Йоанчо е второто дете, за което чувам, че обича да се съблича голо  Laughing, другото е кръщелницата ми, тя го правела в яслата, съблича се гола, бяга от учителките, завилра се в една детска къщичка (дето е тясно и те не могат да я измъкнат) и се провесва от прозореца на къщичката люлеейки се с главата надолу, гола, разбира се  Joy, толкова съм се смяла и на тези изпълнения...
ljuboznatelna, не се тормози, може и да не е толкова трудно, а да се постигне успех...
И ние с Яни имаме проблеми с рехабилитацията, вече мина месец от включването, а още не сме започнали  Sad Аудиологът заяви, че щом още не ходим, няма да правим настройки, а Яни вече почти не реагира на звуци, не е както в началото  Cry Всички повтарят как бил най-перспективният им пациент, защото го имплантираха толкова мъничък, ама спъват развитието му отвсякъде, забавят ни настройките, от болницата нямат център за следоперативна рехабилитация (имаха някакъв, фалира, сега ще правят нов  изцяло със спонсоррството на родителите - не съвсем доброволно, карат ни да плащаме някакви доволно големи суми за услуга, която няма да използваме, а в момента когато ни е нужна, я няма...), друг е въпросът, че за някои от оперираните дечица веднага се намери рехабилитация, ама не и за Яни, иначе той на думи им е най-перспективният... Дано сега от 15-ти ни поема рехабилитаторката, при която ходи и Йоанчо, защото вече съвсем ще откача. Малчо не ще да прави упражнения в къщи, скучни са му, как ли не ги извъртам не ще и не ще   ooooh! Ох, няма да се оплаквам повече...

# 20
  • Мнения: 2 543
И аз мисля, че витамините превъзбуждат, защо не питаш дали да не ги спреш, или да намалиш на положин таблетка?

А, аз витамините още вчера му ги спрях! Stop Без друго ги пи една седмица, така че, стига толкоз! Crossing Arms

magy, браво на вас! Чудесни новини!

Петя, всичко ще е наред, не се тревожи! През колко препятствия преминахте, сигурна съм ,че и това ще отмине! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 882
Петя, любознателна, нищо неразбирам от Вашите мъки и грижи, но Ви стискам палци и се моля всичко да е наред. Хич не му губете кураж.  newsm10. Всичко ще се нареди.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 412
Маги, добре дошла. Вие още ли ходите на рехабилитация? Алекснандра беше такава палава, когато се запознахме на магнита.
Мами с нужда от рехабилитация - стискам палци да се преборите!

# 23
В момента не ходим на рехабилитация. Имам час за преглед на 21-ви и Калева тогава ще реши какво да ни прави, дано всичко да е наред  Praynig, но малко ме притеснява дясното й краче. Ще видим. Вярвам че  накрая ще имам здраво бебче. В крайна сметка толкова я чаках и я изстрадах.

# 24
Ето, че дойде и моят ред да пиша, не защото няма какво, а защото днес дописах и принтирах дипломната работа - сложих конец. Утре ще я занеса на професора да си каже тежката дума.
Иначе бате е добре, ходи на детска и слава Богу, иначе не се виждах с писането. Крачи все по-стабилно. Голям смешко е когато трябва да прекоси разстоянието между двата килима, където има паркет  особено когато е бос, гледа бързо да прецапа или свива краката и край с ходенето - започва висенето.
Иначе мисля, че бебо е добре, в четвъртък съм на преглед и ще видим дали е така.
Аз се чувствам доста по-добре, не ми се гади толкова, кръвното ми е в нормите, а даже в момента усещам как някой ме гъделичка - може би иска да ви изпрати поздрави. Тези дни казвам на сестрите в стационара че Теди ще става батко (те нали са в различни смяни и дни) и те са още по-внимателни, вземат го от количката и следобед пак там го стоварват - не ми дават да го вдигам, а откакто има и естакада е наистина супер.
Тати ходи на работа а вечер не можем да му се нарадваме. Той още не може да осъзнае че ще има големи промени не само в интериора удома но и в заниманията ни, въпреки че той беше по-голям мераклия за бебето.

За Кидито и аз смятам че превъзбужда, поне на Теди така му действаше.
А тези дни е много неспивно - как го измислих - имам предвид че Теди преспива от 9 до към 11, когато ние си лягаме и решава че ще будува час, два съответно и ние, и после сутринта пак от 5 до 6 и нещо и заспива пак до 8, а ние не и после пада едно тичане до градината, не е за разправяне. А там само това не му харесват, че не спи както трябва следобед. Вече се чудя какви са причините...
Стана ми тъжно за желанието на тази мама "тези два потоко" да не се срещат ако е възможно. Мислих си каква е гаранцията че нейните близнаци ще са абсолютно добре след всички перипетии. Верно е че има хора като моята свекърва, които са много чувствителни и при среща с специални деца или по-принцип хора, след това дълго плаче и говори и мисли за тях. Но истината е че не можем да ги скрием, това е реалността от живота.
Хей, Светле, честит нов дом, вие как ще продължите рехабилитацията? Завинаги ли каза чао на Св. София?
Не съм слушала нито едно от предаванията нямаше как но за понеделник ще се постарая да съм на линия.
Много ми се ще да се видим пак скоро преди баба зима, евентуално следващата седмица, защото тази събота се работи, ако няма да има много пътуващи тогава...
Много се радвам на усмивките които струят от вашите постинги. Тези дни си мислих (по повод годишнината от сватбата ни на 5 септ.) че въпреки трудностите и проблемите аз съм щастлива, предполагам че и вие може да кажете същото.
Мъчно ми е за Мая, но аз и казах и на нея, че може Бог да им е приготвил по-нова и по-голяма кола. Наистина сега им е много трудно и объркано, но с Божията милост и приятелите няма страшно.
Мисля че е време да ви казвам лека нощ  и до скоро - Светлето бъдеща мама на двама.

Силве, може ли да ми пратиш тел. на лични искам да те запозная с приятелка с девойче с диабет, ако искаш.

Живко, какво стана - среща ли се с Чавдаров?

Танче, кога ще ми звъннеш да се видим.

Валя, я ми разкажи повече за банката за майчина кърма, че с Теди нямаше никой в големите маргарити, сега не знам как ще е - та да съм подготвена де!   
Окончателно ЧАО мили приятели

# 25
  • Мнения: 313
Здравейте...
Тази седмица смятам да си взема половин почивен ден, ако успея да се измъкна, и да ходя при д-р Чавдаров. От Светла разбрах, че надали ще ни огрее да водим Камен в стационара, но знае ли човек...
Мая, много ме е яд за премеждията с колата. Аз като човек, прекарващ повече време на колела, отколкото на крака, приемам много лично такива посегателства. Над всеки автомобил. Няма да ми повярваш колко ме е яд...

На всички ученици пожелавам спорна година и много заслужени шестици.

# 26
  • Мнения: 2 543
Ох, Светле, добре че писа, че се бях притеснила как сте. Радвам се, че звучиш така добре! Поздрави на бъдещия батко и на бъдещия двоен татко!  bouquet

Живко, разкажи ни нещо за Камен. Той е толкова сладко момченце! Хайде, елате и вие на следващата среща! Hug

# 27
  • Мнения: 313
Да разкажа...не знам какво. Вече говори и е голям "философ". На всяка ситуация има "тати бърка", "мама бърка" - прави ни забележки. Баба му го научи да познава повечето марки коли и сме информирани за всеки преминаващ автомобил какъв е...тези, които не знае, са "понска"(японска). Радостното е, че вече може сам да се обръща от положение легнал по гръб на страна. Според мен огромно постижение. Така...гледаме се.
За следващата среща ще трябва да преговаряте с шефа - от нея зависи   Grinning

# 28
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Светле, ти само кажи, че искаш да кърмиш и ще те подковем от всякъде. За сега чети темите в кърмене, че после по- няма време за такива неща. А тука яко сме се зачели в Маймунската тема на Деси. Може би ще те вдъхнови допълнително за кърме:)
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=42488.0нето:)
А ако видиш зор с кърменето, ще ти разкажа за Банката за майчина кърма.

# 29
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Мами, много поздрави от Бим Бам, добре са, Бояна ходи с каишки, ама вчера се скъсала каишката и тя паднала, мама се е уплашила повече....
на детенце му няма нищо, само малко повечко си поревала,

а за тези които обичат и имат Време да ходят на театър, каза да гледата "Ножица трепач". ама нямаше време да ми каже на коя театрална група е Embarassed

И нейният мъж ще запише следващите 6 приказки, а тя ще се опита да намери начин да вземе интервю от доц.Анастасов за цепките, дано успее

Общи условия

Активация на акаунт