Рокли, дънки все теснеят, МАРТенките дебелеят (18)

  • 19 592
  • 764
  •   1
Отговори
# 45
  • Враца
  • Мнения: 94
Благодаря на всички мамита за палчетата.Тинк имаш мойте палци за утре,а и вярвам ,че не само мойте ,нали знаеш ние тук всички сме едно.Лека вечер момичета до утре.

# 46
  • Мнения: 68
здравеите момичета влизам само да ви кажа че свадбата мина божествено един от наи крсивите ми дни  в живота много играх и всички ми се възхищаваха как издаржах въобще нито ме е болял корем е разбира се накрая малко но цял ден нормално явно бебчо е бил с мен в този хубав момент и не е искал да ме притеснява всички ми викат седни и си почини малко и аз тъкмо да седна и веднага стана пак=просто ми беше много весело и бвх много щастлива но ще разправвм по подробно като отпочина малко=вчера си мислех някакви глупости че съм преуморила бебо и съм му направила нещо но днес го усетих пак как се обърна на два трипъти и малко се успокоих=нямам търпение да излязат вече снимките и ще показвам=много съм щастлива

а сега лека вечер че имахме гости кумовете бяха у нас да изядем кумската вечеря и сега искаме да си лягаме че сме капнали аз даже имамм мускулна треска Laughing

# 47
  • Мнения: 131
TINK стискам ти палци за утре, чакаме добри новини.
ENIQ честит ви брак, кяр и берекят, както са казвали дедите ни.
Лека нощ и до скоро. 

# 48
  • Мнения: 16
ения честито бъдете много щастливи и здрави -пожелавам дълъг семеен живот и много весели и щастливи дечица

# 49
  • Варна
  • Мнения: 46
 Tink  стискаме ти палци и те чакаме с хубавите новини
eniq след всичките притеснения ето че всичко е минало по най прекрасния начин. Пожелавам ти щастлив семеен живот многоо любов и най прекрасните слънчица на света Simple Smile))   bouquet Hug
Аз пак съм от ранобудните от 6 часа ви чета писанията те нямат изчитане братче Simple Smile)))) не мога да спя и се чудя вече какво да правя, а по обяд съм вече като парцал и ми се иска да полегна но никой не ме оставя, а и от утре пак се почва с лекции и упражнения стига толкова почивка Simple Smile)

# 50
  • Мнения: 521
Добро утро момичета!

Ения толкова се радвам, че си си изкарала толкова добре. Видя ли, че въпреки всичката работа по сватбата и всичките притеснения, накрая тя беше един прекрасен миг за теб! Пожелавам ти много дълги години щастие и любов и прекрасни бебоци!   bouquet Hug



И да пуснеш снимките, чакаме ги с нетърпение!

Момичета, аз след час и половина съм на лекар... уфф много ми се е свил стомахът, дано всичко е наред...  Praynig

# 51
  • Варна
  • Мнения: 46
Tink всички сме така преди преглед май така че споко ще го видиш Simple Smile))) пак ме изпреварвате с пола аз ще почакам още 2 седмици и половина Simple Smile)) отивам да чистяяяя

# 52
  • Мнения: 521
Амо то като съм на преглед не е задължително да го видят какво е. Може да се наложи чак до края на октомври да чакаме... След 20 минутки тръгвам... уффффф после цял ден на работа... А такъв мързел ме гони! Чувствам се като един   Animal Snail

# 53
  • Мнения: 24
Tink успех и ще чакаме новините след прегледа! Надява се да видиш така исканото от теб момиченце!

# 54
  • Мнения: 25
Tink успех!  stork-girl една красива бебка да видиш днес!  Peace

# 55
  • Мнения: 30
Tink чакаме те с добри новини,за едно здраво и хубаво момиченце.
Момичета стискайте ми палци и на мен за утре.Дано доки да види
най-накрая и в моето коремче едно здраво и прекрасно момиченце.

# 56
  • Мнения: 153
Заглавието важи за мен с пълна сила, вече нищо от небременните панталони и поли не ми става  Rolling Eyes

fingerscrossed за всички, които имат нужда

Тинк, дано да сте видяли пола. Аз нещо не съм особено нетърпелива, не че не искам да знам, но първото постоянно казваха  stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl, че докато не се роди, не вярвах. Май и сега няма да повярвам на 100%.

Ения, честито, дълъг и щастлив семеен живот и много детски смях   bouquet

Малкият е на ясла от 2 седмици, но тук ги свикват бавно и родителите стоят с тях, та чак от вчера остава сам за 3ч и мама има време за себе си  bowuu много странно чувство, повечето от вас ще ме разберат след около 2 год  Flutter сега вече имам и реален шанс да пия едно кафе с приятелки на спокойствие

Може ли и мен да запишете в списъка: Анна, 32 г., втора бременност, термин 03.03. мерси

лек и слънчев ден от мен  Hug

# 57
  • Враца
  • Мнения: 94
Здравейте момичета. Благодаря на всички за палчетата,макар ,че отложиха операцията(ще имам нужда пак от вас).

Тинк стискам палци първо да го видиш ,че е здраво и после да видиш така мечтаната мома(ох и аз искам момиченце ама има да почакам до 01.10.).Успех мила и те чакаме с новини.

# 58
  • Мнения: 97
Здравейте и от мен момичета!Tink и от мен успех,разбира се и на всички останали.Искам да споделя с вас ,ако ми позволите ,а и да ви питам сънувате ли по-често сега?Не знам дали подсъзнанието ми си прави шеги с мен,но не е минало и вечер без да сънувам бебоци. stork-girlКазах ви ,че искаме момченце  Praynig ,а аз май все сънувам момиченце. baby_neutral newsm78 Дали тези сънища искат да ми кажат нещо,как мислите? newsm78
Eniq ,наздраве за Вашата любов! Наздраве и за следващите Ви 100 години на взаимно щастие!  bouquet

# 59
  • Мнения: 24
Здравейте, мами!!!
И аз се присъединявам към стискащите палци  Peace

Тинк, чакам с нетърпение новини и дано са тези, които очакваш и искаш!!!

Момичета, ние бяхме извън София за почивните дни, сега се върнахме и Ви прочетох  Laughing

Аз също направих нов шопинг - хубави неща има в Малкия ЦУМ и в един магазин за бременни на Пиротска и Христо Ботев - под колоните. Блузите обаче нещо не ми допаднаха особено - тръгнах си с чифт джинси и чифт дънки  Laughing А и удобни ниски обувки  Laughing

Целувки от мен мами  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт