Дългото чакане след трансфер - 2

  • 121 914
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 367
привет, аз днес се чувствам отлично , за първи път след пункцията ( която беше на 16.09) нямам почти никакви болки. Днес мисля да се поразходя на слънчице и да се наслаждавам на почивката , защото работата ми е супер напрегната и сега ми е паднало да се погрижа за себе си.
Мился,че има много партизанки, които също като мен чакат заветната дата на теста( например в деня на моята пункция в клиниката имаше още 8 ), но се спотайват, нищо важното е да се похвалят на края  Hug

# 16
  • Мнения: 83
Здравейте момичета  Simple Smile Писах в другата темичка за настоящи и предстоящи процедури, но май тази е по-подходяща за мен  Simple Smile
Трети ден след трансфер съм, имам върнати три ембриончета  Simple Smile Този път съм много оптимистично настроена, макар отвреме навреме да се прокрадва и онзи познат страх, но се опитвам да не мисля за него, вярвам, че този път ще успеем  Simple Smile 
Пожелавам успех на всички, неусетно преминаващи дни, изпълнени със спокойствие и усмивки и най-най-най ярките две червени чертички накрая  Grinning

# 17
  • Мнения: 264
dreammy, дано наистина, ТОЗИ  опит те накара да плачеш от щастие Flowers Four Leaf Clover EFP preggo

# 18
  • София
  • Мнения: 2 367
dreammy добре дошла, точно се бях отчаяла ,че ще си чакам сам самичка, моят трансфер беше на 21.09, теста ми е на 30.09 почти сме заедно.
Аз да се оплача много, ама много се ядосах на мъжа ми, чак се разревах, а сега ме е яд ,че изхабих всички тези нерви, дано не съм навредила на моите 2 бластоцистчета Sad Praynig

# 19
  • Мнения: 83
Благодаря за топлото посрещане момичета  Simple Smile
krisi1812, и  моят трансфер беше на 21ви, но на трети ден, на мен ми казаха тестче на 5ти  Simple Smile Така че на теб се пада честта да поведеш колоната с положителните тестове  Grinning И Криси, повече никакви нерви и сълзи моля те, да не разстройваш мъничетата,  само спокойствие  и усмивки от сега нататък и всичко ще бъде наред  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 10
Момичета, здравейте! Аз правих инвитро в болница Щерев и съм 15 ден от трансфера. ЧХГ ми нараства по следният начин - 5-ти ден - 2.56, 10-ти ден - 9.81, а 15-ти 200.89. Много ми е странно, как може да има толкова голяма разлика между 10-ти и 15-ти ден
Теста за бременност показа положителен на 14-тия ден. Надявам се да ми помогнете с главоблъсканиците! Наистина докато не се види пълно сакче и не се установи че е вътрематочна бременност има риск от извънматочна или биохимична бременност.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 367
на мен чхг 200 на 15-ти ден ми звучи като бременност със сигурност, може да е имало късна имплантация, стискам палци да видите сакчето , за да се успокоиш  Hug аз също правих моя опит в клиника Щерев
Дрийми , да никакви нерви повече за нищо

# 22
  • Мнения: 10
Krisi много ти благодаря! Аз съм при доктор Ганева и това ми е първи опит с три ембриончета. Аз също се успокоявам по този начин, че по-късно е настъпило, защото може и странно да звучи, но го усетих много силно в понеделник вечерта, за части от секундите загубих съзнание, беше толкова силно, че подскочих от стола, както си седях, много силна енергия!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 367
какво мисли д-р Ганева за тези резултати от кръвните тестове ?

# 24
  • Мнения: 544
Добро,утро и добре дошли!mariska,и аз мисля че може да е късна имплантация,не се притеснявай.Сега е важно да вярваш в успеха.    dreammy настани се удобно ,че ще е за много кратко ,зареди се с положителна енергия ,и ще видиш колко бързо ще дойде 5 ти.Ще се Praynig за вас.Криси и аз като теб, съм добре само дето вчера се поразходих малко повече,та на края си ме опъваше доста.Корема ми е щръкнал Laughingдоста, сигурно от естрофема,мъжлето ми пък се  #Crazyи ми вика че съм в 5тия с това шкембе JoyДнес ще хубаво времето и май ще релаксирам на близкото кафе.В Пловдив направо си е жега.Приятен ден момичета и умната.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 367
Добро утро и от мен, днес наистина се очертава поредния хубав ден и аз като Велка мисля да го оползотворя подобаващо разхождайки се и пиейки кафенце. При мен коремчето започна да поспада, беше се издул зловещо  Crazy. Велка, вчера и аз поседях повече права и снощи започна да ме придърпва в ляво. От днес започнаха да ме наболяват и гърдите

# 26
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 996
Мариска, може би първите резултати от теста са били опашка от Прегнила/Овитрела. Но според мен резултат от 200 ЧХГ на 15 ден си е категорично бременност. Тихичко честито!  Hug
Криси, до седмица след пункцията обикновено спада коремчето. Не се притеснявай обаче ако започне да се надува отново до няколко дни. Разхождай се спокойно, забавлявай се. Аз не се спирах след втория опит, вървях по няколко километра на ден. Това беше начин да се разтоваря от напрежението.

# 27
  • Мнения: 10
Здравейте момичета, направо сте ангелчета, така отзивчиви!   bouquet
Криси[/b] доктор Ганева е професионалист и до последно до като не види пълните сакчета и не чуе пулс, няма да даде положителен отговор. Тя спомена какви са вероятностите, след инвитро процедурата -  доказана вътрематочна бременност, извънматочна и биохимична бременност. А относно хормоните имало вероятност 10-тия ден да е допусната грешка. Аз я попитах дали има вероятност от по-късна имплантация и тя не отхвърли възможността.  Докато  доктор Тимева и  лаборантката, ми казаха, че е бременност и бяха привидно щастливи от това. Доктор Ганева излезе седмична отпуска и Тимева ми направи пункцията и трансфера, много лъчезарна и професионална докторка. На доктор Ганева единствено й стана странно, като й споменах, че от време на време ми се завива свят, а тя се учуди и ми измери кръвното беше 90 на 60, спомена, че е рано за такива симптоми. Криси аз до 8 ден имах подут корем и много често ходех по-малка нужда, нощес беше най-гадно защото няма и час правих компания на тоалетната. Сега не усещам никакви болки и не дижура нощем, най-много два, три пъти  Simple Smile Гърдите ме боляха до 14 ден от трансфера.
Велка благодаря ти за положителния отговор.
Жабче има логика в това, което казваш за опашката от Прегнила/Овитрела.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 232
dreammy добре дошла, точно се бях отчаяла ,че ще си чакам сам самичка, моят трансфер беше на 21.09, теста ми е на 30.09 почти сме заедно.
Аз да се оплача много, ама много се ядосах на мъжа ми, чак се разревах, а сега ме е яд ,че изхабих всички тези нерви, дано не съм навредила на моите 2 бластоцистчета Sad Praynig
Криси, ама какви са тези работи, дето ги чета тук   smile3516 Какви са тези нерви,  сълзи  Naughty нали се разбрахме вчера  Hug. Ето,аз работя по мойта част-днеска даже не съм слушала какво диктува док на прегледа, влизам тук-тебе те ядосали. Хайде, днеска приятна разходка, да възстановиш убитите нервни клетки и да зарадваш ембриончетата с хубави емоции  hug

# 29
  • Мнения: 19
Ембриончетата до 5-6 дни след трансфера се захващат за матката. След това няма как да стане. Така че, криси, споко, нищо че си се ядосала веднъж. Не се притеснявай, ембриончетата са добре  Peace

Общи условия

Активация на акаунт