Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 48
bambi възхищавам ти се! Такова решение може да вземе само една майка, разбирам те напълно и те подкрепям. Няма нищо по хубаво от децата. Горе главата и гледай само напред. Успех!!! newsm10 За "таткото" няма да коментирам, не заслужава де се говори за него.
Да ви кажа честно и аз не съм пазарувала още нищо. Сега сме се захванали с един ремонт и цялата къща е с главата надолу. Обаче...като оправим и веднага започвам и аз да обикалям магазините. Абе общо взето съм си направила списък, ама не знам къде да ходя. Съпругът ми иска да пазаруваме от baby mall, че имало всичко и няма да се разкарваме насам натам. newsm12 То да ви кажа не сме от тия къде обичат да ходят по магазините. Някои може ли да ми каже отзиви за baby mall?

# 61
  • Мнения: 0
Здравейте мамииии,

минавам да ви поздравя ние бяхме в ремонт и такова чистене падна, че само дето не родих бебка, (НО ТАКА Е КОЙТО ЖЕНИ НА МАИНАТА СИ А НЕ СИ СТОИ БЛИЗО ДО МАМА Е ТАКА) Simple Smile.

аз много искам да си купя нещо за беба но до сега се съобразявах но мисля,че няма да издаржа вече.


бамби ти си герой щом си взела това решение  thumbsup

и аз имам болки в ставите и все едно бебе ще се покаже отдолу така се чувствам понякога.


целувки на всички

# 62
  • Мнения: 18
Здравейте маминки,
аз вече започнах с пазара - купих 5 бодита с дълъг ръкав, едно с къс , едни терлички и една залъгалка на томи топи, утре съм на консултация и за болничния и смятам да си набавя и останалите неща от списъка. Мъжо като го чу  за малко да припадне, добре поне, че не протестира много много.
А иначе вече ужасно ми тежи , качила съм 8-9 кг , а се чувствам като баба меца, чак като ходя се клатушкам Joy. Майка ми ми казва, че съм като камбана ooooh!.
Лека и спокойна вечер на всички Hug

П.П. Благодаря за чудесната тема.

# 63
  • Мнения: 95
Klodia Тая твойта шефка е като моя шеф, много се кефя, че от началото на юли не съм го виждала! НЕ се ядосвай, пази си бебче! Шефката ти ще я  fight fight

радостта82 - Пази се, сега на финала няма да се дъним, а относно покупките - щом аз - суеверния идиот почнах да купувам туй онуй, значи всички могат  smile3502

кремито - Ти си с 0 към 1 и се притесняваш, че ще си октомврийска ноемврийка, а аз с мойта 3-та степен,  от какво да се притеснявам... Само до 02.10 поне да устискаме, да се водим в 9-ти месец....

# 64
  • Мнения: 685
Ех докато прочета всичко и си забравих мисълта. newsm78

Бамби ти си силна жена и ще бъдеш прекрасна майка. Аз съм отгледана без баща (поради други причини) и имах щастливо детство. Да са живи и здрави родителите ти и ти разбира се.  Hug

Milady
с Гинипрал на мен ми изписаха Обсидан. Не го пия всеки ден, а само ако имам силно сърцебиене. Малко остава, желая ти лекичко да минат последните 2 месеца.

Аз си пазя леглото.  Tired В къщи ремонтите приключват, а на мен ми е съвестно, че не мога да помогна. Скъпото ми вече е на черешата..  #Crazy
С покупките съм назад. Октомври ще бъде рай  Mr. Green


Мия
без теб не е същото...

Момичета разкажете за лекцията в Baby mall  Praynig
Аз исках да дойда, но много ми е далече за такива геройства. Пазя си силите за петък. Wink А ми се искаше да разгледам Слънчице и Baby mall.


Исках да питам коя мама беше правила поръчка онлайн от MOTHERCARE?
Не мога да си спомня, а искам да попитам дали се облагат на митницата стоките и до каква сума е безпроблемно получаването?


Кога се избира педиатър за бебето?
И как се прави? newsm78

Усмивки на всички мами  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 246
Бамби,няма как и аз да не те поздравя за решението.  bouquet За бащата -без коментар.Браво и на родителите ти за подкрепата.
Cantariny мисля,че нямат доставка до БГ  Peace аз съм си поръчвала,но тогава нямаха доставка и стана малко по-сложно.
Благодарности за новата тема Simple Smile
Това с болките в стомашното пространство и при мен се получава,даже и понякога ме боли целия корем...
xelita-честито пазаруване  Mr. Green със здраве да се ползват  Grinning
За магнерота и аз се чудех,мисля утре като отида на консултации да попитам  newsm78
Ако съм пропуснала нещо важно-извинете  Heart Eyes
Сега отивам да чистя,че току що ни сложиха щори и има нужда  Wink

# 66
  • Мнения: 568
Леле, bambi-24, лоша работа! Прегръдки и поклон пред решението ти да си задържиш бебчето и да си го гледаш сама. Пък таткото... кой знае... като му оври главата може и да ти цъфне на вратата един ден  Rolling Eyes

Стейси, виж, че има и по-зле! Така че, стискай зъби и живей за мига, когато ще сте тримата заедно - живи и здрави и обичани! Иначе те разбирам как се чувстваш. Моя мъж пак заминава в командировка в началото на октомври (чак във Венецуела) и уж е само за седмица, обаче аз от сега съм в депресия  Sad

Милейди, мила, прегръщам те! Каръшка ти е тръгнала тая бременност... Дано поне раждането да е леко и безпроблемно, и на термин! И с бебчето всичко да е наред! За хаповете не се притеснявай толкова, те докторите си знаят работата и знаят какво да изписват, а и друг път сме коментирали, че по листовките пишат, че не се препоръчват за бременни, само за да се презастраховат... Стискам палци да остискаш възможно най-близо до термин!  Praynig

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 3 581
Бамби кураж и много здраве преди всичко ти желая, за да посрещнеш всички щастливи мигове, които ти предстоят!  Hug

Бояна, така и не разбрах кой преди теб е писал за стомашни болки. Но днес май имах такива. Първо, че тази нощ спах много лошо и за първи път мога да кажа гласно, че корема ми тежи. До вчера сякаш всичко беше друго. Спах си без проблем, не ми е пречил изобщо, но тази нощ беше кошмар. Едва едва се обръщах от едната страна на другата, и за пръв път откак съм бременна си чух червата да ми къркорят. Чак ми стана страшно. И цял ден си ходя с една тежест, корема ми тежи, леко ме боли сякаш стомаха и нямам никакъв апетит.
Добре че се отсрамих и си тръгнах по-рано от работа та дремнах около час-два и се осаферих.
Чувствам и лек задух на моменти. Все едно някой ме е стиснал за гърлото и ме възпрепятства да дишам.  Sad
Дано тази вечер положението е по-розово.
Лека вечер на всички!

# 68
  • Мнения: 85
Благодаря ви момичета на всички   bouquet
Много сте мили

# 69
  • Мнения: 97
След като никакви ви нямаше последните четири дни - направо сте се уляли с писане Shocked

Аз пък цял ден търча по задачи - сутринта си правих изследване за хепатит и поредната урина - всичко е ОК, после на запис на  тонове........и накрая разбира се финиширах в офиса. Моята заместничка щяла да дойде чак на първи октомври и аз ще трябва да си мътя зад бюрото до тогава  Sad

През почивните дни приятели ми донесоха кошница за кола, ваничка със стойка, стерилизатор на Чико, помпа, термометър за вода и една торба с дрешки. Така че сега съм по-спокойна откъм попълването на списъка. Напазарувах си и две евтини и безумни нощници на сърчица  Crazy  от пазара - само за болницата - аз с такова нещо не мога да спя в къщи.

В Петък кой ще ходи на лекцията в ЦУМ - аз на 100% ще ходя, но може да закъснея малко - пак съм на  тонове  рано рано .

Бамби - и аз се възхищавам на смелостта ти - днешните мъже повечето са абсолютни мухльовци за съжаление и не може грам да се разчита на тях.
Cantariny - за педиатъра като си го избереш си правиш среща , казваш му че искаш да се запишете при него и се разбирате като се прибереш в къщи да му звъннеш за първото посещение. Самото записване документално става след като се издаде акта за раждане ако не се лъжа. Така че първо устна уговорка.

Спирам да дърдоря и да се захващам с приключване на работа, че ми се схвана ГЪЗО  Mr. Green


 

# 70
  • Мнения: 246
Мира,някой беше писал за болки над корема и под гърдите,които аз наричам стомашни  Peace И аз не си спомням вече...извинете,ако е важно ще се върна назад да си припомня Blush За тази тежест -много неприятно е,на мен ми се случва от доста време,но не постоянно,което ме радва,но ако не е болезнената тежест ще е болката в костите,а най-често двете заедно  ooooh! Ама каквото такова,все си мисля,че бебето притиска нещо и от това ни боли.Както ако си спал на ръката си или друга част от тялото,поне аз така си го обяснявам.От дългото стоене в една позиция и натиска се получава това напрежение и болка  newsm78
За задуха-четох някъде,че и анемията може да го предизвика, а най-често от натиска на диафрагмата и белите дробове.
Надявам се ме разбрахте ,де... Crazy  Blush

# 71
  • Мнения: 110
Добър вечер момичета!!!

 Аз да се отчета нали днес бях при док. Всичко си е наред.Бебите са си добре.Малко им е тясно вече ама пак шават. На Софи днес тоновете почти не успяха да ги запишат Laughing  все бягаше.Плацентата е почнала да се калцира вече,но било нормално каза док. Изследванията са си наред и ЧАКАМЕ. Вече нямам търпние да гушкам малките ми звездички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
   А нашия татко такава паника е станал Grinning . Нощем на всяко мое помръдване се стряска и панически скача да ме кара в болницата  Joy Миличкия!!!!

Бамби имаш и моите поздрави  за смелото решение. Стискам ти палци да намериш нова любов и грижовен баща. Дано винаги сте здрави!!!  Praynig

MILADI наистина се измъчи. Ама ще трябва още малко да устискаш. Дано поне последните седмици да са по безпроблемни Hug
    Аз утре ще съм по подробн,че сега метърсят на Скайпа за сладки приказки Wink Wink

   Поздрави за всички!!!!   Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 386
Бамби, съжалявам, че така е станало, но мисля си, много по-добре е за детето да е в спокойна атмосфера , макар и без баща, отколкото сред неискреност,тягостни чувства, раздори. Късмет и успех засега както и много радост с бебчо!

Тези дни един познат с бременна жена  сподели как едвам я изтрайва -явно са на ръба на нервна криза. Дадох си отново сметка колко са крехки нещата,няма нищо сигурно освен промяната. В тоя ред на мисли - на всички нас пожелавам търпение и много обич!

Някой от притежателките на стерилизатора Чико може ли да каже дали вътре се побира помпа на Авент?

# 73
  • Мнения: 65
Здравейте мами
Бамби горе главата мила и аз също като теб съм в същото положение и отдавна спрях да мисля как ще обесня на хората.Повече ме притеснява как ще обесня на детето си "защо?",но и за това ще намеря начин.Прегръщам те силно и знай че не си сама  Hug

За чистенето и аз съм подхванала едно чистене  ooooh!  ooooh! ама няма как трябва да се дооправи че след като се роди малкия човек само да се наместим и всичко да е тип-топ.Трудничко е ама с повече почивки става.Нали вече съм в болничен преди термин и не си давам много зор.Когато свърша тогава,ако не успея всичко ще довършвам по-късно  Peace

# 74
  • Мнения: 3
Здравейте мами,
аз днес бях на консултация и да се похваля всичко мина добре.И аз и бебчо сме добре.
Бамби - мойте поздравления, много смела постъпка. На финала едно здраво и послушно бебенце.

Общи условия

Активация на акаунт