за съня на бебетата

  • 1 995
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте!
Бих искала да попитам спинкат ли спокойно вашите бебчета?Дъщеря ми е на 4 месеца и не бих казала,че е спокойна през цялата нощ.Към 3-4 сутринта започва да се върти и застава напреки на кошарата,блъска си краченцата.....но не плаче и не се събужда.Обаче от това нейно въртене,аз не мога да заспя и постоянно ставам да се уверя ,че всичко е наред!

# 1
  • Мнения: 9 450
Това е период и ние минахме през него.Не се тревожи!
Дъжеря ми е на почти 8 месеца и от месец насам се буди към 2-3 през ноща,изправя се на кошарата и започва да си бърбори нещо Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 504
Марти се събуждаше да яде до средата на втория месец. Една нощ ги оставих с баща му сами в стаята и не знам какво направи мъжа ми, но детето от тогава се е будило най-много 5 пъти. И той се върти, но аз не мисля, че е нещо притеснително. Няма как да се нарани, а и като порасне още малко, вече няма да може да спи на ширината на леглото. Ние, обаче имаме проблем с дневния сън. От известно време започна да спи само по веднъж на ден. Вярно, че спи по 2,5-3 часа, но мисля, че е малко.

# 3
  • Мнения: 27
Това е период и ние минахме през него.Не се тревожи!
Дъжеря ми е на почти 8 месеца и от месец насам се буди към 2-3 през ноща,изправя се на кошарата и започва да си бърбори нещо Crazy

Чувала съм,че когато преминават от една фаза на съня в друга,бебетата се будят.Дано и при нас е само период.....Ако можех да спя по-дълбоко това нейно въртене въобще не би ми правило впечатление Wink

Марти се събуждаше да яде до средата на втория месец. Една нощ ги оставих с баща му сами в стаята и не знам какво направи мъжа ми, но детето от тогава се е будило най-много 5 пъти. И той се върти, но аз не мисля, че е нещо притеснително. Няма как да се нарани, а и като порасне още малко, вече няма да може да спи на ширината на леглото. Ние, обаче имаме проблем с дневния сън. От известно време започна да спи само по веднъж на ден. Вярно, че спи по 2,5-3 часа, но мисля, че е малко.
Мойта бебка спи преди обяд час.На обяд 2 часа,и следобед пак около час....Обаче като легне към  8 вечерта и се събужда от известно време чак към 2 през ноща...........

Последна редакция: ср, 23 сеп 2009, 13:08 от AnMary

# 4
  • София
  • Мнения: 504
Марти се събуждаше да яде до средата на втория месец. Една нощ ги оставих с баща му сами в стаята и не знам какво направи мъжа ми, но детето от тогава се е будило най-много 5 пъти. И той се върти, но аз не мисля, че е нещо притеснително. Няма как да се нарани, а и като порасне още малко, вече няма да може да спи на ширината на леглото. Ние, обаче имаме проблем с дневния сън. От известно време започна да спи само по веднъж на ден. Вярно, че спи по 2,5-3 часа, но мисля, че е малко.
Мойта бебка спи преди обяд час.На обяд 2 часа,и следобед пак около час....Обаче като легне към  8 вечерта и се събужда от известно време чак към 2 през ноща...........
И той преди спеше от 11.00ч до 11.30-12.00ч и после от 14.00ч до 16.00-17.00ч, но вече половин месец спи от 11.00ч до 14.00-15.00ч и в 20.00ч вече е адски кисел, но не може да заспи или заспива и се буди да яде към 01.00-02.00ч

# 5
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Моят бебо се събужда към 8 часа сутрин,пие си млякото,поиграва малко и към 10 пак спи за около час(ако сме на разходка може и да не заспи).После като се наобядва към 12 поспива за около 2 часа,поиграва и хапва към15 ч.След обяд да спи за около час и половина максимум и то след като се е наиграл добре.Като се върне баща му пак излизаме на разходка от към 19.30 докъм 20.30 .Към 21 ч. го къпем,нахранвам го и до 22 . е заспал та пак до 8 сутринта.Случвало ми се е да се буди нощем,но рядко.От по-въртеливите е,все си се намества,но не се събужда(много е рядко да се събуди,само ако някак си успее да застане от наместването си на коленца).

# 6
  • Мнения: 2 090
Дъщеря ми се буди обикновено по това време,но от глад.Ако не се озова веднага,тогава започва въртенето и блъскането Crazy.

# 7
  • Мнения: 1 800
Здравейте!
Бих искала да попитам спинкат ли спокойно вашите бебчета?Дъщеря ми е на 4 месеца и не бих казала,че е спокойна през цялата нощ.Към 3-4 сутринта започва да се върти и застава напреки на кошарата,блъска си краченцата.....но не плаче и не се събужда.Обаче от това нейно въртене,аз не мога да заспя и постоянно ставам да се уверя ,че всичко е наред!

 сина ми е на 2г+ и още спи така, върти се на 360 градуса, блъска и тн... не се притеснявай имаш енергична дъщеря Simple Smile

# 8
  • Мнения: 198
ne se trevoji.sinat mi e na 2god.i 2 mes. i se bydi po 4-5 pati.ne prenebregvai fakta 4e detsata sashto kato vazrastnite presazdavat prejivqnoto ot denq v sanq si.s vremeto vsi4ko shte si doide na mqstoto.prosto badi tarpeliva i spokoina 4e i tozi moment shte doide.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 035
Дъшеря ми до момента спи напреко на кошарата, с крака на възглавницата или в други безумни пози. Върти се непрекъснато и ако няма какво да я пази си пада от леглото като стой та гледай Simple Smile

# 10
  • Мнения: 825
Дъшеря ми до момента спи напреко на кошарата, с крака на възглавницата или в други безумни пози. Върти се непрекъснато и ако няма какво да я пази си пада от леглото като стой та гледай Simple Smile
Peace и при нас е абсолютно същото

# 11
  • Мнения: 4 070
И моето дете се буди. Напоследък заспива към 22 ч. после се събужда към 23 ч и иска още малко мляко, после като заспи и към 4 през нощта почва едно лудо въртене и така дълго време. Към 5 , ако не е заспал хапва много мъничко, после се буди към 6-8 да яде (зависи дали е ял в 5) и след това спи до 9-10 ч. Различни деца, различен сън, различно поведение.

# 12
  • Мнения: 302
А аз какво да кажа като моя син си се буди все още постоянно през цялата нощ.Даже мога да кажа че през по голямата част на ноща е буден Cry През деня спи само на обяд и то около 2ч но неще и неще да спи нощем.

# 13
  • Мнения: 1 053
Това въртене направо ме побърква ooooh!.И ние сме така от доста време.Незнам на какво се дължи,но се побърквам.Всяка нощ се по4ва по едо и също време и нищо не понага.Върти се много време.Пробвах какво ли не,за да разбера от какво е,но не помага.Дано отмине бързо  Praynig.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 524
моят син все още се върти през ноща и понякога застава напряко.
не всяка нощ е така и според мен се дължи на това какво е преживял през деня и това се отразява на съня му Peace

Общи условия

Активация на акаунт