Искате ли да се обединим?

  • 55 876
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 990
Боряна, добре дошли, сега ще ви добавя!
 Hug

Както каза Кали7, няма значение къде ще ни е темичката  Peace

За предучилищната твърдо ще сме си в детската градина, че учителките ни са страхотни, до сега от тях не са излезли деца първолаци без да могат да четат и пишат, страхотни жени са! Вальо говори за тях като за майки, много си ги обича и думата им тежи повече от моята понякога  Crazy

# 661
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Днес черпя.  Grinning Имам си малък именик. Днес е зимният Св.Александър Невски, така че поднасям лека виртуална почерпка за здравето на малкия ми мъж.


ЧЕСТИТО И НА ОСТАНАЛИТЕ МАЛКИ И ГОЛЕМИ ИМЕНИЦИ В ГРУПАТА!

За училището нямам идея дали се гарантира място, ако детето ходи на предучилищна в самото училище.  newsm78 Иначе Теди ще си бъде на предучилищна в градината.
С подаръците сме малко до под кривата круша. Вчера щяхме да ходим да купуваме, но аз още кашлям здраво и пазарът се отложи. Купен е само влакът на Сашко, защото той беше категоричен, че иска него и само него. Теди горе-долу си уточни подаръците. Така че има някаква яснота. На 1 декември по традиция ще пишем писмата до Дядо Коледа, ще рисуваме отпечатъци от ръчичките да види добрият старец колко са пораснали децата, а Теди обеща да му нарисува и специална рисунка.

# 662
  • Мнения: 2 255
ей ама пишете та се късате  Rolling Eyes
навреме се "събрахме" в една тема  Peace браво Стели  Hug даже доста ни изтърпяха да се реем из форума 2004 ...като гледам как нараснаха с годините потребителите и темите ....отдавна си мислех, че "мама" и "тати" ще ни дадат последно предупреждение  Mr. Green

Калоян сега е 3та група в ДГ, догодина живи и здрави ще е 4та предучилищна пак в градината ...на септември 2011 на цели 7 без 2 седмици  hahaha ще трябва да е първолак  Peace аз не съм изобщо привърженик на по-ранното тръгване ...особено за момченцата  no баткото ни е ноември, и макар, че си тръгна с набора ....много трудно свикна в 1ви клас  Sick хеме беше ходил и на ясла и на ДГ  Thinking

с подаръците още съм в чуденка  newsm78 баткото е ясен иска нов телефон  Mr. Green ама малкото ...хич не знае какво иска ....а аз още по-малко  hahaha

да са живи и здрави именниците    bouquet

# 663
  • Мнения: 544
Здравейте, момичета!

Патенце, добре дошла  Hug. Къде точно живеш, ако не е тайна, защото аз съм от Плевен, а видях че ти си близо?

За предучилищната и ние ще я караме в градината, защото ще е там по цял ден, иначе няма да има кой да го гледа догодина като се върна на работа.

За подаръците...не сме купували още. Марти иска кола с дистанционно и това ще е подаръка му, а около него сигурно ще има и някои дребосъци от рода на бакогани...

Стелка, как сте? Оправи ли се гърлото на Вальо? А твоите болки?

И накрая, но не на последно място:
Лулумба, Честит именик! Да ти е жив и здрав!

Честито и на всички останали именици!

# 664
  • Мнения: 3 246
Лулумба, честит ти именник, да е жив и здрав малкият ти мъж Hug  bouquet

# 665
  • Мнения: 1 280
 
Лулумба честит именник!!! Жив и здрав да ти е   bouquet
 Честито и на останалите празнуващи   bouquet


 Ние тази година за пръв път рано рано сме готови с подаръците. За именния, за рождения ден и за Коледа  Party Остана да му купя нещо от баба му.
  За училище, Николай ще е на 6г и 9 месеца, но ми се струва късно да тръгне на следващата година  Confused Ще си върви с набора. А за предучилищна смятам да го оставя в градината по 2 причини. Първо че няма кой да го взима на обяд и ми е по-удобно да е по цял ден и второ учителките му са много готини. Той ги обожава, а и те умеят да си вършат работата. Надявам се да оправдаят очакванията ми

Ето малко снимки от почивните дни

# 666
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
lulumba,
Честит именник! Здраве, здраве и пак здраве на всички ви пожелавам, другото се нарежда само!
Ние предучилищната ще сме в детската градина, догодина. Цвети е родена края на август и не мога да си представя да я дам на училище едва навършила 6 години Naughty
Тя нали сега е у дома за да се закрепи от боледуването, и разбира се- много скучае. Та покрай скуката детето започна да чете и пише LaughingПрез лятото майка ми я гледа и се занимаваха доста с един буквар, но после не пожела да продължи у дома с татко си или с мен и позабрави доста от нещата. Но сега като няма с какво да се забавлява и по цял ден пише-разбира се, понякога неправилно, огледално, смешно-но пише. И става все по-добра WinkЗа тазгодишното писмо до Дядо Коледа мисля да отправя предизвикателството към нея Laughing

# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
И аз си имам именик днес и щях да забравя  ooooh! срам. Ние празнуваме летния вариант и затова се оправдавам  Embarassed
Обаче благодаря на Лулумба  Hug за напомнянето.
Да са ни живи и здрави всички дечица   bouquet  bouquet  bouquet

За училището - Алекс ще тръгва на 7 и половина  Wink

# 668
  • Мнения: 990
Да са ни живи и здрави Александровците  Mr. Green Много да слушат и да ги слушат!  Hug

Брани, Вальо на никъде не е, пак му е червено доста, пуснах го, но гласът му си е все пресипнал, не много, но достатъчно да се притеснявам  Confused Може и да го оставя пак за някой ден вкъщи ще видим. Аз съм по-добре, пия си хапчетата и дишам дълбоко  Mr. Green Ама така си е, пенсионерска работа малко... това ще ни чака  Mr. Green

Браво на пишещите деца, ние нямаме никакъв интерес нито към ризуване, нито към писане... Знае да пише 2-3 букви и това е, не иска и буквите да учим, знаел ги бил  Crazy Дано в градината поне се представя добре, уж работел като имат занятия пък... Ще го препитам аз довечера  Rolling Eyes Смятането иначе много му се отдава, много е задобрял, постоянно ме препитва  Mr. Green Нали ще става доктор, влекат го точните науки, май в математическа трябва да го записваме  Mr. Green

# 669
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Благодаря на всички за пожеланията  Hug
Джони, ние празнуваме и летния вариант.  Grinning Нали казват, че колкото повече празници има в дома, толкова по-светло ще е в него настроението. Абе Мечо Пух-овска работа... Mr. Green
За буквите и писането - Теди знае буквите, но все още не успява да чете самостоятелно. Прави опити обаче. По-интересно в момента й е писането. Много е надобряла. Смятането е горе-долу, по-скоро долу, отколкото горе. Може да брои без проблем, но не я влече много да пресмята.

# 670
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Абе, тя и наша Цветка чете толкова-снощи ме моли да и напиша нещо, "ама с печатни букви" пиша аз: "Обичам те, Цвете" И Цветето чете: о бъ й чъ ам ъ newsm78..." Мамо, какво е това о бъ й чъ ам ъ???" Joy Ама се пробва поне Laughing

# 671
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
 Hug  Hug  Hug

Днес е Денят на Свети Александър Невски:



Благодаря за благопожеланията, милички! Ето да ви почерпя и аз за здравето на моето имениче:



# 672
  • Мнения: 544

И Марти така чете. Точно с това "Ъ" му е проблема. Аз го карам да прочете "коте", той чете "къотъе" и така слага "ъ" след всяка съгласна буква  Laughing

# 673
  • Мнения: 581
Браво на четящите деца. А ние - нъц!!! На детенцето му се играе. Знае си нейната буква и още 2.3 букви и това е. Повече е вълнуват игрите с играчките. Сега е в трета група, догодина ще е предучилищна най вероятно ще си остне в градината - Нали от догодина първи клас ще е целодневен? А на училище ще тръгне на 7.3 мес.

За коледа незнам какво да взема. Мислила съм си за една обща играчка , голяма и на двамата  но това няма как да стане. а иначе каката си знае какво иска - въртележка на понита а аз не знам къде има такива играчки. А за бебчо ще е нещо бебешко

Честито на всички именници днес.

# 674
  • Мнения: 990
...Нали от догодина първи клас ще е целодневен?

Това сигурно ли е вече?!? Ако е така, много добре за нашето семейство!   Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт