За целувката между майка и син

  • 34 552
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 665
Ама с език ли?

# 16
  • Мнения: 7 723
Не е нормално. Дори е отвратително!  Sick
...ама се чудя що за мъж е този син? newsm78

# 17
  • Мнения: 5 710
Целувката по устата за мен има само любовно-интимен смисъл...
Никога не съм целувала и не съм била целувана по устата от родителите си, сигурно затова ми е чуждо, все
Брежнев ми е  пред очите : http://www.bta.bg/site/parallels/2009/23/inissue/20-1.jpg
или Живков и Хонекер ..http://www.segabg.com/online/img%5C2000-10-21%5Ci100204.jpg

тъпо.

# 18
  • Мнения: 7 120
Stillness, нещо не те разбрах. Не искам да ми променяш мнението, а както вече подчертах няколко пъти- да разбера другите какво мислят. Не обсъждам поведението на някого, а поисках мнението на хората и отношението на пишещите тук към определено поведение. Simple Smile

Aнтонина, така е, и мен ме напира на смях при всяка такава случка между тях.

Ама стига с този език Laughing

Последна редакция: ср, 23 сеп 2009, 21:57 от Rosita

# 19
  • Мнения: 4 585
Абе има хиляда чешита целувки по устата. Мъжът на 43 ий е дете, но той е баща, може и дядо да е на 43, да целува децата, внуците си.
Извратено е, ако е повече от две секунди, или ако си е сложил ръката на врата й, или на лицето й, или на дупето й, или я държи за талията, или е целувка с език, но това няма как да се види.
Аз се чудя що за жена ще е жена му.

# 20
  • Мнения: 54
Това винаги ми е било странно... Никога не съм го удоблявала нито към малки деца, още пък повече към възрастни хора.


Виждала съм баща ми и дядо ми да го правят/по комунистически модел  Laughing/. Добре, че не съм възпитавана така...

# 21
  • Мнения: 698
В целувката има послание. Целувката по устните е любовна. Има други места, които изразяват привързаност, обич, но не любовничество. В случая, според мен, са се объркали нещо.

# 22
  • Мнения: 676
Извратено, отвратително и пр. Веднага дори определихте, че майката е властна, а мъжът не е никакъв мъж.
Всичко е въпрос на навици и усещане.
Моята свекърва също целува мъжа ми по устата. Баба му също. Както и цялото им семейство. В моето семейство е прието да се целуваме по бузата, а в тяхното - по устата. Не виждам нищо извратено, гнусно или как го казахте там.
Нито мъжа ми е болезнено привързан към майка си, нито тя ни се бърка за каквото и да е.
Най-обикновена майчинска целувка.
Май проблема е в начина, по който си представяте тая въпросна целувка.
А повярвайте ми - в нея няма нищо нередно, пошло или извратено.
Проблемите идват от интерпретацията и усещанията, с които интерпретиращия свързва нещата. А не в тези, които се целуват.

# 23
  • Германия
  • Мнения: 240
Ee ти пък за едната целувка, бившия и майка му влизаха заедно в банята, тя да ака, той да се къпе...на това му викам аз интимност  Mr. Green
Сега сериозно..в много редки случаи се целуваме с майка ми по устата, но по принцип не обичам. Но явно в тяхното семейство така са си свикнали, не вярвам да има нещо извратено...е, стига да не си пускат език де  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 7 120
Вълкът с дълъг ник , слагат си ръце на талиите, да Simple Smile
Впечатлението ми е, че се прави  с някаква показност.
Нормално бих приела всякакъв вид целувки и прегръдки, но това ...  друго е Simple Smile
Какво общо има тук жена му?

# 25
  • Мнения: 7 120
Flocke, ти разби моите представи за интимност между майка и син. Sick

# 26
  • Мнения: 4 585
Ами общото е, че му е жена. Малко ли е? Дели го с майка му? Включително и като такова интимно нещо, като целувката когато е прелюдия към интимност. Мъжът ти чужденец ли е? На ли на сватбата, като викат горчиво, младоженците се целуват по устните. Остава и майка му да се излети, по навик, и да изпревари булката.

# 27
  • Мнения: 2 070
Хе,че моя беше на 30,когато мама го покани да легне до нея ,да го гушне Sick

# 28
  • Мнения: 1 466
и се замислих дали аз схващам нещата погрешно и си е нещо съвсем в реда на нещата?

Ами ти сама си написала, че е възможно да схващаш нещата погрешно. За това ти казах, че дори ако се окаже, че е съвсем в реда на нещата, едва ли ще си промениш мисленето. В случая търсиш отговор "Не го приемем" и "Извратено е", т.е. очакваш някой да подкрепи твоето мислене. Ако сега 90 човека ти кажат, че е съвсем нормално и само 10 са против, трябва да си направиш извода, че това е съвсем в реда на нещата. Това обаче едва ли ще те накара ако някой ден имаш син на 43 да го целуваш и ти.
За това и не разбирам за какво ти е мнението на другите към определено поведение.

# 29
  • Мнения: 405
Аз се чудя що за жена ще е жена му.
Каква е връзката???  Да не би жена му да му повдига брадичката??? Или тя е виновна?? newsm78 #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт