Хайде нямаме търпение вече,да гушкаме ОКТОМВРИйско човече!

  • 19 693
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 594
Честито на Анхелика!
Да и е живо и здраво бебчето
Simple Smile

Аз се запътвам към Дианабад за направление и евентуално "преглед" по ЗК.  После ще пиша дали този път са благоволили да ми прегледат нещо повече от обиколката на шкембата.

# 706
  • Мнения: 571
Честита Весела, на на мама Анхелика  и тати !

Аз се позагубих малко, че пак си преинсталирах лаптопа  ooooh! му липсваха някакви драйвери, та се бях запънала като Адри пред кошара да си ги намеря.

За бабите - у дома такива животни се допускат само за няколко дена  Joy
Аз съм си твърде ревнива към децата.  Laughing  когато съм давала сина си е било максимум за 2 дена пак.
Един единствен случай имам за 1 седмица и щях да се тръшна болна.
За козметиката аз съм фен на Себа Мед.

Рони стискам ти палци за тоя апартамент, да гушнеш заветния договор и да се свършва тази мъка.
Деска  Hug Дано всичко се стече много естествено и безболезнено.
Гер4о, станахме лъжливите овчарчета ама какво да правиш  Joy
Аз вече си заплюх дата 13 с която пренасям един ден, и хич не се втелясвам.


# 707
  • Мнения: 1 668
Деската ми писа смс, че я оставят в болницата за наблюдение. стискайте и палци скоро да се похвали с новина. каза, че ще пише, ако има промяна.  Praynig Praynig Praynig


Кака Дора, и аз съм против да се отглежда едно дете от друг, освен от родителите си, ама нямам възможност да не работя за съжаление. Та против, не против - ако не е бабата сме загинали. Иначе Иван гостува в техния дом, а не е на постоянно пребиваване там. Т.е. гледаме си го ние, но в момента до раждането ще остане там - аз през нощ си спретвам по някой екшън, а детската градина не работи и през деня няма кой да го гледа, ако не е тя. Та има някакви необходимости в този живот, които в никакъв случай не са свързани с това дали ни харесва или не. Ако имах възможност да си остана вкъщи някоя и друга година на драго сърце щях да го направя, ама нъц... Не ми се очертава и бебе 2 да успея да го гледам у дома повече от месец и то като работа ОТ НАС през това време. Иначе не си мисли, че умирам от кеф сутрин баба му да студува по спирките (няма книжка жената и никакво желание да изкара) за да дойде до нас, ние да търчим като коне към офиса и след това в най-голямото задръстване процедурата на обратно. Като това упражнение е 6 или 7 дни в седмицата! Не мисли, че не предпочитам да си стоя вкъщи и да си спестявам този екшън, ама няма начин. Иначе лятото ходят баба, дядо и внуци заедно на вилата, ноп пък трябва да съм много зла да предпочета да ходи в сборна група в градината и да е затворен между 4 стени, при положение, че на вилата е цял ден на въздух - въпрос на избор.

# 708
  • Мнения: 1 341
Стискам палци на Деси! Дано всчико мине бързо и безболезнено! Praynig

# 709
  • Мнения: 2 270
Честити бебчета на Нанито, Анхелика и Еленова77!  bouquet
Деси, стискам палци за добри тонове и безпроблемно раждане! Praynig Hug  

# 710
  • Мнения: 0
Честити радости на Нанито и Анхелика, да са им живи и здрави слънчицата и много да ги радват .........
с пожелания за бързо възстановяване на мамите и скорошно прибиране вкъщи  Hug
Стиснати палци и за Деси, всичко да мине добре  Praynig Hug

# 711
  • Мнения: 1 107
Стискам палци на Деси и аз! Hug

Иначе може да се каже, че и аз съм отгледана от баба ми- ходила съм на детска градина май общо 3 дена и през останалото време ме е гледала тя вкъщи. Никога не съм усещала липсата на майка ми въпреки това. А иначе както казваше тя съм знаела повече приказки и стихчета от другите хлапета в квартала, които са си ходели на градина. Понякога се налага да става така в живота, но важното е до детенцето да има близки и загрижени хора, за да се усеща и то сигурно и обичано Peace

# 712
  • Мнения: 29
И аз стискам палци на Деси!
Аз Емито ще си го прибера след раждането на бебето.Сега просто нямам физическата възможност да се грижа за него,а той си иска внимание.При положение,че има кой да се грижи за него в момента по-добре от мен,помощ не отказвам.Иначе допреди месец и половина не се беше случвало никога да не спим под един и същ покрив(да не кажа винаги в една и съща стая).

# 713
  • Мнения: 958
Деси, стискам палци.
Анхелика, честито бебенце, много здраво и щастливо да е.
Аз снощи имах контракции на 10 минути, ама сутринта отшумяха. НЕ сме спали цяла нощ, че Никол е настинала, сутринта, бях решила и аз да я пращам при баба и и дядо и, ама ми стана жал, докато е болничка. Хем искам и аз за себе си да помисля, хем ми е жал за детето. Точно беше свикнала с тях, две години я гледаха докато съм на работа и понякога през ноща, и сега с тоя двумесечен болничен, така свикна пак с мен, че много плаче като я пращам. Но понякога няма как. Ето и сега като родя, ще иде при тях докато съм в болницата, после си я прибирам, не искам да страда, че е отхвърлена заради бебето, но като тръгна на работа, пак бабата и дядото поемат, просто така трябва, аз не мога да не работя, чувствам се безполезна. Не мога да съм домакиня, не ми се отдава, щастлива съм с децата си, но и с работата си. Сега тия два месеца направо полудях, всеки ден с детето по градинките, и въпреки всичко се чувствам безполезна.

# 714
  • Мнения: X
Здравейте!
Стискам палци на Деси и дано всичко мине бързо и леко  Peace Praynig Hug
Честито на новите мамчета. Да са им живи и здрави бебковците и бебките и много радост да им носят   bouquet Hug

Нещо тези дни не ми се пише особено. Хванала ме и мен една гадна депресия и няма измъкване от нея. Освен това от три дни ми се появиха много силни болки ниско долу и вчера ходих на лекар, който ми каза, че било нормално. Бебка е слязла много надолу и главичката й ме притиска силно. Но от тези болки съм неспособна да правя нищо, защото нямам никаква сила. Исках да ви питам тапата при падане задължително ли трябва да има кървави нишки или може да е напълно прозрачна  newsm78
Стискам палци на всички, които имат нужда Peace

# 715
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Честито на мама АНХЕЛИКА!Да и и е живо и здраво момиченцето!    bouquet
Деси и от теб чакаме добри новини.

Аз също съм отгледана от баба и дядо.До 11 год. възраст бях при тях.
Ронка аз пък предната нощ сънувах че идвам да живея във Франция и ми беше много стресиращо,защото незнам езика.Немския е труден ама френския ми се струва направо невъзможен.

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Кой питаше за мен  Laughing, тук съм, момичета  Laughing Все още 2в1, с контракции от време на време (хаотични), ама нещо нямам желание да седна на компютъра, та затова предимно ви чета като ми остане време. Ремонта ни до никъде не е стигнал ..... Ама кво да кажа, мъжа ми да не е от желязо - и той е човек. Успокоявам се, че рано или късно ще стане, така или иначе тази стая ще се ползва по предназначение чаааак догодина пролетта.
Да се похваля, дойде ми столчето за колата, дойде ми слинга (същия като на Искричка) от Англия, чакам си и количката до края на тази седмица. И като за последно гледам да посвърша още някоя и друга задачка по града. Това е за сега.

# 717
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Права си диваненце - френският е 1 правило с 46 изключения  Laughing
Вчера нашия преподавател ни каза, че само за съгласуването на партисип пасе има 75 правила ( това го е установил един университетски преподавател ), от които хората запецват още на 2-то  Joy Joy Joy Направо косата ми се къдри вече ама добутах до последно ниво, да видим ще успея ли да го довърша.

# 718
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Дорче ти си герой.Признавам те.Аз имам един приятел,който много искаше да отиде да живее във Франция и кара курсове по френски около3 месеца.Ходи всеки ден.Накрая можеше да казва само "1979 година".Това беше научил за тези 3 месеца  hahaha

# 719
  • Мнения: 27

Деси , стискам палци и се моля всичко да е наред и скоро да се похвалиш с малкото юначе Simple Smile  ! Hug Praynig

За бабите и дядовците и аз подобно на Едира

Честита Весела, на на мама Анхелика  и тати !


За бабите - у дома такива животни се допускат само за няколко дена  Joy
Аз съм си твърде ревнива към децата.  Laughing  когато съм давала сина си е било максимум за 2 дена пак.
Един единствен случай имам за 1 седмица и щях да се тръшна болна.


Само че  на моят син не му се събира и седмица да стои сам без нас нито при майка  ми нито при свекърва ми. Моето мнение е , че детето трябва да  расте сред деца , а не с баби .Аз самата съм отгледана от баба и дядо  и не бих позволила тази грешка да се повтори и с децата ми. Но това е  само  лично мое мнение  .Hug


Aнхелика , честита  ви дъщеричка - много да ви радва и да расте будно и щастливо дете!

Общи условия

Активация на акаунт