Новите ни козметични похождения 2

  • 40 393
  • 601
  •   1
Отговори
# 585
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Моля те,кажи още нещо за маслото.  bouquet

За сега нищо не мога да кажа, защото не съм го ползвала още. Като го започна ще дам отзиви.

Този Тричуп ойл го гледам от 3 години насам по аптеките, обаче никой не коментира по форумите за него. Хубав ли е? Защото Икаровите мазнотии нямат отмиване, маслата на Рене фуртере и Фито ми пресушават скалпа и получавам сърбежи и белене... Самата коса расте супер от изброените масла, но кожата се скапва...

На мен ми го препоръча приятелка, на която имам доверие  Laughing
Да не говорим, че е супер евтино, дори да не е много ок, ще го прежаля.

На Фито провала ли си елексира за скалп? Аз точно него ползвам в момента и бих ти го препоръчала. Изобщо не изсушава, само им а прекалено наситена миризма Laughing

# 586
  • София
  • Мнения: 5 193
1.   2. 3. Почистващ гел за лице Лийв Ботаникълс
4. Нюансирано червило Пинк  5. Балсам за устни СТ ягода  6. Спрей за обем  за коса. 7.Блестящи сенки за очи СТ - сиви  8. Четка за коса

За съжаление не намерих снимки.  Rolling EyesВсичкото от Ейвън.  Crazy

# 587
  • Мнения: 3 050
унгвент Имекс и сапун на Бочко


маслото тричуп съм го ползвала заедно с шампоана, не ми хареса въобще  Peace изхвърлих ги; на мен ми миришат много на одеколон  Peace

# 588
  • Мнения: 2 631
Душ гел

# 589
  • На точното място
  • Мнения: 298


Доволна съм и от двете. Ползвам ги вече 2-3 дена. Лицето ме определано се избистри. Само дето матиращият ефект на крема при мене изтрайва 3-4 часа.

# 590
  • София
  • Мнения: 152
записвам се и аз тук  Wink

# 591
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732

 Crazy това сигурно мирише много добре.  newsm78

# 592
# 593
# 594
  • Мнения: 15
Последно-четка за коса на Титаниа(много е хубава Blush) и крем за ръце Здраве с пъпеш-взех го заради миризмата,не е лош,но май ми идва твърде лек.Иначе за лятото би бил перфектен. Peace
Момичета,да ви попитам,някоя ползвала ли е дегримьора на Буржоа- http://www.bourjois.co.uk/var/storage/images/catalog/make_up_rem … roduit_grande.jpg  ?Хубав ли е?

# 595
  • Мнения: 214
BALEA душ-гел МАНГО мммммм.много хубав Peace
Кремче на ДЕВА с житен зародиш
Oriflame Почистващо мляко от Кралсаката колекция за кожа 35+
тоник Алое Oriflame сенки Rubby Rose в синьо

# 596
  • Мнения: 557
               

# 597
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Плачи, да дадеш отзиви после за този серум  Hug

# 598
  • Мнения: 557
Плачи, да дадеш отзиви после за този серум  Hug

Маци не са им лоши продуктите за целулит .Миналата зима пробвах този
http://www.evroskip.bg/products/prod00000566/sch_product00000566.jpg

и имаше ефект /нищо ,че не бях много постоянна  Whistling ooooh! / само ,че не го изтърпях защото с това загряване ми ставаше едно нервно   Rolling Eyes #Crazy #Cussing out .

# 599
  • Мнения: 214
L`Oreal Excell 10   с цвят 5.15 шоколадче

Общи условия

Активация на акаунт