Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Много ти благодаря She_R... цял следобед се цъкля в таговете.....ще се заема с цветовете веднага Hug Hug Hug

# 61
  • Мнения: 83
Приветики! Два дена ме няма и не мога да ви изчета  Shocked

oska, много се смях с поста ти за джапанките и тортата...и да ти кажа честно, нареждам се при поканените кучета от квартала за рождения ден на Васко, ама само виртуално...и си чакам виртуалния кифтак  Joy
Lassi, пу пу, голямо момче, мама да му мисли как ще се излюпва  Grinning
*MILADY*, ако знаеш как те мислих къде се губиш...бива ли така Sad стискам палци това да е за последно, стига вече!  Hug
tochica., а пък теб колко те мислихме всички, не е истина! много се радвам за добрите резултати...безпроблемно бременеене оттук нататък  Grinning
CatWoman, коте, стига се цупиии... Simple Smile
evil, ти си като хапче за добро настроение...както ги разправяш нещата, винаги предизвикваш усмивка...не, че не го знаеш вече де  Hug (Да ме прощават останалите, но ще си позволя да споделя медицинския термин за някои неща- на газовете им викат метеоризъм, а на акото- фекалом...мъжо като ме светна и се смях през сълзи  Joy)
Choosy, пу за мен (за вестителка)! ще ми дадеш ли телефонче на ЛС Heart Eyes
Collibri, Честит рожден ден! Здраве, щастие и все хубави неща да ти се случват  Wink

portman, тази снимка ми къса сърцето  Cry

Тъй...аз да се отчета...вчера бях на ЖК..казаха ми, че е твърде възможно пак да прокървя заради фраксипарина...смениха ми магнезия, че със стария всеки ден по 6-7ч. на ден бях като глътнала футболна топка...и се оказва, че дребчо си е харесала една кофти поза полукрачна полуседалищна и не мърда от нея от месец...ако си запецне така...замирисва на секцио...ама здраве да е...важното е да е добре бебока  Wink

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 328
Привет на всички!  Hug
Снощи се прибрахме от странство и до сега съм чела /е, след като прострях 3 перални и пооправих къщата де/, ама то бая сте пописали, та добре, че съм се пльоснала с лаптопа в леглото - иначе щях да омалея  Laughing
Първо да поздравя днешната рожденничка  Grinning
Колибри, честит рожден ден!!! Желая ти най-вече здраве, а след него всичкото щастие на света!!!   bouquet
Милейди, надявам се най-лошото да е вече зад гърба ти и скоро да се радваме на свежите ти постове  Peace
Точица, радвам се за теб и за бебчо  Hug
Ласи, след вчерашния преглед мислех как ще вляза днес да се похваля, че и нашият момък е със солидно тегло, ама ти ме сложи в малкия си джоб  Laughing Пу-пу, да ти е жив и здрав  Grinning
Тъй, както споменах, вчера бях на преглед - още едно потвърждение, че сме мъже, всичко си ни е наред, тегло - 1412 гр. , задна плацента, главично прилежание. Според док - всичко е наред  Grinning
По темата За и Против секциото няма да вземам отношение, всеки е прав за себе си, просто ще споделя, че и сега ще ме режат. Не съм особено въодушевена от това, дори бих казала, че малко си ме е страх /но пред роднините упорито отричам, че да не ги шашкам/.  А от какво точно ме е страх, е малко сложно да обясня - първо за бебчо, после за излизането от упойката, после за болката и дългото лежане, абе гледам да не мисля или ако мисля - да се успокоявам сама, че всичко ще е наред.
Портман, сви ми се сърцето като видях малката Лия...  Sad
За кърменето и килограмите бях писала и преди - при мен се наблюдаваше умопомрачително повишаване, ама аз и се тъпчех, защото така ме съветваха. Сега мисля да наблегна най-вече на течностите, пък дано и кърмата ми си се регулира.
Линия негра този път нямам /за разлика от преди/.
Е, със сигурност пропускам да напиша 100 неща, ама знаете коя е причината  Blush

# 63
  • Мнения: 1 250
mayanka, хади бе, жена! Къде се загуби, няма кой да ни слага закуска сутрин, а и аз съм една заспала напоследък. Дано да нямаш кървене повече. Пратих.
La Fée , пак съм си крива сутрин, ама какво да правиш, така ще е още малко. Иска ми се да си лежа в леглото и да си гледам любимия сериал "Убийства в Мидсъмър", който дават точно, когато трябва да се приготвям за работа. Не ми се закусва вече, а трябва. Любимите дрехи не ми стават, а новите не ми допадат. Ей такива работи. Иначе и моят пъп натам се е засилил и понякога ме опъва отвътре. Мислех си, че за цялата бременност ще кача не повече от 12-13 кг, а аз досега съм +10. Трябва да обикалям да си търся снизходителен доктор, който ще се навие да раждам нормално. Та такива неща ме накривяват.  Laughing
slava80, не е сега моментът да се спазват диети и да се слабее. При Колибри така се е получило, защото е спряла сладко и тестено, че имаше завишена кр. захар. А и според мен изразходва повече енергия, отколкото набавя.

# 64
  • Мнения: 5
Ехе, Choosy ама ти си голяма куражлийка!
Защо ти отказват нормално раждане? Имаш ли някакви противопоказания?
10 кг са си добре. Ти си толкова фина ( и сега), а и си стартитала от по-ниско тегло. Казват, че последния месец се стабилизира теглото - т.е. не се качват допълнителни кг. Така, че като нищо да ги докараш до  13 кг.

# 65
  • Мнения: 718
Здравейте  Hug
Колибриnewsm59 Много щастие ти желая   Gift Благородно ти завиждам за волята да избягваш тесто и захар  Laughing
Днес съм една нещастна, изпратих милото да ходи на сватба в Германия и 4 дни ще съм сама  Sad. И аз планувах да пътувам, ама пустото му пътуване хич не ми понася  Tired Но ми обещаха много снимки  Grinning
La Fee, моите стойности на желязото последния път бяха 9, казаха, че са ниски, но не ми изписаха хапове. Гледам да ям месо, нищо, че хич не го обичам, откакто съм забременяла.
Килцата...уж държах фронта, ама последните седмици с каквито темпове почнах да качвам..... На всичкото отгоре такъв апетит ми се е отворил за сладко и шоколади, че мъжът ми се принуди да ги крие, за да не изям всичко  hahaha

# 66
  • Мнения: 363
Choosy,зная,че сега не е момента да се слабее-нямам и такова намерение,просто попитах Колибри за нейната диета,а и по-принцип сладкото и тестеното не се препоръчват много,много при бременните,но пък и аз си вървя добре засега според мен-дано е така докрай

# 67
  • Мнения: 217
Ах и да не забравим да благодарим на Амбър за поддръжката и дизайна на 1-вата страничка.
Дано модераторите оправят проблема със списъка.
Нямаше нужда от това, не го правя за благодарности, а за удоволствие. Темата  неизглеждаше никак добре и беше разпъната не като чаршаф...ами, ..... както и да е
Хората казват, "Ако неможеш да помогнеш, по-добре не пречи" Rolling Eyes

Искренни благодарности на She_R и на Модераторите.  bouquet  bouquet  bouquet
 Темата е готова, от тук натам сте вие и умната Laughing, че ми отне цял ден да си играя.

# 68
  • Мнения: 217
И сега да взема да Честитя на Колибрито Рождения ден, че то докато се натутам и денят ще мине.

Ей сладурке, много да се забавляваш тази вечер, да си здрава и много щастлива и нали знаеш, декември Дамян ще е най големият ти подарък, пък било то за Коледа, Нова година или Рождения ти ден

# 69
  • Мнения: 5
Всичко много хубаво. Само това не можах да изтълкувам ?
Хората казват, "Ако неможеш да помогнеш, по-добре не пречи" Rolling Eyes
За кой се отнасяше ?

# 70
  • София
  • Мнения: 2 109
Амбър,   bouquet

Голямо мерси и на всички, които ме поздравиха за успешния преглед вчера Hug

памиво, не подценявай подутите крака, сподели обезателно утре на прегледа и нека ти пуснат контролно един албумин Peace

mayanka, нашата девойка пък все напречно си лежурка, надявам се да се извърти, че хич не ми се ще да ме режат Confused

лимонке, пропиля си младостта в чистене, бе душко Heart Eyes я се поспри малко да не си докараш някоя белА на главата Naughty

Аз цял ден съм като парцал, писна ми да повръщам, тамън мислех, че е свършило, а то пак... и едни киселини... абе тегава работа... първия път имам чувство, че въобще не съм била бременна Tired

# 71
  • Мнения: 1 250
Ехе, Choosy ама ти си голяма куражлийка!
Защо ти отказват нормално раждане? Имаш ли някакви противопоказания?
10 кг са си добре. Ти си толкова фина ( и сега), а и си стартитала от по-ниско тегло. Казват, че последния месец се стабилизира теглото - т.е. не се качват допълнителни кг. Така, че като нищо да ги докараш до  13 кг.
Защото съм ин-витро, затова. Не знам защо в наш'та държава само е така. Други показания засега нямам. И беборанка е с главата надолу, готова за старт Simple Smile

# 72
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Писах, писах и всичко се затри  Twisted Evil
mayanka къде бя, бре момиче, днес те мислихме с ет-ка.
На Амбър   bouquet за положения труд. Като гледам, че повечето пак сте сте
се одрайфали, направо си плюя по три пъти в пазвата. Предните бременности бях така,
повръщане до последно. Буквално си повръщах и влизах в болницата да раждам, сега
тази екстра я няма, много съм доволна, киселините си остават налични, но са по-малкото зло.
Choosy добре де ,какво обясняват за връзката ин-витро - секцио, чисто нАучно питам  Wink
Ако тръгне бебка да излиза ще я запрат вътре, ли какво, ей, луда работа ooooh!

# 73
  • Мнения: 2 768
Защото съм ин-витро, затова. Не знам защо в наш'та държава само е така. Други показания засега нямам. И беборанка е с главата надолу, готова за старт Simple Smile

Абсолютно вярно! Имам позната с две деца заченати инвитро, и двете са родени нормално. Но това в чужбина  Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 1 250
evil, нАучното им обяснение много издиша. А то е - тъй-като е много ценен плод, от гледна точка, че може да нямаш шанс да имаш втори, за тях е по-сигурно да те резнат и да са сигурни, че няма да има изненади. Което мен за момента не ме устройва. Не знам що така съм се запънала за това нормално раждане, ама...
eta , те хората у чужбинско и близнаци нормално раждат, ако всичко е наред.

Общи условия

Активация на акаунт