Сипвала му бром в храната

  • 31 587
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 606
 Laughing Joy

Много смешна история, прочетох я на моят мъж и той се смя! Я какви ценни неща могат да се прочетат тук...  Sunglasses

# 61
  • Мнения: 1 290
Много як номер,евала на мадамата  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 2 183
ГРОЗНО!На сила хубост не става/а и не си заслужава/

# 63
  • Мнения: 1 252
Боже, боже ..... колко лудост има на тоя свят!
/Няма емотка дет ' се кръсти и гледа към Всевишния/

# 64
  • Мнения: 26
приятел си има любовница и вчера разказва как в продължение на 1 месец е бил на път да се побърка. ходил при нея със супер желание, а не му става Simple Smile и така един месец, какви ли не мисли му минали през главата. междувременно жената нищо не казва. разделил се той с любовницата (по-скоро тя го е разкарала) поради липсата на секс  Laughing след което случайно открива у тях хапчета, той казва бром, ама дали точно това е било или не -незнам, всеки случай със същото действие. сяда да говори с жената и тя му признала, че в продължение на месец му стривала хапчетата в храната. сега пак са заедно Simple Smile
 единствено успях да му промълвя, че явно тя има голямо желание да си го задържи Simple Smile вие какво мислите

Този приятел ми се струва, че е гледал много ама много филми  Laughing

# 65
  • Мнения: 1 517
Аз разбрах, че човекът е и женен и не любовницата, а съпругата му е слагала бром. Да не може да обслужва любовницата  Mr. Green И убийте ме с камъни, ама съм склонна и да я оправдая донякъде.

Ааа, не бе. Аз съм чувала, че в казармата на войниците също са слагали бром. Познайте защо  Wink

# 66
  • Варна
  • Мнения: 957
Еееех, къде беше таз' тема преди 5 години! А можеше да се позабавлявам на гърба на бившия...

# 67
  • Мнения: 122
 Joy Joy Joy
В казармата ни сипваха бром... не действа или поне на мен... друго ще да са тези хапчета...   ooooh! Joy

# 68
  • Мнения: 1 517
Да попитам: брома от аптеката ли се купува и само с рецепта ли го дават?
 Joy

# 69
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
искаш тати да ти трийне поста ли?

# 70
  • Мнения: 107
Този да не си съчинява, за да се пусне слух и зарязалата го любовница да го оправдае за провалите му? От жена му ли чу тази история или от него?

# 71
  • Мнения: 356
То малко глупаво ми се струва това действие от страна на съпругата.
То бива любовницата да стои без секс един месец, ама и тя така доброволно да се лишава от секс,  горката  Laughing Явно не са и много слаби ангелите  Grinning

# 72
  • тук-там
  • Мнения: 4 276
айде за всички непросветени - има едни хапчета - бромхексин - за кашлица - мънички, жълтички - баш като витамин С - давате ги на милУто като превантивна мярка за настинка и - воала...ама по едно на ден, ей...да не се увлечете....

и..да, действат...както и чистия бром, де, но къде, къде по кУлТУрно е мъжът ви да си мисли, че се грижите за здравето му, отколкото да се чудите кака аджеба точно  и къде да го изсипя тоя  Mr. Green... бром...

# 73
  • София
  • Мнения: 19 490
Абе мацки, кой ви каза, че се пие чист бром? НЕкои май са бягали по химия

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%80%D0%BE%D0%BC

# 74
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
брех че интересна информация, пише че подтиска и женския мерак ... интересно

Общи условия

Активация на акаунт