Снимки от България

  • 2 001
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
....

Ама аз май ви познавам. Wink


Опааааааааа  Flutter Flutter Flutter

Харичка, ти по-бързо влизай в релсите, че рожденият ден на Моника ей сега ще дойде. Ний вече ударихме 2-ят лазарник Grinning
Не разбрах историята с "Пумата" каква е  Flutter Whistling

# 16
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Страхотни снимки, наистина е като виртуална раzходка иz БГ. Но и вие сте обиколили много места. Личи си, че сте иzкарали много хубаво ваканцията. Simple Smile

# 17
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Ама аз май ви познавам. Wink
ооооо, я раздуй ? много съм любопитна и искам снимка Crossing Arms Mr. Green

# 18
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Хонди4,  наистина наближава и нашия, и малките ни моми4енца пораснаха Mr. Green
искам да видя вашите снимки , как изкарахте? аз не мисля да правя джумбаре тая година , сякаш още не мога да си вляза в ролята на домакиня Embarassed
в бг то само едни 4инии от време на време дето миех на майка. голям мързел ме е подгонил Crazy Crazy
а пумата: без да искам купих и на мониката 4ервени маТаронки като моите. явно това лЕто съм на 4ервена вълна Laughing Laughing Laughing
как са твоите мацки?

# 19
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Страхотни снимки, наистина е като виртуална раzходка иz БГ. Но и вие сте обиколили много места. Личи си, че сте иzкарали много хубаво ваканцията. Simple Smile
искахме да отидем и до гръцко и до охридското езеро  за два дена, 4е така и така бяхме близо, но за зелена карта трябваше да платим 150 кинта и на мен ми се досвидя Embarassed Embarassed мъжо много ми се ядоса, ама  по- истинската при4ина беше , 4е не си бях виждала децата 3 дена ве4е Embarassed Embarassed Embarassed
затова пък си обещахме догодина за пове4е време там Wink

# 20
....искам да видя вашите снимки , как изкарахте? аз не мисля да правя джумбаре тая година , сякаш още не мога да си вляза в ролята на домакиня Embarassed
......
как са твоите мацки?
Аз пусках преди снимки, но за тебе ще дам линка отново  Wink Laughing http://community.webshots.com/user/honda_14
От РД ще видиш кои са - 4 албума са, като единият в същност е продължението по повод РД на Ели в зоологическата градина в Единбург. И аз не съм правила джумбаре, че с тоя ремонт в къщи се чудих в кой край да се скатаем  Embarassed Laughing. Отпразнувахме си го семейно, но децата си останаха доволни. Виж за Мони нещата май ще стоят по друг начин (озъртам се сега и питам за готови организирани партита Flutter).
Иначе децата си растата и не слушат. Малкото командва парада в къщи. Кака й на няколко пъти се изжалва, че Ели я бие  Crazy Laughing Laughing, но като цяло добре си играят двете. Ели страда и пита постоянно за кака си, докато тя е на училище (ушите ми хващат мазоли).
Абе при вас учебната година не започна ли? Много ви е голяма лятната ваканция  Crossing Arms

# 21
....ама  по- истинската при4ина беше , 4е не си бях виждала децата 3 дена ве4е Embarassed Embarassed Embarassed
....
Ама ти успя да ги пробуташ по баби и дядовци ли Laughing Мони как така се даде, или тя покрай кака бързо омекна.
Като спомена за баща си и голфа - той да не би голф игрище да държи (това в Сливен ли е?!)

# 22
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
....ама  по- истинската при4ина беше , 4е не си бях виждала децата 3 дена ве4е Embarassed Embarassed Embarassed
....
баща си и голфа - той да не би голф игрище да държи (това в Сливен ли е?!)
Joy hahaha Joy hahaha Joy Joyтрийни си го това, 4е като 4ета се заливам от смях Joy Joy баща ми голфаджията! Laughing
истината е наполовина- голфзабавлението се намира в сливен. Flutter

после ще ти пиша, 4е оцапахме дъното сега, ще мия дупе Mr. Green

# 23
.... Joy hahaha Joy hahaha Joy Joyтрийни си го това, 4е като 4ета се заливам от смях Joy Joy баща ми голфаджията! Laughing
истината е наполовина- голфзабавлението се намира в сливен. Flutter

после ще ти пиша, 4е оцапахме дъното сега, ще мия дупе Mr. Green
Що бе  newsm78 . Нищо лошо. Що да не го държи човекът Thinking Wink Grinning

# 24
  • Мнения: 221
Много хубави снимки ! Направо да ти стане драго и гордо като ги гледа6. Може6 и да ги показва6 на 4ужденци да видят каква ни е хубава родината. Ей, 4е ме изби на патриотизъм  bg

# 25
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
маги по4на на 12 у4илище, ти нали си имаш у4ени4ка тази година?
тук свършиха на 25. 06. , бе долу горе нашенска ваканция.

 а у бг то покрай голямата оставях и малката, но тя ве4е беше посвикнала с нашите като си дойде баща й. ина4е преди това не се разделяхме. общо взето не съм я оставяла за пове4е от 3 дена , 4е и на мен ми беше криво. търсела ме, но с кака й номерът минава, а добре 4е си беше заплюла и ляльо ( дядо ) , 4е все в ръцете му висеше. достоен заместник си имах Mr. Green
моника много търси сестра си, ама играта й трае не пове4е от 15 мин. после все на агресия я избива, скубе й косите, раздава й шамари. ама тя по принцип си е лоши4ка, а кака й от търпеливите. първите 2 дена докато опипа по4вата е за пример дете, ама после ела я виж. а ако ти кажа и 4е като си хареса някои обувки в 4удо се виждам с нея. гепва ги и си ги крие да ги обува някъде на удобно място.
беше харесала на вуйна си едни 4ехли и по някое време 4увам как се жалва "някой да ми е виждал 4ехлите?" аз веднага питам :моника виждал ли я е някой? smile3516 после ги открихме под един стол скатани ...

ама да ми е жива и здрава хулиганката Mr. Green Laughing

ся по4вам вашите сним4ици smile3508

# 26
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Много хубави снимки ! Направо да ти стане драго и гордо като ги гледа6. Може6 и да ги показва6 на 4ужденци да видят каква ни е хубава родината. Ей, 4е ме изби на патриотизъм  bg
да, ако знаеш само колко имам още newsm10
 това е само  1/10 от вси4ко, което имам. ще бъдат показани на 4ужденци от испански произход, и не само..... newsm03 newsm53

# 27
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Харалампиииии,4ове4е, напълни ми дуШата с ваШите снимки,тъй да знаеШ  Blush
Хубави хора ,4удни снимки   bouquet
Благодаря ти за виртуалната обиколка на България ,която направих с вас  Hug Аз все едно не съм си била у дома таз година :нито на Рилския ходихме,нито някъде другаде. Само на село при дядо за 1 ден и 1 ден до ВърШец,туй то ( е,вярно,4е само за малко си бяхме ама). Той Макдироков само ми три сол на главата и вика "Стига с тва море,искам да обикалям България, до сега ниЩо не съм видял" Ама аз ,рибата, не се ли цопна в моренце все едно лятото ми не е минало  Twisted Evil
Много са ти сладки девойките,Шъ знаеШ и колко са порастнали  Heart Eyes
А от тия вкуснотии дет си ги снимала ни моа да си преглътна слЮнката  Party
Тя спиди Хондата ве4е те е питала ама и аз да не пропусна:тва голфигриЩе при вас на Сливен ли е ? Ние имахме идея да ходим до Ихтиман,4е Макдирока искаШе да го види на живо тамоШното ( само в нета съм го зяпала,пък ми го похвалиха) ама така или ина4е сака със стиковете си остана в къЩи,4е в колата нямаШе място Twisted Evil
Хей,О'Харе ,радвам се ,4е се върна,липсваШе ми  Hug  

# 28
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Хей,О'Харе ,радвам се ,4е се върна,липсваШе ми  Hug  
newsm03 newsm51 smile3525макдирок4е и ти на мен ми липсваше!
 много ме е яд, 4е не можахме да се уловим из българските пътища Crossing Armsама другия път. bowuu
и моя харито хи4 не ще да си губи времето по пясъци, дай му да обикаля. казва, 4е познава пове4е испания от родната си страна и е като навит на пружина у родината. все едно има 4ушки отзад newsm47
само лошо, 4е ни беше кът времето . надявам се догодина да разполагаме с пове4е време за хоцкане, тогава и дребната ще е в по- зряла възраст smile3503
наистина много хайманосвахме, ама как си изкарахме  в мелник.... newsm08 не е истина просто. аз от тез снимки не съм дала, щото са на маса само и не са много за показване . толкова готина запивка беше. пожелавам на всеки, който не е ходил непременно да посети това местенце Naughty Party Party
хем не ни искаха, хем изкарахме 4удесно  bouquet

за голфа - да в сливен е , ами тъкмо догодина докарай там макдироков . според татко бил добър newsm10 newsm47

# 29
  • Мнения: 221
Много хубави снимки ! Направо да ти стане драго и гордо като ги гледа6. Може6 и да ги показва6 на 4ужденци да видят каква ни е хубава родината. Ей, 4е ме изби на патриотизъм  bg
да, ако знаеш само колко имам още newsm10
 това е само  1/10 от вси4ко, което имам. ще бъдат показани на 4ужденци от испански произход, и не само..... newsm03 newsm53
Колкото пове4е, толкова по-добре:) И по-горд става6 ! newsm10 Аз имам съ6то много снимки от БГ и все се хваля:) newsm03

Общи условия

Активация на акаунт