Почитатели на Майкъл Джексън 12 - HUMAN NATURE

  • 32 486
  • 775
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 533
Въпрос:

Някой ще си купува ли билет от Търново, че ние в Русе нямаме кино от години.

# 61
  • Мнения: 376
А някой друг от Бургас ще пътува ли до София?
Мога да отида до Варна като най-близо, и до Пловдив, защото имам близки там, но няма да е същото ако не сме заедно. Искам да съм с вас още на първата прожекция, но е доста рано. Все пак моя път е доста дълъг, но всъщност ако пътувам през нощта ще успея...Незнам и дали ще успея да се измъкна от работа, все пак са два дни. Но ме бройте. И колко човека долу-горе ще бъдем?

# 62
  • Мнения: 4 195
Писах на Лейди сладката за билет Peace

# 63
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Въпрос:

Някой ще си купува ли билет от Търново, че ние в Русе нямаме кино от години.

В Mall-а, който направиха на мястото на киното няма ли ?  Shocked

Ама, че управници имаме....  ooooh!

# 64
  • Мнения: 1
Въпрос:

Някой ще си купува ли билет от Търново, че ние в Русе нямаме кино от години.

Аз ще си купувам, ако искаш и ти само кажи! Wink

Последна редакция: пт, 25 сеп 2009, 20:12 от Sussie

# 65
  • Мнения: 1 533
Въпрос:

Някой ще си купува ли билет от Търново, че ние в Русе нямаме кино от години.

Аз ще си купувам, ако искаш и ти само кажи! Wink

Йеййй  bouquet Ще ти пиша на лични.

клои, молове в строеж - бол, кино - йок!

# 66
  • Мнения: 0
Ех, вие сте късметлийки обаче... Тук в Русе няма кино вече. Нито 1... Ах... (Скоро вече предполагам ще имаме в наличност)
И нямам възможност скоро да пътувам. Жалко. Надявам се да разкажете за концерта (детайлно  Wink ). Аз явно ще го гледам по нататък. Но и това си има добра страна - по продължително вълнение. Simple Smile  Rolling Eyes  Wink
Ех, Майки, Майки...

# 67
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Ех, вие сте късметлийки обаче... Тук в Русе няма кино вече. Нито 1... Ах... (Скоро вече предполагам ще имаме в наличност)
И нямам възможност скоро да пътувам. Жалко. Надявам се да разкажете за концерта (детайлно  Wink ). Аз явно ще го гледам по нататък. Но и това си има добра идея - по продължително вълнение. Simple Smile  Rolling Eyes  Wink
Ех, Майки, Майки...

Не можеш ли да отидеш до В.Търново?

# 68
  • Мнения: 0
Ех, вие сте късметлийки обаче... Тук в Русе няма кино вече. Нито 1... Ах... (Скоро вече предполагам ще имаме в наличност)
И нямам възможност скоро да пътувам. Жалко. Надявам се да разкажете за концерта (детайлно  Wink ). Аз явно ще го гледам по нататък. Но и това си има добра идея - по продължително вълнение. Simple Smile  Rolling Eyes  Wink
Ех, Майки, Майки...

Не можеш ли да отидеш до В.Търново?


Няма да мога... на училище съм, нашите са заети, и сигурно ще направят проблем, сестра ми също няма да успее скоро, а дори няма подходящ човек, с който да отида. Мислите ли, че скоро ще го има в интернет? Не съм информирана за това? E, силно се съмнявам....
Когато имам възможност, ще намеря начин да го гледам. А и нали имам вас, вие ще сте първите от който ще науча подробностите, предполагам... Wink Надявам се.

Последна редакция: пт, 25 сеп 2009, 20:46 от LoveMJ

# 69
  • Мнения: 7 294
Здравейте на всички! Аз инструктирах брат ми днес, да ходи в неделя за билети. Аз смятам да го гледам няколко пъти!


Ех, вие сте късметлийки обаче... Тук в Русе няма кино вече. Нито 1... Ах... (Скоро вече предполагам ще имаме в наличност)
И нямам възможност скоро да пътувам. Жалко. Надявам се да разкажете за концерта (детайлно  Wink ). Аз явно ще го гледам по нататък. Но и това си има добра идея - по продължително вълнение. Simple Smile  Rolling Eyes  Wink
Ех, Майки, Майки...

Не можеш ли да отидеш до В.Търново?


Няма да мога... на училище съм, нашите са заети, и сигурно ще направят проблем, сестра ми също няма да успее скоро, а дори няма подходящ човек, с който да отида. Мислите ли, че скоро ще го има в интернет? Не съм информирана за това? E, силно се съмнявам....
Когато имам възможност, ще намеря начин да го гледам. А и нали имам вас, вие ще сте първите от който ще науча подробностите, предполагам... Wink Надявам се.

Събота или неделя няма ли да можеш? Във Варна? Не знам дали ще излезе нещо в нета, то и сега пускаха в youtube, но веднага се триеше заради правата. Ще пускат после ДВД с филма, ще си го взема разбира се, но искам да го гледам и на голям екран.

# 70
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Лейдииииии, чакаме те   Hug

# 71
# 72
  • Мнения: 1
Първо честито за темата  bouquet, бързо е пораснала,но повече от тъжни коментари.Е какви ли могат да са CryДнес цял ден си мисля за него и вътрешно ми се плаче,но него показвам,че всички в училище ще ме заразпитват и сега като ви чета тука сама.. smile3514 Изпя ни I'll be there,а сега Cry Cry След училище си взех книгата за него,не,че чак сега разбрах за нея просто исках да чета нещо ново за него,да попивам от живота му,любовта му и да слушам  само красиви думи за него!Не искам да слушам тъпи изказвания от ограничени хора..пфф..а колко са само! И ейтака кто кажат ''Е кво толкова му харесваш на тоя?''.. Shocked Shocked argue ignore2 Майкъл ОБИЧАМЕ ТЕЕ,бъди с нас! Cry Cry Прегръдки за всички Hug Hug

# 73
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
http://italo80s.ucoz.co.uk/publ/

MJ  парти  newsm68  newsm44

Поръчваме си поздрави в Скайпа  Hug За всички вас  Hug

Пишете на лични, който иска да се включи в чата .

# 74

Общи условия

Активация на акаунт