СТРАСТИ - градините в СОФИЯ - текущи класирания, преместване, записване

  • 68 244
  • 1 619
  •   1
Отговори
# 1 545
  • София
  • Мнения: 3 648
как така само с молба?

# 1 546
  • София
  • Мнения: 2 296
как така само с молба?
Каза,че е написала молба-заявление за приемане.Това е ,повече подробности не знам.

# 1 547
  • София
  • Мнения: 17 596
На мен ми е ясно, че няма да ме допуснат до личните жалби, но не предявявам и претенции да присъствам на тях.
               Според мен точно там трябва да имате присъствие и то на 100 %.Това е единствената вратичка за сега в регламента.
Не исках да се меся,защото нямам доказателства...
Но тази седмица имало възможности за прием на деца само с молба,тъй като до този петък имало такава възможност.
След това въвеждали нов регламент или нещо ново,което съсвем изключвало такива "вмъквания"  с молба при директора на ДЗ.
Цитирам по памет това,което на мен ми сподели моя приятелка,която именно така премести сина си-с молба при директорката...
Много ми е чудно и на мен...но ето,че ставало!


Мисля, че тук съществен въпрос е на колко години е въпросният син.
Преди 06 набор наистина - все още - се кандидатства и мести по стария регламент.
От друга страна, за тях пък, общо взето, и места има.

# 1 548
  • София
  • Мнения: 2 296
Набор 2007 е.

# 1 549
  • София
  • Мнения: 3 648
Стига бе! Това не би трявало да е възможно!

# 1 550
  • София
  • Мнения: 2 296

И на мен ми се вижда невъзможно,но е факт!

Последна редакция: ср, 02 дек 2009, 18:27 от Evа

# 1 551
  • София
  • Мнения: 1 370
А после да ми говорят за равенство в класиранията.Ако наистина това , което казваш е факт , вече ми идва да се гръмна.Аз съм тръгнала да защитавам правата на детето си, а то...как ставало.

# 1 552
  • Мнения: 185
Някой от вас случайно да знае как да проверя класираните на 23.05.09?
Едно  детенце поименно го знам, което е класирано средата на ноември в ОДЗ, където имаше прием само м. май. След това не е имало свободни места. Следя ОДЗ-то, защото е точно до нас. А и досега няма отказани там! При това май са 2 приятелчета приети там, но само едното го познавам и ми е любопитно дали фигурира в списъка от май месец!
Изглежда все още ни правят на глупаци, но ако някой ми намери списъка, ще пусна жалба!

# 1 553
  • Мнения: 4 465
На мен ми е ясно, че няма да ме допуснат до личните жалби, но не предявявам и претенции да присъствам на тях.
               Според мен точно там трябва да имате присъствие и то на 100 %.Това е единствената вратичка за сега в регламента.

Там имаме присъствие и протоколите сверявам преди да подпиша. Нали не вярваш че вашата директорка би се включила в подобно нещо.

Мисля че голямата пробойна е в хроничните заболявания. Те не минават през комисията, а се записват директно в ДГ.

Класираните на 23.05. мога да ти ги проверя аз (ако не съм забравила как беше) и още няколко човека, които пишат в темата, защото взехме от Сирма файловете с първото класиране. Пусни ми на ЛС и ще поровя в старите файлове.

# 1 554
  • София
  • Мнения: 3 648
То и в нашето ОДЗ имаше нулев прием за първа група, но имахме нови деца. И когато моя син влезе бяха 23 по списък, сега са 27!

# 1 555
  • София
  • Мнения: 1 370
Ели аз по-нагоре писах за случая с хроничните заболявания и за това което ми каза брат ми.За съжаление не искам, а и немога да конкретизирам случай.Не искам и него да го замесвам, но наистина има много деца с фалшиви бележки.

# 1 556
  • София
  • Мнения: 17 596


Звучи абсурдно - по- скоро като градска легенда...
От друга страна, ако имаш някакви реални данни - подай жалба...

# 1 557
  • Мнения: 185
Ели, пуснах ти ги. Моля те прати ми списъка на лични! Утре ще питам и за другото как се казва.

# 1 558
  • гр.София
  • Мнения: 4 175


Класираните на 23.05. мога да ти ги проверя аз (ако не съм забравила как беше) и още няколко човека, които пишат в темата, защото взехме от Сирма файловете с първото класиране. Пусни ми на ЛС и ще поровя в старите файлове.
  ooooh!,как не съм се сетила!!Велика си.

# 1 559
  • София
  • Мнения: 6 011
Класираните на 22/23.05 ги има и в публичния регистър от тази дата
http://kg.sofia.bg/?page=news&id=219
вторият линк
За да търсите по-лесно - edit - find - find what - пишете името на кирилица - find next. Ако се повече от едно дете с това име или не знаете презимето и фамилията, продължавате да натискате find next докато не го откриете /може да се ориентирате по другите деца в дадената група, защото групите и градините тук са със служебни номера/.

Общи условия

Активация на акаунт