Бременност и ниско кръвно

  • 1 978
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Винаги съм била с ниско кръвно, но през бременността се чувствах като ударен самолет и в първите 4 месеца едва ходех. Помогна мо това, че пиех течности, ядях солено ( но не много!!!) и повече си почивах. Това за айряна е супер!!!с

# 16
  • Мнения: 2 952
Таратор4е също...

# 17
  • София
  • Мнения: 44 121
да това с айряна и солта и на мен ми го препоръчаха - всяка сутрин по половин кофичка с мъничко сол... а също и червени плодове и сокове през останалото време Wink

# 18
  • Мнения: 2 723
моя пулс днес ми го премериха 120 и доктота каза, че е адски много. Всичко над 80  не е добре. Даде ми някакви хапчета и ме прати на кардиолог. След малко отижам и после ще ви разкажа кво са ми казали. Освен това от високия пулс се вдига и кръвно  Thinking

# 19
  • Мнения: 4 629
Аз съм с ниско кръвно по-принцип, а по време на бременността ми беше още по-ниско  Sad  Спасявам се с почивка, шоколад, чаша червено вино

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
Никси,
не е задължително като имаш висок пулс,да поддържаш и високо кръвно.
Аз имах пулс 125...и съответно кръвно 60/90..
Кажи какви лекарства са ти предписали?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 271
А аз и преди, и по време и след бременността си имам все едно кръвно - 90/60 и при тези граници се чувствам най-добре. Лошото е, че понякога стига 70/50 и тогава не знам къде се намирам, но през бременността не е мръднало. Лекарката каза, че е нормално да е по-ниско, ама добре, че мойто не е от нормалните  Wink...

Общи условия

Активация на акаунт