Еспумизан или Саб Симплекс?

  • 4 113
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 356
И двете Grinning.
Аз давам 1 опаковка Еспумизан,1 опаковка Саб-иначе свиква и не му действат.

# 16
  • София
  • Мнения: 717
Ох, не можах да изчакам отговорите и купих Еспумизан. Сега преди кърменето ще и дам и дано има ефект. Ако не ще пробвам всичко останало само и само да и мине. Иначе давам и Бебезан, но май не и помага много. Ще го пробвам този Блевит.
Много ви благодаря за препоръките. Записах си всички възможни илачи.

Първо използвах Саб, но след това купих по препоръка Еспумизан и като че ли се оказаха по-добри. Rolling Eyes Успех и по-малко колики! Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 2 271
Наистина са еднакви, като състав, но ти препоръчвам Еспумизан, защото са малко по-течни и капят по-лесно.
Иначе аз давах по 10-15 капки преди ядене главно следобяд или вечер, но ако не си дала и получи колики, можеш да ги дадеш по всяко време. Те просто предизвикват изкарване на газовете от стомахчето.
Дано бързо да премине този неприятен период!

# 18
  • Мнения: 303
Еднакво не помагат, ако питаш мен. Саб Симплекса е поне с по-хубав вкус

# 19
  • Мнения: 2 498
Аз първо купих Еспумизан, по препоръка на лекарката ни, нооооооооо ефект нямаха....след това изпихме 3 шишенца Саб симплекс....откакто се е родила вместо вода давам чайчето против колики на ХИП....и до ден днешен си го пие....отначало така му се мръщеше, а сега неможе бед него......
Дано бързо да минат коликите ви!!!

# 20
  • Мнения: 35 968
Babynos ромага доста, при силни колики го давах и него
иначе - Еспумизан /защото тече по-лесно от шишето Simple Smile/

# 21
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
На нас не ни помогна нито едното от двете. За бебчо купих чай на ХИП,  но за късмет той нямаше колики. Чая го пих аз при болки и ме отпусна много бързо. Grinning

# 22
  • Мнения: 5 500
Абе Ренци,да не те плаша,ама.....моето педи казваше,че капките били за успокоение на родителите,че правят нещо.
...
Аха, и аз знам така...иначе съм пробвала и двата вида, и чая на Хип /като видях, че има захар повече не го дадох/, чай от анасон, Цецо имаше слааабо облекчение само от чайче от копърово семе.

# 23
  • Мнения: 1 753
Ами на нас повече ни действаше Еспумизан. но най-добре се получаваше като ги сменях, защото като че ли коремчето свиква. Анна имаше отвратителни, нечовешки колики до 3 месец и не знам колко опаковки капки е изпила. Ама то... кво да ти кажа... кел файда от капките. Слагах ги за мое успокоение.

Дано ви минат по-бързо проклетите колики!

# 24
  • София
  • Мнения: 790
А някой да е чувал за някакво хомеопатично лекарство против колики - колукомтис - или нещо такова?

# 25
  • Мнения: 229
Давала съм и двете, на каката Саб симплекс, на беба сега Еспулмизан Л. май и действаше добре, но те и двете имаха леки колики. А Ванеса е лесно се запича така че и сега и давам при нужда от Еспулмизана, като усетя че много пръцка.

# 26
  • Мнения: 3 537
Саб Симплекс съм давала и съм доволна,но знам,че е хубаво ако примерно даваш известно време едни капки,след това да смениш с други,защото може да привикне стомахчето  и да дпрат да действат.Жожи малко колики е имал и затова само един вид капки съм давала.
Саб Симплекса запичаше между другото.

# 27
  • София
  • Мнения: 418
А някой да е чувал за някакво хомеопатично лекарство против колики - колукомтис - или нещо такова?

Kami-babi, аз пробвам Колоцинтис. Мисля, че има ефект, но го ползваме само от два дни, така че не смея да го похваля. Иначе и Саба и Еспумизана нищо не вършат. Чая Хип също е в арсенала, но също ще го сменям заради захарта. Сега прочетох за Бабинос.

Общи условия

Активация на акаунт