Профилактичен преглед след раждане

  • 10 282
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 219
въпроса ми е колко често ходите на преглед при гинеколог след раждането.Аз от както съм родила (27.04.2008г.) съм ходила последно 10.2008г.Естествено изключвам самото начало след раждането-първите 3 4 месеца се ходи на проверки и изследвания,но въпроса ми е за след 6-тия месец например.Аз си запазих час при гинеколог за утре.Според мен е добре 2 пъти в годината жената да посещава своя гинеколог,вие как мислите newsm78

# 1
  • Мнения: 9 450
Все още не съм ходила. Blush
Разбирам и осъзнавам грешката си,но все не достига време,понеже се намира в друг град!
Редно е да се ходи поне два пъти в годината!

# 2
  • Мнения: 9 814
По принцип от 17-годишна ходя на профилактични гинекологични прегледи на всеки 6 месеца.

# 3
  • Мнения: 146
Като изключа в началото след раждането, аз ходя по 2-3 пъти годишно за профилактични прегледи и ПАП.
И аз мисля, че е добре да се посещава гинеколога по- редовно, за да е всичко под контрол Wink

# 4
  • Мнения: 221
Два-три пъти в годината.

# 5
  • Мнения: 64
Най-малко веднъж годишно.

# 6
  • Мнения: 3 092
По два пъти в  годината задължително .Естествено ако има проблеми по често

# 7
  • Мнения: 381
Аз ходих месец след раждането, сега ще ида пак още веднъж на втория месец и след това вече - веднъж, два пъти годишно, ако няма проблеми.  Peace

# 8
  • Мнения: 151
Ходя 2 пъти годишно - преглед + цитонамазка задължително.

# 9
  • София
  • Мнения: 293
Ходих след раждането и докторката ми каза ,че ако всичко е нормално мога да отида след 1 год.за профилактичен преглед.

# 10
  • Мнения: 2 111
Профилактично поне веднъж в годината,а най-добре-на 6 месеца.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 683
Винаги съм ходела веднъж годишно на пълен преглед с всички изследвания още от както станах на 20г.,имам приятелка която ходи на 6м,при положение че няма проблеми,но го прави,а и друга ,на която малкото дете е на 9 г. и от тогава не е ходила на гинеколог

# 12
  • София
  • Мнения: 1 139
Веднъж годишно на профилактичен преглед, ако имам някакъв проблем- разбира се,и по-често Peace

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 834
След първото раждане бях ходила само един път (около 30 ден) за проверка и после ,докато се натуткам забраменях пак Laughing Embarassed.Сега съм решила да бъда по-отговорна и да си ходя на всеки 6 м(както всъщност си правих преди първото детенце).

# 14
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
След раждането отидох на 40-я ден, а по принцип веднъж годишно.

Общи условия

Активация на акаунт