Каква ви е чантата?

  • 3 690
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Аz обичам да си купувам чанти и съм събрала zа всякакви случаи и тоалети. Държа да са качествени и модерни.
За работата иzполzвам основно по големи чанти, zа да мога да побера там  всички неща, които ми се налага да мъкна със себе си. Имах един период, в който иzполzвах малка чанта и към нея голяма zа папки, zакони и бумаги и още една с лаптопа, но много ми иzлиzа Crazy, zатова сега нося само две.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 999
На работа ходя със чанта Самсонайт /дамска/, която побира ЛапТопа ми, папки и всичко останало, много е удобна.

Когато не съм на работа предпочитам да съм без чанта, но имам една спортна Плейлайф, която побира всичко в себе си, включително памперсите, играчките и шишетата на Дариа.

# 17
  • Мнения: 3 576
Аз пък цяло лято изкарах с една чантичка  Embarassed

Мъничка, сладичка, розовичка от Манго - отива ми на всичко.
Купих си още няколко, но какво да направя като се влюбих в тази Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Иначе винаги съобразявам с тоалета и случая.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 571
   Една позната беше казала, че дамската чанта освен всичко друго трябва да побира и един хляб, кисело мляко и едно пиле Wink Wink Joy

   А иначе по темата, аз в момента ходя със средно голяма велурена чанта. Гледам да събира свободно формат  А4 прегънат на две(не помня какъв формат се води). Всъщност, всички чанти които си купувам са почти едни и същи, само от различен материал и цвят.

# 19
  • Мнения: 9 903
миии, имам си няколко чанти
освен лятната кошница и малката чантичка за по-така случаи, най-си нося две меки, средно големи чанти - кафява и черна.
Черната е с малко капси отстрани, и някакви катарами за украса.
И двете са изкуствена кожа, че не ми се дават много пари..
Критерият ми за големина на делова чанта е да влиза тефтер с твърди корици.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 791


Иначе това, че ти е защото почваш работа  newsm78 ... ти с чантата на рамо ли ще стоиш по цял ден?  Wink Кой ти я гледа, купи си каквото ти харесва.

Защото с тази с която съм в момента някак не върви да ходя и на работа, все пак се има предвид, че на работа ще съм с по-прилично облекло, а в момента се нося лятно, непретенциозно.

Една позната беше казала, че дамската чанта освен всичко друго трябва да побира и един хляб, кисело мляко и едно пиле Wink Wink Joy

 А иначе по темата, аз в момента ходя със средно голяма велурена чанта. Гледам да събира свободно формат А4 прегънат на две(не помня какъв формат се води). Всъщност, всички чанти които си купувам са почти едни и същи, само от различен материал и цвят.

Води се формат А 5  Wink

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моята няма да ти свърши работа.
Раничка-калинка от детската колекция на Samsonite.

Имам и заек-раничка от същите

Аз имам такава костенурка.  Grinning Имам и още една детска чантичка, която побира телефон, мокри кърпички и пари. Вчера видях една мадама на осем години със същата.  Joy Иначе имам една по-гъзи чантичка ("Le coq sportif"), за фръцкане.  Няколко раници, няколко други чанти, но най-любимата ми е една голяма, от кадифе, с джобове и ципове на Бенетон, подарък от любимия мъж. Може да побере и пиле, ако се наложи.  Grinning
Мале, а аз си мислех, че нямам чанти!  ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Според мен ще ти свърши работа една чанта, тип торбеста, от плат, не кожа, някакъв по-така универсален цвят/бежово, сивкаво, черно/, да ти ходи на всичко.Аз в момента съм точно с такава, но е една идея по-спортна от това, за което ти говоря.Моята е брезентова, на Дизел, здраво добиче, щото вътре тъпча всичко за малкия, нямам си чанта на количката.Но ако си вземеш подобна, само че от по-нежен плат, ще става за работа, за спотрно-елегантен стил.Е, на костюми и токчета не ходи, естествено!

# 23
  • Мнения: 2 161
В момента съм с чанта на Гучи и от 3-4 месеца използвам само нея.Велур и кожа е и става и за ежедневна и за по-официални случаи.Докато детето ми беше бебе използвах бебешката чанта и за дамска.Нали има много джобове-телефон,очила и гланц за устни,всичко ми се събираше идеално.

# 24
  • Мнения: 2 759
OFF: Умирам си от любопитство какво има в дамските ви чанти  cow
Трябва ли да пусна нова тема?

# 25
  • Мнения: 1 425
Аз имам много чанти, но най-вече нося една малка раничка, кожена, черна. Чантата ми за "излизане" е черна, голяма - от естествена кожа - мисля че беше Фурла. Много си я харесвам.

# 26
  • Мнения: 291
Мечо пух, в моята чанта независимо с какви размери е има всичко необходимо за една жена. Не знам как го постигам. Протфейл, ключове, цигари, запалка, огледалце, пила за нокти, дамска превръзка, конец за зъби, лейкопласт, гримове, ако чантата е много малка от гримавете нося само спирала и червило, слънчеви очила.

# 27
  • Мнения: 4 546
сега се направих ревизия на чантата Laughing-голяма връзка ключове, портомоне, 3 червила, 2 првръзки /различни марки/, 3 тампона в кутийка, кутийка с огледалце, дъвки, шивашки метър, здравна книжка/бях на зъболекар преди 10 дни/, бележки за тока и водата от 3 месезца назад, календарчета за цикъл от 3бр, визитки, бонбони олипс, кърпички, листи с тел. номера /да си ги запиша в телефона като имам време/, листи с готварски рецепти,4 химикалки,четка за коса, лекарства, телефон и разни хартийки и бележки, за които е нямало кошче наоколо и са пратени в чантата да чакат по-добри времена  Laughing
май не е толкова лошо положението, но както споменах по0горе, чантата ми е среден размер Crazy

# 28
  • Мнения: 245
Моята е Sergio Tacchini - от магазина на Samsonite, в интерес на истината става и за спортно-елегантна, но става и за официлна, защото е черна на цветчета. За малкия - от детските ранички на Samsonite - но жираф (а какви чадърчета имат от същата серия, ммм). Просто качеството си е качество, а марката марка и определено няма да те е срам, че я носиш. На всичкото отгоре са и много издръжливи и можеш да я ползваш много по-дълго от евтините чанти.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Вманиачена съм на тема чанти и обувки!  Grinning Непрекъснато си купувам нови и все повече искам!
В момента съм с една малка черна чанта на "Бенетон", вътре има следното:
- портмоне;
- огромна връзка с ключове;
- ГСМ;
- служебен пропуск;
- червило;
- спирала.

Общи условия

Активация на акаунт