дайте съвет за прах за пране за новородено

  • 28 245
  • 373
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Предстои ми раждане и ми е много интересно да разбера мамите, които вече са раждали какъв прах за пране са ползвали, аз освен "тео бебе" друг прах незнам.  Със сапун ли трябва да изпера дрехите преди раждането? Благодаря на всички споделили опита си с мен!  bouquet Hug

# 1
  • Разград
  • Мнения: 518
До първата годинка ги перях с Тео-то после смених със Персил сензитив  Peace

# 2
  • Мнения: 2 521
И аз ползвах и все още ползвам Тео бебе WinkИзпира си добре.Ако има петънце,накисвам предварително и после в пералнята.Преди раждането дрешките можеш да ги изпереш със сапун Тео бебе(аз така направих),но може и с прах.Нали ще се изгладят след това.

# 3
  • Мнения: 194
Пера с Пирсил Сенситив.Омекотител-Бинго.

# 4
  • София
  • Мнения: 388
Започнах с Тео-бебе,но малката мишка направи контактен дерматит от него и го смених с Персил-сензитив. С него нямаме проблеми,не ползвам омекотител.

# 5
  • софия
  • Мнения: 2 140
Пера с Тео бебе. Peace

# 6
  • Мнения: 9 433
За ръчно пране ползвам Тео-бебе(с алое вера),а за пералнята Рersil sensitive.
Определено Персила изпира по-добре и предава по-голям аромат на дрехите.

# 7
  • Мнения: 454
Аз пера с Тео Бебе и съм доволна. Веднъж взех Персил Сензитив, но не мисля, че пере по-добре от Теото, а цената е по-висока, така че се отказах. Иначе има бебешки прахове на Sano и Pigeon, но аз лично не съм ги пробвала. Скоро видях, че и в DM има бебешки прах на тяхната си марка Денк мит или както е там на немски.

# 8
  • Мнения: 20
Перя дрешките на бебчо с Тео-бебе , много съм доволна , всяко петънце изпира. Peace

# 9
# 10
  • Мнения: 1 219
прала съм с Тео бебе,после минах на Сано,но накрая се ядосах,че нищо не се изпира и си купих Ариел-възможно на-силния на пазара.Аз и без друго всичко гладя Peace

# 11
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
С Тео бебе в началото.
Вече мина на общия прах за пране.

# 12
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 863
И досега ползвам Тео Бебе. Ако трябва набързо да изпера нещо на ръка, ползвам сапуна Тео бебе с алое.  Peace

# 13
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Използвала съм Sano Maxima и SurCare. Доволна съм и от двата. Имат и омекотители за бебешки дрехи тия марки, но аз не съм привърженик и не използвам - нито за малкия, нито за нас.

# 14
  • Мнения: 198
От самото на4ало ползваме Тео Бебе.Слу4вало се е и наши дрехи да пера с него.Доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт