Бабини деветини за пола на бебето?

  • 5 170
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 477
Знаеш ли,с сещам се за една много стара история, прочетена някъде.... Питали един стар доктор как така винаги познавал пола на детето, той казал: питам родителите какво дете искат. Ако кажат момче, аз им казвам - момиче.....След време ако се роди момче, те са толкова щастливи, че идват да черпят и не помнят даже какмо съм казал....ако се роди момиче - ето на, доктора е познал........Та така е било в ерата преди ехографа...... Wink Wink Wink

# 16
  • Мнения: 2 978
Незнам дали е вярно, но когато ходех на лекар, малката винаги така се обръщаше с гръбче, че все неможеше да се види какъв е пола.

Та, тогава от нея чух, че момиченцата били по-срамежливи и се "криели"....

Разбира се жената каза, че това не е критерий, но пък се оказа права...

Малко по-късно когато бебка се завърташе, незнайно защо, все ми казваха, че е момче Embarassed

Нооооо накрая все пак се оказа момиче Mr. Green

п.п. И аз бях чувала това за корема, че ако е остър ще е момче...еми не...пак се оказа обратното Joy

# 17
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Друго подобно за списъка--ако жената се е разхубавила и лицето и е чисто ,избистрено-МОМЧЕ!Ако е погрозняла-пъпки ,петна сухичка кожа на лицето и знам ли още какво все в минус----МОМИЧЕ

# 18
  • Мнения: 541
Онзи ден една колежка ме "застреля". Видя ме тя, че ям червено грозде и ме пита- "ти какво каза, че ще е бебето". При положение, че аз не съм казвала нищо по въпроса, я погледнах озадачаващо и я потах какво има предвид. Тя ми отговори, че ако съм наблягала на червеното грозде очаквам момченце, а ако съм предпочитала бяло-момиченце щяло да е Shocked
Така, че момичета гледайте какво грозде си хапвате Wink Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт