Домашен сок от тиква?

  • 5 208
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 383
За сок от сурова тиква не съм чувала, но аз съм с особено мнение за соковете изобщо.
Иначе тиквата е много полезна и вкусна и има доста начини за приготвяне.Малката я яде и печена като следобедна закуска и в манджички за обяд Laughing

# 16
  • Мнения: 158
Моят син обича да си хапва и тиквеник  Grinning
 За сок не съм чувала.Правила съм му сварена после пасирана с АМ като каша

# 17
  • Мнения: 193
И моя син обича печена тиква.Моята зълва във Франциа я слага и в супи.

# 18
  • Мнения: 498
Крисо яде и варена и печена тиква, овкусена с какво ли не.

Сок от тиква, полудява за него, на сокоизтисквачката с ябълка или грозде. Направо се тръшка и реве за още като свърши.  Crazy
Защо да не даваш? Аз му цея цвекло, морков, портокал, грейпфрут, грозде, ябълка, дюла, круша, общо взето вскички по-твърди плодове и зленчуци в случая. Тиквата, както и цвеклото са доста твърди де... но пък са супер полезни. Според мен каквото се сетиш давай, още повече че идва и зимен период, на организма са нужни витамини и минерали, а при варенето тез неща се губят, а пък да даваш излишно имуностимуалтори... нали... НО както е добре да се подчертава всеки сам си преценява какво, как и кога да даде на детето.

# 19
  • Мнения: 781
Крисо яде и варена и печена тиква, овкусена с какво ли не.

Сок от тиква, полудява за него, на сокоизтисквачката с ябълка или грозде. Направо се тръшка и реве за още като свърши.  Crazy
Защо да не даваш? Аз му цея цвекло, морков, портокал, грейпфрут, грозде, ябълка, дюла, круша, общо взето вскички по-твърди плодове и зленчуци в случая. Тиквата, както и цвеклото са доста твърди де... но пък са супер полезни. Според мен каквото се сетиш давай, още повече че идва и зимен период, на организма са нужни витамини и минерали, а при варенето тез неща се губят, а пък да даваш излишно имуностимуалтори... нали... НО както е добре да се подчертава всеки сам си преценява какво, как и кога да даде на детето.

Подкрепям, аз също правя на детето сок от тиква и цвеко, не самостоятено а добавени към другите плодове ( морков, круша, ябълка, грозде, портокал, ананас) Peace

Общи условия

Активация на акаунт