През ОКТОМВРИ с мама,вече ще сме двама!

  • 22 024
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Анхелика, честито бебче и от мен! Много да ви радва!
moondream, аз седя на такава топка в последните 2 месеца - няма по-удобно нещо.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте,милички!

Честита дъщеричка Весела на Анхелика!
Много здраве и късмет в живота и пожелавам.
Най-накрая се появи на този свят
Simple Smile



Стискам палци с Деската всичко да мине добре Praynig

За езиците-аз  съм немски възпитаник и на мен си ми е много разбираем пък Crossing Arms Laughing,но след толкова години учене,няма как иначе.След като завърших гимназията,живях и две години в Берлин и нямах никакви проблеми-удоволствие беше за мен да комуникирам с други хора на родния им език и да нямам трудности,но след като се прибрах и вече не го използвах така активно малко по малко го позабравих Embarassed.

Ама виж-френският.....изглежда ми невъзможно за научаване ooooh!

Ронче,тази нощ и аз съм те сънувала-говорим си двете и изведнъж се появява майка ти и ти казва,ч е време да раждаш и ти тръгна bowuu.Така че ,ако правилно пророкувам,в четвъртък,когато тя пристигне,ти може и да се запътваш към болницата Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 715
ЕЕЕЕ  Най- после! Simple Smile

Честита дъщери4ка на мама Анхелика!  bouquet
Очакваме още новини от нея.Много разсеян татито Simple Smile

Деси, успех! Чакаме и от теб новини! Hug

# 18
  • Мнения: 199
Здравейте момичета,

Аз си подремнах следобед с малкия, че сутринта пак си намерих какво да чистя из къщи, после на разходка с него и се бях скапала Tired. Сега съм ОК, а мъничето още спинка Simple Smile.

Честити бебенца:Кристиян на nanito, Христо на elenova и Весела на Anhelika! Да са много здрави и щастливи, а на мамите желая бързо възстановяване   bouquet!

На Деската  стискам палци всичко да мине бързо, безпроблемно и леко и я чакаме да се похвали  fingerscrossed.

# 19
  • Мнения: 227
Здравейте и от мен
Аз не пишо но ви чета със интерес.
И аз родих своята малка принцеса на 26.09.09 Рая се казва 3,700 кг и 49 см

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 420
Честито на Мила Мама;-) Да е жива и здрава малката Рая и много да ви радва!
 

# 21
  • Мнения: 76
Честито на Анхелика и Мила Мама да са ви живи и здрави принцеските  bouquet
Деска, стискам палци  Hug
Ние минахе през ЖК ..последнаа  newsm44 бебо е ок вече е 3000кг още малко вече нямам търпение Praynig Hug(то не останало а аз още колко неща имам да свърша ,все се помотквам)
Ронка успех Peace

# 22
  • Мнения: 3 641
Честито Мама Мила! Да ви е здравичка и  много усмихната дъщеричката  bouquet

Момичета, да питам как стои въпроса със свижданиятав ТК. От колко до колко часа и може таткото да сто ив стаята и ибебто да е там? Има ли разлика между обиновената стая и Випа? Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 65
Честито бебче на Мама Мила.Да е жива и здрава малката Рая.Да расте весело и безгрижно дете..
Анхелика ви праща много поздрави и целувки...

# 24
  • Мнения: 0
Честито на Мама Мила, да им е жива и здрава малката принцеса Рая и много да ги радва   bouquet

# 25
  • Мнения: 98
Честити бебчета: Весела на Anhelika,Христо на elenova   bouquetДеска  стискам палци всичко да мине бързо, безпроблемно и скоро да гушкаш едно малко слънчице.
Ние бяхме на консултация вчера и беба е 2214гр. незнам дали е нормално, но е качила за две седмици само 100гр. дадоха ми направление за хоспитализация и обменната карта.Сега на 12.10 ми е следвашата среща с доктора ако сме още 2&1.
Искам да попитам дали има мами от района на Редута, Подуене,Слатина Изток, Изгрев и да ми помогнете с препоръки за педиатър,защото въобще си нямам на идея къде да търся.
 Лека и бебеносна вечер.  bouquet

# 26
  • Мнения: 364
Честити бебчета на Анхелика и Мила^Мама

Стискам палци на Деси и на Рали, че изчезна и май и тя ще ни зарадва

# 27
  • Мнения: 1 341
Честито на Мила Мама. Жива и здрава да е малката Рая!  bouquet

Миркамче, ако правилно пророкуваш на 1-2 ще се обебвам. Аз мисля, че големият ден или ще е 2-ри или ще пренося.

Аз си взех душ, чакам татито ни да дойде да ни вземе и отиваме да подписваме договораааа. Ехххх, колко е хубаво. Laughing

# 28
  • Мнения: 571
Еееее Ронка супер новина  Hug Стискам палци всичко да мине по мед и масло.

Мила Мама честито ти бебче!
Дано само хубави новини да се леят в темата  Hug

# 29
  • Мнения: 141
Честита ни нова тема! Само хубави новини да има в нея Praynig
Честито бебче на Мила Мама....
Аским, чакаме подробности и от Анхелика...
На Деси стискам палци скоро и тя да се похвали с бебе Hug.
Аз ходих на преглед, засега нямам разкритие, шийката продължава да си е все така много скъсена на 80 %, но слава богу още държи..Бебето е около 2600 кг, което е супер, а и докторката ми даде зелена светлина за нормално раждане, че имахме известно колебание заради тесен таз...Ще видим,дано не се налага спешно секцио, ама в крайна сметка е важен крайния резултат....
Момичетата , които пият магнезий- вие спряхте ли го? На мен не ми дават още да го спирам ,както и гинепрала...Вече така ми втръсна от хапчета, ама още малко...
Ами това е от мен, отчетох се...
Мамчетата, пускайте снимки на бебчетата си от време на време, много ми е хубаво като ги гледам   Hug

Общи условия

Активация на акаунт