искам второ дете

  • 15 765
  • 232
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 343
Не винаги желанията ни зависят от нас От една година се мъчим за второ детенце и не става Желая желанията на всички да се сбъднат Praynig

# 16
  • Мнения: 371
Здравейте и аз искам 2-ро дете , а още не съм отгледала първотто Simple Smile) Още от момента в който се роди исках пак да съм бременна  Mr. Green Не знам дали е от носталгията по бременността или просто наистина искам второ. Все пак и аз ще взема мерки и ще изчакам поне 2-3 години. Не мисля, че мога да отделя достатъчно внимание на децата си, ако имат много малка разлика. Освен това аз съм човек максималист искам детето ми да има всичко най-хубаво. От финансова гледна точка на този етап не мога да осигуря това и за второто си дете. Сега на месец ми отивам поне по 500 лв.,, а и неискам второто ми дете да износва нещата на първото.

# 17
  • Мнения: 1 004
Моите деца са с година и 8 месеца разлика....но едва ли мога да ги нарека породени... newsm78
Винаги съм искала с малка разлика, дори щяха да са с година и 4 месеца, ако беше станало веднага.
Както и да е...наистина е трудничко, но пък и голямата разлика, при която едното дете е в един етап, примерно ученик, а другото бебе, за мен също е трудно, защото ще трябва да се приспособяваш и към двете възрасти едновременно...а като са в еднаква възраст, те самите ще си помагат и ще имат еднакви интереси...

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 367
Винаги съм искала да имам две деца.Мъжа ми също.Двамата с него решихме каква е подходящата разлика за нас.Надявам се и да успеем да я изпълним, да не ни излязат криви сметките.Защото, както е казала Mam4e, понякога не става тогава когато го искаш.
Успех! Peace

# 19
  • Мнения: 6
От децата по-хубаво нещо няма! Вярно, че е криза и е доста трудничко, от финансова гледна точка, но ако човек много мисли, все нещо ще го разубеди. Аз имам две момченца, разликата им е 2 години. Оказа се, че сега пак съм бременна /не е планувано, разбира се/. Много мислихме с таткото как да постъпим, но накрая единодушно решихме, че ще го оставим. Дано този път да е момиченце  Simple Smile Так че щом аз се реших на тази крачка, не виждам вие какво още чакате   Simple Smile

# 20
  • Мнения: 419
От децата по-хубаво нещо няма!
Натали, поздравления за решението!  bouquet Няма значение кризата!Хората са казали – където две, там и три! Благородно ти завиждам, ние също работим за трето. Лека и безпроблемна ... и дано е момиченце, както искате! Praynig

# 21
  • Мнения: 49
Аз също искам второ дете,синът ми е на 3 годинки навърши ги преди два месеца ,от тогава са и опитите ни.За сега обаче няма резултат,тази сутрин пак видях  EFN и ми е криво,но ще продължаваме с опитите.
Дай Боже  Praynig на всеки който иска да има дете,но за съжаление много двойки не успяват!

# 22
  • Мнения: 6
Когато човек силно желае нещо, рано или късно то става. Така че megani не губи  надежда. Сигурна съм, че следващия път ще има две чертички. Аз например преди 2г. бях малко отчаяна, защото  със съпруга ми имахме семейни проблеми. Свекърва ми много ни се бъркаше и ни разваляше отношенията. Бях доста притеснена, но  искрено вярвах, че с времето нещата ще се променят. Така и стана - сега всичко е наред. Затова моя съвет е никога да не губиш надежда и винаги да живееш с вяра. Ще видиш, че има ефект, само не се отчайвай.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 004
От децата по-хубаво нещо няма! Вярно, че е криза и е доста трудничко, от финансова гледна точка, но ако човек много мисли, все нещо ще го разубеди. Аз имам две момченца, разликата им е 2 години. Оказа се, че сега пак съм бременна /не е планувано, разбира се/. Много мислихме с таткото как да постъпим, но накрая единодушно решихме, че ще го оставим. Дано този път да е момиченце  Simple Smile Так че щом аз се реших на тази крачка, не виждам вие какво още чакате   Simple Smile
smile3501

# 24
  • Мнения: 57
Здравейте момичета!Позволете да се включа и аз при вас!На 33 г. съм и от два месеца работим за сестричка на нашето момченце!Той е на 4,6г. и мисля че е време да стане батко!За сега няма резултат,но продължаваме...

# 25
  • Мнения: 397
Здравейте момичета.Прочетох темата и предишните мнения и реших и аз да се вкюча.Поздавления за Natali79,за решението.Имам дъщеря на 8години.През месец февруари бах бремена,но се оказа цервикална бременост.Все още не сме започнали да роботим отново за второ дете.Преди да забременея ме оперираха по спешност от апандесит и киста на единия яйчник.Доста неща ми се случиха.Затова изчаквам още малко и ще подновим опитите.Сега съм на терапия с фолиева киселина и аспирин протект.Опитите ни са вече от около 2 години.

# 26
  • Мнения: 90
Отдавна искаме второ..винаги съм искала децата ми да са с малка разлика, за жалост не винаги се получава, но надеждата остава.

# 27
  • Мнения: 2
Здравейте момичета.
Поздравления на всички, които са се решили на тази важна стъпка. И не чакайте много. Аз уви чаках доста, цели 7 години - все си намирах оправдание, работата, къщата и дори неща като я каква съм хубава и слаба и ето станах на 34. Сега си мисля, че трябваше по-рано, но какво да се прави, когато ни е писано.
И ето вчера видях двете чертички!:) И съм толкова щастлива колкото и първия път, само дето сега съм доста по-спокойна

# 28
  • Мнения: 397
Поздравления ifny.Аз също чаках 7 години.Преди седмица навърших 35 години.Затова и аз мисля,че не бива да се чака толкова дълго време,защото нещата не винаги стават от първия път.

# 29
  • Мнения: 49
ifny Честито мила,лека бременост ти желая1
А останалите Naughty не мързелувайте та дано скоро всички сме  family4 ,ние днес започнахме с опитите  Laughing
Хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт