Само за пушачи.

  • 230 534
  • 626
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 376
Оооох,зарибих се и аз и се надявам да пуша по-малко Crazy

Значи да обобщим Mr. Green
Трябва ми:машинка,празни цигари и тютюн така ли? А къде се държат,в табакера ли?

Red Bull най-добрия тютюн ли е?

# 211
  • Мнения: 4 111
Такаааааа.....Понеже не се причислявам към графата ССФ и доходите ми не бият небесата.....след поредната новина за поскъпване на цигарите,ми щукна една идея..., да си взема машинка за цигари, филтърчета и тУтУн Crazy Laughing


Имате ли някаква идея, дали е по - изгодно....една кутия горе - долу колко излиза...?
Какви видове тютюн има?  Гадничко ли е, или е все едно си пушиш нормална цигара?

Моля, който има опит, нека сподели.

Един пакет тютюн,средно за около 8-10 лева,от него излизат около 7-8 кутии цигари,филтрите,машинката сруват около 5 лева.
Аз съм пушила тютюн,но швейцарски,жестоко е Peace
Когато е хубав изобщо не може да се сравнява с цигарата,ароматен,абе хубаво е...
Не знам този в България как е и ми се струва малко кофти да седна някъде и да започна да си свивам сама Joy


Тук трябва да се уточни, че говориш за тънките цигари и машинките за свиване на тънки цигари, отделно купуване на хартийки и филтърчета. С празните гилзи съвсем не са толкова бройките. Може някой да се заблуди, затова уточнявам.

Оооох,зарибих се и аз и се надявам да пуша по-малко Crazy

Значи да обобщим Mr. Green
Трябва ми:машинка,празни цигари и тютюн така ли? А къде се държат,в табакера ли?

Red Bull най-добрия тютюн ли е?

Консумативите са тези, да, тютюнът - вкусове различни, но отзивите са Red Bull са добри. Като пари излиза грубо същото, но както каза, възможно е много да ги намалиш (с което се намаляват и разходите) , поне при мен така стана. 
Могат да се държат в табакера, но аз си взех от магазин за 1 лев метална кутийка за цигари, събира 25 цигари и се отваря като картонените за 2 лева.

# 212
  • Мнения: 1 568
Утре ще проверя точно,до нас има търговия и видях даже че продават направени цигари,кухи с филтър,в кутия.

# 213
  • Мнения: 3 376
 Маргало къде до вас има търговия? Mr. Green 
Изобщо къде в Русе да си търся тези чудеса?

# 214
  • Мнения: 4 111
Изобщо къде в Русе да си търся тези чудеса?
В Метро има гилзи, 2 лева за 200 бройки. В Кауфланд има тютюни ( след касите, магазина за вестници и цигари), тютюнът Голдън Вирджиния го има на автогарата в магазина за вестници и цигари точно на края на стъпалата горе. Машинка за пълнене не знам къде има, не съм питала, моята не е от Русе.

# 215
  • Мнения: 3 376
Ееех,по-изчерпателен отговор не бях очаквала Hug

# 216
  • Мнения: 1 913
От Редбула само голдбленда не съм пробвал, другите са тежки,даже един колега каза че почнал да кашля от ванилията му, а ароматикшага и другите са още по-тежки дори.
Пробвах и Харвест, и тои е тежичък.
Наи-ми допада(и не само ) Домингото, мек и приятен е, ванилията ми е любима, ментола и черешата не съм пробвал, натуралният блонд също е хубав.
От него взех за да го омешам с Бъоркум риф с аромат на портокал и мед.
Днес ме черпиха с цигара от насипен тютюн  от 22 лв килото, оказа се че е по-мек и приятен от Сънито, то е ужасно.
Предимството на навивните машинки е че се правят повече цигари с тях, двоино почти, от 1 пакет 40 грама излизат около 60-80 цигари, но чак 7,8 не стават както са написали някои Wink

# 217
  • Мнения: 0
ако мога да се включа плахо....  Peace искам да споделя,че сам си произвеждам тютюна,купувам си кухи филтри имам и машинка от 10лв. която върши прекрасна работа... вечер докато гледаш новините или мемет си нащракваш 2 кутиики за следващия ден и ми излизат на 60ст. кутийката  Grinning  hahaha слагам си и различни аромати когато какъвто ми е кеф  Rolling Eyes и ако някой иска по-подробна информация,с най-голямо удоволствие ще помогна на пушач в беда Wink

# 218
  • Мнения: 0
има един тютюн OLD HOLBORN много е добър но не се внася тук , ако някой случаино знае от къде може да се поръча да каже .
знам само че го има на безмитните магазини 16 евро 5 пакета по 50гр.

# 219
  • тук-там
  • Мнения: 4 276
офф, и аз си купих джаджите, ама много рехаво ми се пълнят цигарите. като сложа повече тютюн пък не мога да я издърпам...има ли някакъв чалъм  ooooh!

# 220
  • Мнения: 4 111
офф, и аз си купих джаджите, ама много рехаво ми се пълнят цигарите. като сложа повече тютюн пък не мога да я издърпам...има ли някакъв чалъм  ooooh!

Това е от тютюна. С всеки тютюн пълненето е различно.

# 221
  • Мнения: 0
ами чалъма идва от практиката и си избирайте по-дълги филтри иначе остава празно откъм филтъра,влажността на тютюна също играе съществена роля,някой ако има желание,мога да му пратя от моя  newsm78

# 222
  • Мнения: 2 070
Бездимни празници, мацки Wink Hug

# 223
  • Мнения: 572
офф, и аз си купих джаджите, ама много рехаво ми се пълнят цигарите. като сложа повече тютюн пък не мога да я издърпам...има ли някакъв чалъм  ooooh!

С времето му хващаш цаката. Мъжът ми се е специализирал. Прави 1 кутия за 10 мин. и са точно като купените.  Peace

# 224
  • Мнения: 0
ако мога да се включа плахо....  Peace искам да споделя,че сам си произвеждам тютюна,купувам си кухи филтри имам и машинка от 10лв. която върши прекрасна работа... вечер докато гледаш новините или мемет си нащракваш 2 кутиики за следващия ден и ми излизат на 60ст. кутийката  Grinning  hahaha слагам си и различни аромати когато какъвто ми е кеф  Rolling Eyes и ако някой иска по-подробна информация,с най-голямо удоволствие ще помогна на пушач в беда Wink

Сподели опит де;) Как го режеш, по колко от ароматизатора слагаш на килограм?

Общи условия

Активация на акаунт