Само за пушачи.

  • 230 530
  • 626
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 356
Аз да ви кажа държа тютюна в хладилника.Вадя по малко,съхне и така....У нас е много топло и ако го държа извън хладилника става на прах.
Да, Инка - то и в хладилника е вариант . Аз примерно съм държала и във фризера. Но, сега ми е навън.И гледам да си го поддържам.То не всеки знае как се поддържа един тютюн.Много комшии се оплакват,че я им изсъхнал, я им мухлясал и прочие.Ми то като стои затворен в торба ще мухляса естествено.Нали е влажен и съответно има влага.

# 541
  • Мнения: 32 573
В хладилника е идея наистина. Но аз го държа в кутия от обувки. Като ми го донесат е един такъв спиткан и влажен. Аз го разчепквам леко с ръце и го оставям на вестник да поизъхне, но не напълно. След което го прибирам в кутиите.

# 542
  • Мнения: 52
Охххх, мъка, мъкаааааа. Да се представя/ баба пушачка, пуша вече 38 години  с 2 прекъсвания по година и 7,8 месеца (бременност и кърмене) , като втория път аз си знам как съм издържала. От 5 години правя опити да ги отказвам (рак на гърдата) , ама .....не става.И докторите вече се отказаха да ме убеждават. Имам някои победи , започнах да пуша по/леки цигари. В момента пуша Пал Мал катрани 4мг., никотин 0,4мг и моноксид 5 мг. Може ли някой да ми каже по/леки цигари, ама хубави. Не мога да свивам, електронна не става. И колко по/леки има(по горните показатели). Ще ви бъда много благодарна. Живея в Италия, така, че български цигари няма да мога да си намирам. И тамън бях свикнала с някои ограничения, например дълги полети , не пушене във влак, в хотел , да вечерям в ресторант спокойно без да пуша и те май взеха да оЛабват положението. Преди 2,3 месеца във Финландия във всички влакове имаше един вагон с място за пушене. Преди 10 дни в хотела ни във Виена се пушеше в стаята. Все повече предлагат цигари без дим в самолетите, абе явно лека , полека заради кризатат отпускат нещата. А, ако някой е пушил такава цигара, без дим, да каже как е , че септември имам един полет около 7 чАса. Благодаря на всички, които ще се отзоват .

# 543
  • Мнения: 46 662
...пуша вече 38 години  с 2 прекъсвания по година и 7,8 месеца (бременност и кърмене) , като втория път аз си знам как съм издържала...

Не мога да ти помогна за тези без дим, но ми стана любопитно, въобще ли не запали през бременността?  Simple Smile

# 544
  • Мнения: 52


Не мога да ти помогна за тези без дим, но ми стана любопитно, въобще ли не запали през бременността?  Simple Smile
С първата бременност бях много млада (20 годишна) и почти нямах проблем, макар , че ми се пушеше. Не запалих нито една. През втората (вече 27 годишна), сънувах кошмари (напр. че пуша и си губя бебето или др. ужасии), събуждах се вир вода , започнах да отслабвам драстично и др. гадории. Не си спомням от къде ми донесоха една кутия цигари без никотин (живеех във Варна, моряци бол), за мое съжаление не си спомням и марката, бяха големи, бели цигари с много голям филтър и дърпаш, дърпаш и нищо. Ама спасиха положението, само тази кутия за останалата бр. и кърменето. Ако това може да се нарече пушене, това е. Кожа и кости бях станала като спрях да кърмя. Ама сигурно защото е било за живота и здравето на децата, заради моя .....нИ става. Това е. При мене си е наркомания....

# 545
  • Мнения: 356
Охххх, мъка, мъкаааааа. Да се представя/ баба пушачка, пуша вече 38 години  с 2 прекъсвания по година и 7,8 месеца (бременност и кърмене) , като втория път аз си знам как съм издържала. От 5 години правя опити да ги отказвам (рак на гърдата) , ама .....не става.И докторите вече се отказаха да ме убеждават. Имам някои победи , започнах да пуша по/леки цигари. В момента пуша Пал Мал катрани 4мг., никотин 0,4мг и моноксид 5 мг. Може ли някой да ми каже по/леки цигари, ама хубави. Не мога да свивам, електронна не става. И колко по/леки има(по горните показатели). Ще ви бъда много благодарна. Живея в Италия, така, че български цигари няма да мога да си намирам. И тамън бях свикнала с някои ограничения, например дълги полети , не пушене във влак, в хотел , да вечерям в ресторант спокойно без да пуша и те май взеха да оЛабват положението. Преди 2,3 месеца във Финландия във всички влакове имаше един вагон с място за пушене. Преди 10 дни в хотела ни във Виена се пушеше в стаята. Все повече предлагат цигари без дим в самолетите, абе явно лека , полека заради кризатат отпускат нещата. А, ако някой е пушил такава цигара, без дим, да каже как е , че септември имам един полет около 7 чАса. Благодаря на всички, които ще се отзоват .
Съжалявам че и аз не мога да ти помогна  Cry . Прочетох ти писмото още преди дни.Поразпитах тук-там, но не успях да намеря нещо което да те удовлетвори ! Иначе съм такъв характер, че помагам на хора в нужда ! Успех !

# 546
  • Мнения: 245
Иначе съм такъв характер, че помагам на хора в нужда ! Успех !
- за тази ти черта от характера се убедих лично  Hug!
Сега проблема на  Camomilla1 ,аз лично не разбрах ,какви са тези цигари "без дим".Аз си мислех,че става въпрос за електронна,ама може и да съм по-голяма блондинка,отколкото си мислех  Grinning.
Чувала съм,че по някои по-елитни клубове и заведения предлагат електронни цигари на клиентите си.
А относно смяната на марка цигари със съответно по-лек вариант ,аз лично съм на мнение,че няма ефект.Пробвала съм с Карелия единицата.....,пушех много повече от стандартната Карелия,просто не се насищах с тях и палех една след друга,което си е по-вредно.
В общи линии,съветът ми е :каквото ти се прави,го прави и не се измъчвай с наложени лишения..Като ти се пуши -пуши и това е.Никой не е доказал връзката между тютюнопушенето и рака.Просто не трябва да се прекалява

# 547
  • Мнения: 52
Благодаря ви за куража! Тези цигари без дим не са електронни май (?). Аз за първи път видях преди няколко месеца (може би 5,6) на борда на някаква авиокомпания , ама не си я спомням коя беше , защото пътувах доста. Една цигара струваше 6 евро и някакъв си поръча. Смука я около 2 часа , ама не ми беше удобно да го питам как е .После видях в нашата аптека , кутията струваше около 12 евро и аптекарката каза , че са без дим , но въобще не помагат за отказване.И тя не знаеше усеща ли се нещо като пушиш или е ала бала.Аз на къси полети издържам (около 4 чАса , ама на дълги се побърквам). Ако трябва да дам 6 евро , ще ги дам, само да знам, че ще успокои малко работата.И без друго веднъж годишно ми се налага дълъг полет. Ще взема да си купя от тия от аптеката и ще пробвам. После ще ви кажа как е. Аз ви моля обаче , ако знаете съвсем слаби , но хубави цигари и да не са български, да ми пишете, че да не пробвам кутия по кутия.Ще ги сменям след около месец , това съм го решила, пък да пуша и повече. После ще ги намалявам. Аз така вече 3 пъти сменям и се получава. Хубава вечер на всички!!!!
П.С. За тези цигари без дим знам само, че съдържат малка доза никотин и е сигурно , че нямат батерия (т.е. не са класически електронни) , знам и че не се запалват, ама как започваш да ги пушиш, не знам.Не знам и колко време са валидни. Няма обаче информация , аз питах и тук по форуми , само 2,3 човека са чували, че някой си пушил такава цигара. Сега съжалявам, че не купих поне да видя какво е.Аз и електронна не съм пушила.

Последна редакция: пн, 18 мар 2013, 22:27 от Camomilla1

# 548
  • София
  • Мнения: 11 758
Camomilla1, за такива цигари без дим не съм чувала. Може би, ако знаех нямаше да си отложа пътуването до Австралия. Не бих могла без цигара, за мен това вече си е проблем сериозен. Не мисля да ги отказвам, защото ми харесват, а и кафе без цигара за нищо не става. Част от удоволствието ми е. Пуша в момента Muratti Super Slims /катран 6 мг, никотин 0.6 мг, въглероден окис 5 мг/. Харесвам ги.  Ако мина на по-слаби, цигарата не ми излиза от устата, не ме задоволява. Електронна не съм пробвала.  Това е.  Simple Smile

# 549
  • Мнения: 52
Аз сега ще проуча въпроса и ще пиша. Ще ида до нашата аптека , познавам ги достатъчно и ще поразпитам. Тая седмица имам много работа, ама следващата ще отида.Аз септември не мога да си отложа ходенето. Синът ми е много зает и разчита , че аз ще отида, няма да го разочаровам, ако съм жива и здрава.Аз до този момент си делях полетите. Например есента, с цигара или без, ще летя Рим, Дъблин (4 чАса), Дъблин , Бостън (7 чАса). Вторият ще ме озори, защото докато те претърсват, чорапи, обувки, и то ще станат 9 чАса. До Австралия не съм ходила , ама ако имаш зор, свиркай. Имам колеги, които са спецове по разделянето на полетите, все ще се измисли нещо.И дано открия тия цигари. То като няма дим и никаква миризма, кой ще те разбере в кенефа, въпросът е дали за 10мин. можеш да се понапушиш достатъчно.
Да те питам, от твоята марка цигари има ли по/леки? И как се казват, ако има? Laughing
П.С. Току що са ми отговорили от итал. пушком. Ryanair е компанията, преди 2 дена е летял който ми е писал и са предлагали такива цигари, ама и той не знае точно какви са. Ама имам късмет, защото средата на май ще летя с тях и със сигурност ще опитам, така, че ........работата ще се разбере.

Последна редакция: вт, 19 мар 2013, 01:24 от Camomilla1

# 550
  • София
  • Мнения: 11 758
До Австралия не съм ходила , ама ако имаш зор, свиркай. Имам колеги, които са спецове по разделянето на полетите, все ще се измисли нещо.И дано открия тия цигари. То като няма дим и никаква миризма, кой ще те разбере в кенефа, въпросът е дали за 10мин. можеш да се понапушиш достатъчно.
Да те питам, от твоята марка цигари има ли по/леки? И как се казват, ако има? Laughing
Здравей Camomilla!  Делиш, делиш, ама колко да делиш. Тръгваш в понеделник и чак в сряда пристигаш. Само единия полет е 24-26 часа, ако не се лъжа. Няма значение. Аз отказах.
Сега, да има и още по леки от тези което съм ти показла / Muratti/ те са в още по бяла опаковка, но и нямат червена линийка, което е разликата за по-леки. /как го обясних....съжалявам/ . Цена - същата 4.80 лв.
Приятен ден!

# 551
  • Мнения: 52
Благодаря! HugЩе опитам това Муратти, хи, хи, хи. Е, при мен сигурно ще е 4,20евро, ама.... Laughing
И със сигурност ще докладвам за тия цигарки , нЕма си отказваме пътуванията, амма ха.  bouquet

# 552
  • Мнения: 6 976
П.С. За тези цигари без дим знам само, че съдържат малка доза никотин и е сигурно , че нямат батерия (т.е. не са класически електронни) , знам и че не се запалват, ама как започваш да ги пушиш, не знам.Не знам и колко време са валидни. Няма обаче информация , аз питах и тук по форуми , само 2,3 човека са чували, че някой си пушил такава цигара. Сега съжалявам, че не купих поне да видя какво е.Аз и електронна не съм пушила.

Ето за това става дума.
http://www.youtube.com/watch?v=IWqgIEbgYHk

# 553
  • Мнения: 7 006
Благодаря! HugЩе опитам това Муратти, хи, хи, хи. Е, при мен сигурно ще е 4,20евро, ама.... Laughing
И със сигурност ще докладвам за тия цигарки , нЕма си отказваме пътуванията, амма ха.  bouquet
Хм...Пробвала ли си лечение с хипноза?
Аз лично бих,но проблема е,че тук няма читави хипнотерапевти.А и ми обадиха едни цифри от по 500 лв на сеанс..И то професионалисти.Нямам предвид екстрасенси а психотерапевти,специализирали в хипнозата.Не,че има нещо лошо..Ма аз кат не се поддавам много..Поне първите два пъти не стана..И от там и се обезсмислиха опитите ми..
Но все си мисля,че добър хипнотерапевт би помогнал и то много успешно. Peace

А иначе жената кат беше бременна припалваше неква Карелия Слим Ултима..


Ся погледнах..Начи никотин 0,1 катран 1..

# 554
  • Мнения: 0
milenka333 mojeli info za prodava4a na tutun karelia. i poneje si kupila da li si struva hubav li e imam predvid danee kato tezi det gi ima razni verdjinii gold blend i tai na tatak. newsm78 pre. blagodaraq  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт