Само за пушачи.

  • 230 246
  • 626
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 356
milenka333 mojeli info za prodava4a na tutun karelia. i poneje si kupila da li si struva hubav li e imam predvid danee kato tezi det gi ima razni verdjinii gold blend i tai na tatak. newsm78 pre. blagodaraq  Simple Smile
Ужасно много ми харесва и си го пуша с голям кеф!Не е като този голд бленд. Иначе колко разновидности на тютюн съм изпушила до сега не е истина, и се радвам че вече пуша нещо добро!

# 556
  • Мнения: 32 213
Миленка, колко струва този тютюн Карелия дето го взимаш?

# 557
  • Мнения: 356
Миленка, колко струва този тютюн Карелия дето го взимаш?
kalan , на 50 . Аз и по напред в темата съм написала.

# 558
  • Мнения: 0
milenka333.даи малко инфо от кои да си го порачвам поздрави  Simple Smile

Последна редакция: нд, 31 мар 2013, 17:42 от tuka sam...

# 559
  • Мнения: 356
milenka333.даи малко инфо от кои да си го порачвам поздрави  Simple Smile
tuka sam,аз  съм написала всичко в темата.

# 560
  • Мнения: 0
Прочетох всички отговори с интерес.Аз съм страстен пушач и търсех някакъв по-евтин вариант за задоволяване на никотиновият глад.Преди 10 месеца пушех по 4 стека нелегални цигари по 37 лева стека.Когато дръпна чертата,това са много пари на месец.Затова реших да си поръчам от тютюните които ги предлагат на килограм.Бях много ентусиазиран че за 30-40лева ще изкарам месеца.Първо почнах с тютюн от 35лв. купих си машинка за пълнене,и гилзи.Голяма грешка-лютив,миризлив и с много клечки,изпуших 4 цигари и го изхвърлих.Поразпитах приятели които си правят сами цигарите и поръчах тютюн от 45лв.Горе-долу беше добре-не миришеше лошо и не лютеше,но пак си беше боклук.При пушене докарваше на полу-суров тютюн,никакво удоволствие от дърпането на цигарата,единствената прилика с купешките цигари беше че изпускаш дим Laughing
Не се отказах.Почнах да си правя различни експерименти,които ми излязоха малко скъпички,но се надявах да намеря тютюна който ще мога да пуша.Поразрових се в интернет.Купувах тютюни от 60 и 70лв.Пробвах различни обработки-варих го,правих му домашна ферментация във фурната,ароматизирах го,затварях го в буркани за естествена ферментация.
В крайна сметка стигнах до извода,че тези тютюни които ги предлагат на килограм са пълни боклуци.
Случайно попаднах на този форум.Браво на всички които сте споделяли, как се справяте в тази криза.
От прочетеното тук,вече втори месец съм на тънки цигари и хубав тютюн.Още не мога да преценя дали ми излиза по-евтино от тези 140 лева които давах преди месеци,но с чиста съвест мога да кажа,че пуша тези цигари които ми харесват.До сега съм пробвал:

но аромата му е много наситен,и затова го смесих с

Получи се много добре.Излязоха 150 цигарки слим.Използвах дългите 6мм филтри.
Мисля следващият да е

Някой ако е пушил Domingo и Red Bull,да пиши коя марка му е харесала повече.

# 561
  • Мнения: 2 172
Аз съм изключително доволна от последната си находка.1 кг за 20 лв. По-едър е от тези тютюни в магазините,но е 10 пъти и отгоре по-евтин.
Досега пушехме Голдън Вирджиния/жълтата/,харесваше ни,но струваше 6.20 за 25 гр.С това количество караме 4 пълни дена аз и мъжа ми заедно.На месец отиваха 40-тина лв за цигари общо за двамата.Така казано не сме големи пушачи  Laughing

Сега този 1 килограм ще го мотаем сигурно 5 месеца по наши изчисления,въпреки,че аз лично започнах да пуша по повече,понеже има мнооого  Twisted Evil  Laughing

На някого може да не му хареса,но ние не сме чак толкова претенциозни.Не люти и не мирише лошо,но е по-силен от вирджинията.И друг път сме купували такива,но или са ужасно едри,или мухлясали,или направо гадни ooooh!  А този е екстра.Само,че е по-едър и малко по-трудно го завивам в листчета  Crazy Не ползваме гилзи и машинка,че много ги чупим и накрая се отказахме  Laughing

# 562
  • Русе
  • Мнения: 299
Тьрся за Русе доставка...отново

# 563
  • Мнения: 356
Здравейте  Hug  Къде се загубихте?  Thinking
Гилзите пак станали легални.Аз чак днес разбрах...нали си ги свивам.

# 564
  • Мнения: 0
офф, и аз си купих джаджите, ама много рехаво ми се пълнят цигарите. като сложа повече тютюн пък не мога да я издърпам...има ли някакъв чалъм  ooooh!
.     ВАНЦО СПАСОВ.  да има чалъм,първо влажноста на тютюна и второ машинката за пълнене.аз съм си направил саморъчна такава от тръбичка за антена на тв една макара за въдица зползвам редуктора и една пружина съм разтегналможе и броня от жило на олело за спирачката пълни идеално доста бързо и збитоста вече е на усет
колкото по задържаш толкова по збита е цигарата. става фактически шнек ако знаете какво е шнек като на старите комбаини за житото де изпразва бункера  . правенето е удоволствие  сега сте вие наред доколкото сте сръчен

# 565
  • Мнения: 32 213
Здравейте  Hug  Къде се загубихте?  Thinking
Гилзите пак станали легални.Аз чак днес разбрах...нали си ги свивам.

Е това е супер.  Grinning А има ли ги вече по магазините? Ще потърся аз тия дни.

# 566
  • Мнения: 356
Здравейте  Hug  Къде се загубихте?  Thinking
Гилзите пак станали легални.Аз чак днес разбрах...нали си ги свивам.

Е това е супер.  Grinning А има ли ги вече по магазините? Ще потърся аз тия дни.
Да,на 100% са легални и ги има в магазините.

# 567
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Здравейте,колеги  Laughing Пуша си бяло Виктори от 100 години и си ми е екстра само че,напоследък забелязвам,че нещо не ми стигат парите и мисля да се ориентирам към hand made цигарки  ooooh!.Подариха ми машинка  Crazy Та,бихте ли ми препоръчали някакъв тютюн,който се доближава до бялото Виктори  Flutter Laughing Не искам ароматизирани с аромат на черешки,ванилийки и други такива  Crazy Благодаря предварително!

# 568
  • Мнения: 8 984
Здравейте.
Може да ви се стори странно, но на една детска площадка, намерих един запечатан пакет филтри за цигари, вътре има и хартийки. Искам да ги подаря на някого. Нямам представа колко струват и дали си заслужава да ги пратя по пощата или куриер. Ако някой ги иска, подарявам ги, довечера ще ги снимам.
Поздрави!

# 569
  • Мнения: 2 172
Здравейте.
Може да ви се стори странно, но на една детска площадка, намерих един запечатан пакет филтри за цигари, вътре има и хартийки. Искам да ги подаря на някого. Нямам представа колко струват и дали си заслужава да ги пратя по пощата или куриер. Ако някой ги иска, подарявам ги, довечера ще ги снимам.
Поздрави!
Около 1 лв е пакета.Листчетата вътре са едни зелени предполагам.Надали си заслужава да се изпращат  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт