Отговори
# 495
  • Мнения: 3 034


1. Григ+Половинков и Дана, 2 нощувки-3 и 4-ти, двойна стая
2. Соня, Андрей и Вики - двойна стая, за сега 1 нощувка, пък ако е нужно довечера ще се коригирам.
3. Сбъдваща + Половинков + Бобо, Ники и Ани - 2 нощувки, подходяща стая.
4. Роня + половинков, + Лина - 3 ношувки...двойна стая.
5. Дил и мъжка компания /4бр./ - 2 нощувки, и аз като Мишето - в подходяща стая
6. Вени + мъже - 3 нощувки, двойна стая с допълнително легло/ студио
7. Дари + половинков + Борис - 2 нощувки, 3 и 4, двойна стая Simple Smile
8. Sheherazada + Сашо и МИна- 2 нощувки- студио
9. iviche + мъж и две кифлички - 2 нощувки, 4 и 5, двойна стая

# 496
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 8 227
Предлагам коледна среща на едно детско парти, със Саши сме там, ако има и други ентусиасти казвйте Simple Smile
Другата седмица от 17.30, в събота как ви се струва?

Страхотно  Peace. И аз мислех да предложа същото, в интерес на истината, но нещо напоследък влизам в нета само инцидентно и набързо.

Жени, тези 15 лв. с подарък ли са, или не?


Жени брой ни нас от семейство Жечкови. Дано се съберем повече хора  Mr. Green

# 497
  • Мнения: 2 277
     Здравейте, момичета!
  Първо да се похваля, че на 09.12.09 си взех писмената част на Държавния изпит по ППН,  а утре съм на устен.
  Между временно имам и лоша новина, до сега бяхме с Боил в болницата. Влязохме вечерта на 09-ти, защото имаше много силно разстройство с кръв чак, Т и повръщане. Днес вече е по-добре. Включиха му система. Вляха му няколко банки и май от това живна. Сега баща му остана с него, а аз се прибрах, за да се изкъпя и да мога утре да отида на изпит.
  Стискайте ни палци - хем аз да си взема изпита, хем той да се оправи  Praynig!

# 498
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Ренкааа, стискам палци за всичко! Дано Боил да се оправи бързо и да си бъдете вкъщи всички заедно!
Браво за изпита и успех утре! Сигурни сме, че ще се справиш!  Heart Eyes

# 499
  • Мнения: leet
    Здравейте, момичета!
  Първо да се похваля, че на 09.12.09 си взех писмената част на Държавния изпит по ППН,  а утре съм на устен.
  Между временно имам и лоша новина, до сега бяхме с Боил в болницата. Влязохме вечерта на 09-ти, защото имаше много силно разстройство с кръв чак, Т и повръщане. Днес вече е по-добре. Включиха му система. Вляха му няколко банки и май от това живна. Сега баща му остана с него, а аз се прибрах, за да се изкъпя и да мога утре да отида на изпит.
  Стискайте ни палци - хем аз да си взема изпита, хем той да се оправи  Praynig!
Рениии, стискам ви много палци!
Ако имате нужда от нещо свиркай Praynig Praynig Praynig

# 500
  • София
  • Мнения: 2 664
Ренка стискам палци ад се оправи Бу и да си вземеш изпита Hug

# 501
  • Мнения: X
Рени, Бог да е с вас!!!

# 502
  • Мнения: 558
Ренка  Hug Hug!!! Да се оправя юнака, а на теб успех утре!

# 503
  • София
  • Мнения: 1 138
Рени, най-сърдечни пожелания за успех на изпита (знам точно за какво говориш - моят мъж си взе последния държавен изпит по ГПН на тази сесия, а завърши семестриално преди 3 г. - точно когато се родиха децата).

Бу ще се оправи бързо, сигурна съм - малко физиологичен разтвор и глюкоза и живват веднага  Hug

# 504
  • Мнения: 3 034
Рени,  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Надявам се вече всичко да е наред при Бу, а ти да си взела изпита.

# 505
  • Бургас
  • Мнения: 10 895
Рени, дано бързо се оправя Бу! Praynig
А на теб успех на изпита! Hug

# 506
  • Мнения: 334
Рени, сигурно вече си взела изпита  Simple Smile Ти си нашата гордост!
Стискам палци и се моля Бу бързо да оздравее  Praynig
  Grinning Не мога да не кажа: Есма, мила, много се радвам за новата лентичка!!! Браво! Лека и безаварийна бременност!  Здраво и щастливо пухено бебче на финала!   bouquet  bouquet  bouquet

# 507
  • Мнения: 2 277
  Аууууу, Силве, честито! Лека и безпроблемна!
  А изпита не го взех  Tired. Влязох, видях си въпросите и си излязох. От 3-те можех само по единия да говоря и предпочетох да не се излагам. А и толкова бях изтормозена от последните дни, че не можех да си събера мислите.
  Боил иначе е добре, изписаха го и сега чакаме резултата. Ще си пие в нас лекарствата, защото в болницата има и болни от хепатит, а той започна леко да полудява  и да скача по земята и да пипа където не трябва  Rolling Eyes.
Хубава вечер на всички и благодаря за стискането на палци! От утре се заемам с учене, за да съм готова за април, че по план тогава трябва да взема поне 2, ако не ми мине Филчев път

# 508
  • Мнения: 553
РЕНКА  Heart Eyes  bouquet
Силве, честито мила! Лека бременност и на финала здраво бебе!!!

# 509
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Силве, честито и от нас! Лека бременност и сладък бебок на финала!  Hug

Ренка,  Heart Eyes

Ще се съберем ли за Коледа повече мами, там където Жени беше предложила? Аз лично много искам да се видим, че после чак... не знам кога.

Мацки, вие измислихте ли какво ще донесе добрият старец на децата ви? Аз още се чудя, и то много  newsm78.

Поздрави от нашето семейство, заедно с бебо!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт